Smite początkujący

Witajcie, otóż dzisiaj sobie ściagnełem Smite i mam do Was kilka próśb i pytań.

1. Polećcie jakis fajnych bohaterów dla nowego ;)

2. wyjaśnijcie troche jak dobrze grać, jak się układa meta tak jak np w lolu adc z suppem na bota itd.

3. Czy mecze rankingowe wpływaja na jakąś ligę i się w nich spinamy?

4. Chciałby ktos pograć i nauczyć mnie w grze? :D

To tyle! Z góry thx za odp!

1. Każda postać jest dobra, tak samo dla nowego i veterana. Graj wszystkim.

2. Ja gram wszystkim wszędzie i jest bardzo dobrze, niby jest ta meta jak w lolu ale nie ma takiego nacisku na nia.

3. Nie gram rankingowych meczy

4. Nie mam czasu, gearuje postać w wowie xp

1. Pograj na start bogami z rotacji i obczaj którym ci się dobrze gra. Ja na start polecam Zeusa i Cupidyna.

2. Gram i nie zauważam czegoś takiego. No wiadomo do jungli nie pójdzie się Aresem a Thanatosem .

3. Gdy wbijasz 30 lvl możesz grać w ligach . Każda z map ma swoją ligę . Srebro bąz i złoto jak w lolu.

4. Z chęcia pogralbym z tobą ale nie na tym pc z którego teraz korzystam ;D

Szczerze to jest moje 2 podejście do smite kiedyś grałem Fenrirem w rotacji i baardzo go polubiłem, ale bynajmniej jest to jungler co nie? A więc takwoej mety nie ma, rozumiem.

No dzięki za pomoc, a teraz jeszcze co do kupna bohaterów,

Opłaca się kupować od razu jakaś postać? Czy pochomikować Favory i jak jakaś postać mi sie bardzo spodoba to ją kupić i grać?

jeszcze chyba jest ultimate god weekend tz. jeszcze możesz tłuc wszystkim bogami za darmo:

http://www.hirezstudios.com/smite/latest-news/view/smite-blog/2014/05/29/ultimate-god-weekend---all-gods-unlocked!

w grze masz posortowanych herosów pod względem roli tank/hunter itd. w zależności od tego jaką rolę preferujesz z tego wybieraj (ja np. gram hunterami i magami (za melee nie przepadam, wyjątkiem jest merkury który jest epicki i naprawdę polecam)

jak szukasz czegoś op'e na tą chwilę to tu masz wiarygodną tier listę (z 17 maja tego roku):

http://forums.smitegame.com/showthread.php?3406-dmbrandon-s-Tier-List-and-discussion!-Updated-5-17-2014

konkretnych bohaterów nie chce za bardzo ci polecać bo wiadomo każdy gra inaczej mnie szlak trafia jak mam grać np. Bacchusem gdzie jest to jeden z najlepszych tanków

favory chomikuj i kiedyś jak w rotacji będzie bohater który naprawdę ci się spodoba i poczujesz że to jest to wydaj je; (btw po premierze nowego boga jego cena jest 2 razy wyższa także polecam odczekać tydzień dwa aż zejdzie do normalnej ceny)

gdybyś kiedyś zdecydował się kupić god packa (odblokowani wszyscy bogowie za coś koło 100 zł jak dobrze pamiętam) dostaniesz z powrotem wszystkie favory które będziesz mógł wydać na skiny(w przeciwieństwie do lola tu wiele skonów można kupić bez wydawania prawdziwej gotówki)

Generalnie to powinienes zaczac czyms latwym, sproboj Anubisa, Lokiego, Zeusa nie sa trudni i robia duzo dmg. Chociaz ja bym Ci polecil zeby nie grac latwymi bogami na poczatku, tylko od razu zaczac z trudniejszymi tj. Nu Wa, Janus moze jeszcze Wulkan.

No teraz non stop sobie pogrywam, tak dzis i jutro można grać każdym bogiem za free, na razie se potrenuje, grałem 1 raz na jungli, no niestety flamer i afk. Ale chyba w maire mi szlo, ale Bakasura myśle, że to smerf, co on nim wyprawiał :D Ale szczerze Smite mi się bardzo spodobał jak na razie.

A co powiedzie o Fenrirze? Dobry bd dla mnie?

jak nim pograsz to się dowiesz czy będzie dobry DLA CIEBIE, ja uważam go za dość dobrego boga (w kwestii mechaniki ofc ;) ) ale znam wiele lepszych i jak już mówiłem nie lubie melee z małymi wyjątkami (merc/neme/thana)

Na wiekszych lvl'ach fenrirem nie pograsz, ludzie zaczynaja kupowac kontrujace itemki, jesli myslales ze jego trojka nie da sie nie trafic, to byles w bledzie :P

xD Na razie 5 lvl na koxie, dużo jak na razie nei ugrałem, no ale ujdzie.

Czy to normalne, ze te smerfy tak flamią xd?

Anubis jest łatwą postacią dla początkującego? Owszem, dmg ze skilli ma niewyobrażalnie mocny, ale jeden błąd, combo nie wchodzi co w 99% przypadków oznacza deda. Nie ma żadnego escapu ani nic w tym stylu.
Od siebie polecam Cupida, bardzo dobra postać z naprawdę mocnymi skillami.

1.Najłatwiejszą postacią na początek jest Ao Kuang.

2. Wyłączyć auto lvl i auto kupowanie itemów.

3. W lidze masz brąz, srebro, gold... etc Jeśli sezon się kończy dostajesz avki do profilu.

4. Ja mogę pograć, ale lvl będzie się skalował do mojego poziomu, więc będziesz walczył z ludzmi z 30 poziomem ;)

Mój nick to: Akkallabeth ale niestety na dziś już sobie odpuszczam.

Jakoż iż za dobrze nei ogarniam mam włączone tylko automatyczne lvlowanie umiejętności.

Meh, z ludźmi z 30 poziomem można walczyć nawet na 5-10 levelu, taki tam matchmaking jest fajny. Anubis jak Ci nie wrzuci stuna, to wystarczą łapki na podłodze i rzyganko, zjedzie Cie zanim podejdziesz, albo jego 1000 dmg z ulta na 10 lvl'u z 1 itemkiem i butami.

A powiedzcie mi tak, jakie itemy składać? jak na razie próbuje coś w miare składać ale chyba mi to nie wychodzi. Np. podajcie jakiś dobry build na neith, Fenrira, Zeusa, Ra itp Albo ogólnie co budować na fizycznych a co na magicznych. Z góry dzięki!

Smitefire.com

1. na początek najlepiej zacząć grać ao ,neith albo ymirem to najlepsze wybory dla początkującego gracza

2.najlepiej wyłączyć auto lvl i auto buy i samemu spróbować robić swoje są strony na którym są podane itemki jakie składać ale nie zawsze grasz na takiego rywala albo ze swoją drużyną

3.jak każdy musi wbić lvl 30 by grać rankedy i każdy zaczyna od bronzu 5 by wspiąć się np do brązu 3 musisz zdobyć 100 pkt by przejść do następnej rangi

4.jak coś w smite mam nick pitrex97 jak co pisz śmiało chętnie pomogę

up - Dodałem

A jakie wykupować skille aktywne? z reguły biore sprint i ten na mane aby mieć sustain na lini, czy polecacie coś innego?

nie nie i jeszcze raz nie meditation się nie bierze rozpisze ci jakie się kupuje ja gram dużo adc więc na nich biorę po 2 powrocie sprinta na 1 a 2 to beads na 3 to są dla mnie najlepsze dla adc ale jak grasz n.p solo to kupujesz hoga i np creeping curse to sam w przypadku junglera nie wiem jak jest na supporcie i na mid bo nie grywam tych

Witam , przymierzam się do kupienia Chronosa i chciałbym usłyszeć wasze opinie o tym Bogu :)