Społeczność DFO [Dungeon Fighter Online]

Tez zobacze co to za giereczka, a co do tsa to na chwile obecna mozna chyba uzyc tsa mmorpg 178.217.187.112:8474

Dobrze by było miec jakiś pokój tam żeby sie jutro nie szukać po kanałach. Ewentualnie ogarnać jakiegoś tsa.

Też chętnie pogram :)
Już grałem wcześniej na becie, gra jest mega za***ista :)

Jutro punkt 10, z przygotowanymi zapasam i nocnikiem zasiadam i GROM aż mnie dupsko od siedzenia nie rozboli :^)

Prawdopodobnie pójdę w Asure/Blademaster'a, jak ktoś chce popykać razem nick: Gishler

Ogarnijmy do startu jakiś komunikator tak żeby wcześniej już sie tam spotkać i razem zacząć zawsze bd łatwiej.

Dokladnie i to najlepiej z haslem zeby trolle nie wchodzily.

Dawno tak nie czekałem na grę. Również do was dołączę

Ciekawe czy gra obsluguje wszystkie pady. Aktualnie mam z Netto ^^ Od firmy Essperanza :D

http://lh5.ggpht.com/_iCVG1f0wUfw/S6ZyWIkGrnI/AAAAAAAAALw/SZUcsWHn-Fg/datel_stick_x360ps3_3.jpg

na takim bym pograł w DFO :D

jak za starych dobrych czasów na maszynach

Tak. Pograsz na kazdym padzie. Jak nie normalnie to przez x360ce.

Zmiana planów. Będę grał M.Slayer'em. Tak więc:

Nick - Derpblade

Klasa - Soul Bender

Widzimy się w grze, w końcu jakieś mmo, w które na prawdę ma sens gra na padzie, I can't wait! :D

Przygotujcie sie na lagi ;). Wkoncu na te gre czekalo over 9k typa ;D

9k? chyba jednak troche więcej

Wpadajcie na ts:)

nasz mmorpgowy TS

178.217.187.112:8474

Strefa MMO - Dungeon Fighter Online - hasło "dfo"

Ktoś prosił o kanał, wiec łapcie.

Wielmożny, najwspanialszy i najpiękniejszy Góró!

Daj komuś CA na kanale by mógł usuwać "Trolli".

Wbiję lecz koło 17 odrazu na tsa. Nick taki jak tutaj.

wy też macie czarny ekran i crash ?

wy też macie czarny ekran i crash ?

Tak i się zastanawiam czy to wina systemu operacyjnego czy może poprostu jescze nie odpalili :). Mam win 8.1 pro.

na FB pisało ze RIP Alpha characters, czyli inni już mogli wejść normalnie, jadę na W7