Sprzedam opla

Witam, mega naciągniety regulamin przez ns ktorzy wszyscy jej nie trawia, niby dostałem warna i bana za obraze?

jaka obraze



4u03em.jpg



jest ban na 2 dni uniemożliwiający mi obrone siebie, jeszcze wiekszosc z was sie ugadała na karczmie i w kilka osób przegieliscie pałe, tak zwana elita z karczmy


a tutaj daje raporta do wgladu wszystkich:


Kirei mnie obraził na SB, nazwał mnie chamem i prostakiem, a ja nic do niego nie pisałem, zresztą ma na mnie ignore.




Czuję się obrażony,a mało tego, obrażony bez powodu.




Serduszko mnie boli.




To jest Raport!


A jako powód dostałem


Ostrzeżenie dodane przez NorthenStar za Wulgaryzmy w Profil.

Dano 1 punktów - wygasają 06 wrz 2017 19:08.

Zawieszony za 2 dni

Wulgaryzm na SB. "Ruchać" to słowo wulgarne.


Jaki wulgaryzm w profilu, nie przypominam sobie bym sie uderzył w glowe i pomyslał że jest to nie karalne..

I nie napisałem ruchać, to już wymysł ns.


Pisze to za kireia.

Potrzebujemy Stonogi na tym forum, żeby brudy wyciągnąć na światło dzienne.

A tak na serio, dał się sprowokować, napisał co napisał, warn zasłużony, bez całej dyskusji ciężko stwierdzić, czy była prowokacja, która też powinna być karana, czy nie.

Hmmm ruchac slowo wulgarne, sex zapewne tez, gzic sie pewnie tez. Na forum nie ma sensu zwracac uwagi na moderatow. Dostaniesz bana zaloz nowe konto jak chcesz miec kontakt z uzytkownikami. Dawno zlalem sprawe.

Forum ma jedyny plus, ze zrzesza ogromn polskich graczy, bo moderacja to banda patałachow. Pozatym wiele zyczliwych uzytkownikow uprzejmie donosi.

Polecam zlac zlac sprawe cieplym moczem. A ja za co dostane warnik?:D

Potrzebujemy Stonogi na tym forum, żeby brudy wyciągnąć na światło dzienne.A tak na serio, dał się sprowokować, napisał co napisał, warn zasłużony, bez całej dyskusji ciężko stwierdzić, czy była prowokacja, która też powinna być karana, czy nie.

Wut? Kto komu się dał sprowokować?? To była odpowiedz na post Slodx

NS idąc do pracy ustawia bota, który zawsze wlepia warny jak tylko pojawia się zgłoszenie, nie wiedzieliście o tym? Chmarus napisał im takie śmieszne programiki, jak się dostaje modka (ofc poza karczmą jest jeszcze hidden forum dla modków, ale ja wam tego nie napisałem) to jest w ich forum dział download i sobie tam ściągasz. Ogólnie to przykra sprawa i chyba to nie jest pierwszy taki przypadek, że ktoś dostał warna za takie pierdoły

Wyjeb na to włochate jajo.

moderatorzy i administracja to jest totalna "patologia" tego forum i są to osoby które wydaje się im że są "bogami" tego forum a zasady ich nie dotyczą. Z resztą szkoda gadać na ich temat. Ciesze się że użytkownicy jeszcze te forum jakoś ciągną i można normalnie porozmawiać.

P.S. Co drugi moderator i administrator powinien być wyje..... z tego forum za to co robią i za to jak robią. Modlę się każdej nocy aby Chramus i Salek w końcu zrobili z tym porządek bo to robi się chore.

Warn został przyznany za użycie słowa wulgarnego, a nie za fragment widoczny na obrazku z pierwszego posta. Chodzi konkretnie o tą wiadomość:

IB3BLKC.jpg

"Rucha" to trzecioosobowa odmiana w liczbie pojedynczej słowa ruchać, które jest wulgarnym określeniem odbywania stosunku płciowego, a w kontekście tej konkretnej wypowiedzi właśnie to oznacza. Podchodzi to zatem pod punkt, który zabrania używania słów wulgarnych w obrębie forum, a jego złamanie grozi przyznaniem pewnej wartości punktów ostrzeżeń (o czym więcej oczywiście w regulaminie). Konto zostało zablokowane zatem wskutek kumulacji dotychczasowych ostrzeżeń i użycia wulgaryzmu, a nie tak jak zakłada zainteresowany - przez wyzwiska.

Nie jestem co prawda autorem tego ostrzeżenia, ale w pełni się pod nim podpisuję.

#edit, insynuacje Kireia jakoby ostrzeżenie zostało przyznane za tego rzuconego w przestrzeń chama i prostaka są zatem po prostu... bzdurne.

Czyli jakby napisał "uprawia seks z zwierzętami", bo tu wulgaryzmu nie ma, to warna by nie było? Trochę paranoja...

Muszę szybko kupić słownik wulgaryzmów i się doszkolić, gestapo czuwa.

Czyli jakby napisał "uprawia seks z zwierzętami", bo tu wulgaryzmu nie ma, to warna by nie było? Trochę paranoja...Muszę szybko kupić słownik wulgaryzmów i się doszkolić, gestapo czuwa.

Tak, właśnie tak. Jesteś na dobrej drodze do rozgryzienia różnicy między kulturalną wypowiedzią pozbawioną wulgaryzmów, a jej przeciwieństwem ;)

Tak, właśnie tak. Jesteś na dobrej drodze do rozgryzienia różnicy między kulturalną wypowiedzią pozbawioną wulgaryzmów, a jej przeciwieństwem

Można się trochę kłócić czy to wulg czy nie. Ja zawsze uważałem ze to jest odmiana od uprawianiu seksu w slangu młodzieży...

Według słowników jest to wulgaryzm, więc wycofuję pretensje, choć nie do końca zgadzam się z tą klasyfikacją.

Można się trochę kłócić czy to wulg czy nie. Ja zawsze uważałem ze to jest odmiana od uprawianiu seksu w slangu młodzieży...

Jasne, że można się kłócić, ale w tym wypadku raczej nie z nami - http://sjp.pwn.pl/szukaj/rucha%C4%87.html.

@PlainLazy

Yhym, dlaczego mój komentarz został usunięty ? Pewnie napiszesz mi coś w stylu "Nic nie wnosił do tematu", mylisz się, wnosił. Napisałem żeby miał na to wyjebane bo i tak nic nie zmieni, nie słuchacie skarg użytkowników forum, a przecież to właśnie użytkownicy tworzą forum, to użytkownicy utrzymują tą stronę przy życiu, zachowujecie się samolubnie. Uważacie się za nie wiadomo kogo. Wpis w regulaminie odnośnie wulgaryzmów jest bez sensu, nawet jeżeli ktoś za cenzuruje wulgaryzm (np. Ku***) i tak ma warna :v. Pomyślcie trochę nad swobodą użytkowania z forum.

Pozdrawiam, przyjazny Bartuś.

Równie dobrze można traktować ruchać od potocznego oszukiwać czy staropolskiego ruszać się, równie dobrze mogło chodzić kireiowi o oszukiwanie zwierząt ;)

Równie dobrze można traktować ruchać od potocznego oszukiwać czy staropolskiego ruszać się, równie dobrze mogło chodzić kireiowi o oszukiwanie zwierząt

Równie dobrze można przestać kombinować i dostosować się do miejsca, w którym chce się przebywać albo je opuścić. Do każdej zasady panującej na świecie można wymyślić durne obejście, ale na całe szczęście świat nie funkcjonuje tak jak wam się w danej chwili podoba. Co jest dość interesujące, bo sam Kirei był przecież jednym z najbardziej gorliwych użytkowników pod względem zgłoszeń wysyłanych na innych za nawet najdrobniejsze i najłagodniejsze przewinienia.

Zainteresowanemu proponuję dorosnąć do ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny, bo w tym wypadku wina jest niepodważalna - nie ze względu na nasze widzimisię, ale zasady panujące językiem polskim, do którego zasad przestrzegania zobowiązują się korzystający z tego forum użytkownicy.

Równie dobrze można przestać kombinować i dostosować się do miejsca, w którym chce się przebywać albo je opuścić. Do każdej zasady panującej na świecie można wymyślić durne obejście, ale na całe szczęście świat nie funkcjonuje tak jak wam się w danej chwili podoba. Co jest dość interesujące, bo sam Kirei był przecież jednym z najbardziej gorliwych użytkowników pod względem zgłoszeń wysyłanych na innych za nawet najdrobniejsze i najłagodniejsze przewinienia. Zainteresowanemu proponuję dorosnąć do ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny, bo w tym wypadku wina jest niepodważalna - nie ze względu na nasze widzimisię, ale zasady panujące językiem polskim, do którego zasad przestrzegania zobowiązują się korzystający z tego forum użytkownicy.

Amen.

A na serio ta sytuacja idealnie pokazuje, że nie ma równych i rowniejszych i każdy jest traktowany tak samo przez modów. Gdyby to był ktoś inny to zaraz byłaby fala szitstormu i uświadamianie winy przez innych użytkowników, a że koleżka to zaraz jest jakaś próba naginania i naciągania regulaminu przez koleżków.

Co do NS to jest po prostu konsekwentna i jak komuś to nie odpowiada ma wolną drogę. Idźcie w pokoju Chrystusa

"Ruchać" jest tak samo wulgarne jak pieprzyć, d*pa i cholera. Czyli nie jest wulgarne.

http://sjp.pwn.pl/szukaj/pieprzy%C4%87

http://sjp.pwn.pl/szukaj/d*pa

http://sjp.pwn.pl/szukaj/cholera.html

Przeginacie ostro z tymi punktami za byle co i bez realnego powodu. Gdyby napisał słowo określające stosunek płciowy na literkę jot to bym zrozumiał, ale za "ruchać" ?! I to nawet nie była obraza nikogo.

Równie dobrze można przestać kombinować i dostosować się do miejsca, w którym chce się przebywać albo je opuścić.

Równie dobrze można przestać pajacować z regulaminem i karać za normalne rzeczy, a nie za takie pierdoły, które nikomu nie przeszkadzają. Karanie za nie powoduje więcej problemu niż one same.

Paranoja.

No ale dobra, skoro karacie za "ruchać", to oczekuję też za karanie za wyżej wymienione. Będzie niezły cyrk :D Z ciekawości idę pobawić się forumową wyszukiwarką.

Aż strach cokolwiek tutaj napisać.

Nie dostaniesz, bo nikt Cię nie zraportuje. ogólnie zauważyłem, że dopóki modek nie zobaczył albo ktoś cię nie zraportował to robisz co chcesz. Shoutbox jest idealnym przykładem ;)

Dlatego ja zawsze raportuję. Cały ten cyrk z "kolesiostwem" na forum, polega na tym, że niektórzy nie mają cojones żeby zaraportować "kolesiów", a już niejeden złapał warna dzięki mnie :)

A z tych podlinkowanych przez FA haseł wynika, że dolnej części ciała nie można po imieniu nazwać, bo to też wulgaryzm... I bądź tu człowieku mądry...