STALKER Online

Siemanko,

grał ktoś może w stalker online? Biegając i szukając różnych post-apokaliptycznych cudów natknąłem się właśnie na ten tytuł.

[media=]

Dla osób w temacie:

Jak tam z zaludnieniem w grze?

Czy gra jest trudna gdy gra się solo?

Czy klan GROM jeszcze istnieje?

Tak, tak, wiem przeginam, ale zajawkę na klimaty "zagłady" mam już od ponad 5 lat. :P

To ta gra wyszła? Ja mam zamiar w nią grać O.o

Nie wiem czy można nazwać to gierką, bo to chyba tylko fanowska twórczość, która moim zdaniem jest piękna(graficznie). Nie ma to jak smród, brud i wszech otaczająca choroba. :D

Tutaj masz linka do rejestracji ->> http://europe.forum.stalker-online.so/.

Status serwera na chwilę obecną:

  • Game server activity:Online
  • Server core version:0.8.37
  • Gamers in game:1299 + Queue: 0
  • Game server mode:Штатный режим
  • Server max users limit:1395

Gra jest świetna, tylko samemu troche się nudzi. I to początkowe farmienie na psach. Gdybym tylko miał z kim grać, chętnie bym wrócił :D.

+GROM jak najbardziej istnieje i ma się dobrze.

+Na ,,low lvl" gra mało osób.

+Gdy gramy sami, nikt nam nie pomoże gdy będziemy padać i zrobi się nudno.

QQi, Expic! i to już! ^_^

Ja też się zapaliłem na tą gierkę ale nie wiedziałem że idzie w nią już grać i kiedy chciałem sie rejestrować to zrobiłem konto na forum ale na stronke nie mogę się zalogować tą główną gdzie zakładamy konto właściwe bo wywala mi error coś tam pisze z listą banned ale to dziwne ponieważ dopiero zrobiłem konto to raczej bana nie dostałem :P proszę o szybką pomoc :P

Ok już chyba sobie poradziłem teraz czekać aż się ściągnie i zobaczymy to w praktyce :P

Jeśli mogę zię zapytać, ile ma instalka?

1,3 GB waży.

Ej chłopaki mieliście może problem z errorem w laucherze bo ja i xasarm mamy a chcemy nakopac ruskim w dupe :D

Dobra robota QQi :) , Dzięki za te odkrycie :D

ja już zasysam !!!!

dobra już wiem jak odpalic gierę ale tera nie idzie się zalogowac :P

Też mam problem z zalogowaniem.

konto niby mam ale nie wiem do końca czy nie do ruskich bo do angielskiej się nie dało poprostu zalgować ale stronka była angielskiej wersji ta którą później znalazłem :P

Ok już chyba sobie poradziłem teraz czekać aż się ściągnie i zobaczymy to w praktyce

Jak konkretnie sobie poradziłeś z tym? Możesz się podzielić? Bo nie tylko Ty niestety masz ten problem. : )

ok wchodziś do folderu z gra tam szukasz folder game i w tym folderze masz plisk stalker online zmien zgodnos na windows xp z dodatkiem service pack i działa :P ale dalej sie zalogowac nie moge i chyba ja zrobiłem konto ruskie bo angielskiego chyba sie nie da albo jest narazie wyłączone bo jk robiłem z tej głownej to ciągle po zalogowaniu jakis error mi zamiast strony pokazuje :P

Chodziło mi raczej o problem z zalogowaniem na stronie. Wyświetla mi, że niby zbanowany jestem czy cuś, a nie mam prawa bo dopiero konto staram się założyć.

no ja właśnie miałem to samo ale znalazłem inną ale chyba pod wersję rosyjską dlatego nie mogę się zalogowac na grę ale nie wiem bo mogłem tam zmienic na wersję angielską ale widocznie to zmieniało tylko sam język no niestety ;/

coś chyba angielska wersja nie działa ;(

Mi coś się wali-.- Ściągnałem, zarejestrowałem a gdy się w GRZE próbuję zalogować to non stop wyskakuje WRONG LOGIN OR PASSWORD i You've Left The Zone-.-