STALKER Online

W dalszym ciągu nie mogę się zalogować na http://europe.stalker-online.so/account/ z powodu rzekomego bana. Szkoda, mogło być ciekawie. ; D

Komuś w ogóle udało się połączyć w 100%?

mi nie ale chyba nic nam nie pozostaje jak wrąbać się do ruskich serwów no bo jak czytałem to gra i tak jest po rosyjsku nawet chyba w angielskiej wersji :P

Na angielskich po prostu nie wszystko jest przetłumaczone. Zakładam, że na rosyjskich serwerach wszystko jest po rosyjsku.

Ale czemu nikt nie może się zalogować?

Ło cholera, to mnie zaskoczyliście miło! Nie możecie się połączyć, bo widzę panel: Stalker-Online Beta Tester Panel ,co świadczy chyba jednoznacznie :) CZEKAMY NA OBT!

Edit: obt to już jest, ale widzę że ludzie mają problemy podobne do waszych

Ło cholera, to mnie zaskoczyliście miło! Nie możecie się połączyć, bo widzę panel: Stalker-Online Beta Tester Panel ,co świadczy chyba jednoznacznie CZEKAMY NA OBT!Edit: obt to już jest, ale widzę że ludzie mają problemy podobne do waszych

WOOOOOOW to żeś wyskoczył jak filip z konopii wszyscy wiemy że to open beta ponieważ jak chcesz cokolwiek zrobić lub się dowiedzieć to na forum wchodzisz w temat open beta ale to prawda wielu ludzi ma problemy :P k**wa JA CHCĘ SKOPAĆ TYŁKI RUSKIM KACAPOM!!!

Taaa problemy są, a responsu z załogi brak. W zasadzie nie płacę to nie mogę wymagać ale się lekko zdenerwowałem, dajcie cynk jak nie będzie problemów z połączeniem albo jakiś fix.

Ruski klient działa, pozdrowionka :D

2bfc8199ab843.png

@EDIT nie da się grać takie lagi :(

haha a myślisz że dlaczego nie ściągam ruskiej wersji :P

Ruski działa... Ale mam ściny/lagi?... A poza tym nie mam pojęcia co robić :D Nie rozumiem nic a nic;x

Ja mam pytanie, jest w tej grze open pvp?

Grając chwilę, nie ze zauważyłem opcji "pekowania"(choć próbowałem :D ) kogoś w mieście czy poza nim.

stalker online z tego co widziałem to chyba narazie stawia na coopa a jeśli chodzi o angielską wersją to dla nowych użytkowników narazie funkcja zakładania konta jest offline jak czytałem :/

Angielska wersja chyba działa... Launcher wersji angielskiej mi odpalił :D

Jednak nie... Lognac się nie mogę;x

Na ruskiej da się lognąć tylko :(

kurde no lipa luncher zaczyna działać ale logowanie dalej nie ... lipa

Życze powodzenia w próbach logowania, ja ze swojego starego konta loguje się bez problemu ;D.

Życze powodzenia w próbach logowania, ja ze swojego starego konta loguje się bez problemu ;D.

Już skończyłeś? Tak a propos powodzenia w graniu solo. :D

Ale wiadomo, że coś "ROBIĄ" :D Launcher działa!!! Może jutro i logowanie zacznie działać;D