STALKER Online

No niech robią robią, pomysł na pewno jest dobry, a tytułów w tym stylu jak na lekarstwo. Wie ktoś może co z Fallen Earth? Ten tytuł też chyba miał podobny klimat i przeszedł na f2p. Ma ktoś jakąś tabelkę z różnicami między rodzajami acc? :)

jak nareszcie zacznie działać to mam zamiar jebnąć jakiegoś gameplaya ktoś się pisze?

a propo launchera to działać zaczął ogłaszali to nawet że robią przy nim już przedtem z tego co tam na forum wyczytałem lecz o stronce i logowaniu nic narazie nie doczytałem miejmy nadzieję że będzie jak najszybciej :P

ja mógłbym się pisać ale podejrzewam że dopiero nasze wnuki się zalogują

Z chęcią zagram nie powiem nie ^^. Tym bardziej że mam zajawke na jakaś gierke post apokaliptyczną. :D

Jeśli wam się uda to napiszczie do mnie jeśli bd online mój nick to ,,Honer". Samemu strzasznie nudno się gra, chociaż uwielbiam stalkerowe klimaty to nuda nie dała za wygrana, ale jak tylko znajdzie się ktoś chętny do gry to z miłą chęcią wróce :D .

Ja też lubię STALKERowe klimaty;D Napaliłem się na tą grę:D Będę grał na miliard procent;D Jak będzie działać wersja angielska;P

Powiem tak... Ta gra będzie dla mnie takim trochę podparciem na czekanie na Survarium :D I w8 4 that !!!

Panowie, ogłaszam, że europejska rejestracja dla nowych graczy jest otwarta i można już spokojnie grać :)

JEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!

Ok piszcie pw kto jutro pisze się na gameplaya ze mną jeszcze potrzebny by był jakis kanał na ts bo u mnie w klanie lipa :P

Ja też z Chęcią z kimś zagram :D jak coś pisać na pw... można jakiś skład zrobić ;d

jakie to ma wymagania >?

jakie to ma wymagania >?
Minimum system requirementsVideo: NVidia GeForce 8600, Ati x1600 with SM3.0 and 256Mb VRAMRAM: 2GbCPU: 1800 MHzOS: Windows XP, 2003, Vista, 7 (32/64bit)System: Latest DirectX 9.0c, .NET Framework 3.5 or 4 (4.5 recommended)Internet bandwidth: ~1 mbps.Also, game was successfully tested, runned, "flyed" and worked powerfully stable, with maximal graphics quality - on the computer with this requirements:Video: NVidia GeForce 9800GTX (1Gb, 256bit, SM 3.0)RAM: 2Gb (DDR PC3200 - old RAM type...)CPU: AMD Athlon 64 3000+ (socket 939, 1800MHz) (Very old single-core CPU)OS: Windows XP SP3 32bit x86Internet bandwidth: ~1 mbps.You can see, this PC configuration - very weak, but game - rendered graphics with 30-50 frames per second, without any problems and crashes.

Cytat z oficjalnego forum.

BTW. Też się na to piszę, a gra już się pobiera. Może ogarniemy jakiegoś TS'a?

Kanał ogarnięty.

IP serwera: 91.234.146.194

Nazwa kanału: 296.StalkerOnline MMORPG

hasełko: mmorpg

Zapraszam :)

Jak cóś to mój nick w grze i na TS'ie NogiWenrza....

PS: Wiem że pisze się Węża ale ja wolę tak ^^.

Już z kumplem ściągamy :D

przypominam jutro o 16 chętni do gameplaya właśnie na tym kanale co kolega wyżej przesłał :D

Ludziska konto zrobione :P na strone i w grze :P i gra jest :P ale nie moge sie w niej zalogowac :P ma ktos recepte na sukces?

Może będę :)

Też mam jutro coś zamiar nakręcić. Idealnie będzie pasować do mojej serii "Nietypowo" :) O której kręcicie ?

pisałem że 16 :P

gra ktoś teraz ? jak tak to wbijać na ts który podał antk