strefaMMO - moja strona

Witam,

Założyłem swoją pierwszą stronę w temacie MMO. Nie mam żadnego doświadczenia w prowadzeniu strony ani w pisaniu tekstów.
Wszystkiego się uczę na bieżąco i jestem gotowy na wszelką sensowną krytykę.

Na tą chwilę robię to w ramach hobby i oderwania się od codziennych obowiązków. Chętnie nawiążę współpracę z osobami, które mają trochę wolnego czasu i chciały by "pobawić" się w profesjonalny portal o grach MMO.

CIACH ~PL

Pozdrawiam

zel

Życzę powodzenia, oby w przyszłości mogło konkurować z mmorpg.org.pl

Bardzo mi miło, dziękuję.

Również życzę powodzenia.

PS. Poziom newsów z mmorpg.org.pl nie jest ciężko pobić... :D

Ale czytałeś regulamin forum zanim założyłeś temat, co nie?

"8. ZASADY UMIESZCZANIA LINKÓW:


8.1. Zabronione jest dodawanie w tematach, postach i podpisach linków do serwisów konkurencyjnych. Za serwisy konkurencyjne uważa się inne serwisy informacyjne poświęcone tematyce gier MMO. "

Fakt nie przeczytałem, mój błąd. usunąłem linki. Dzięki za zwrócenie uwagi.


// bardzo proszę o komentarz admina w tym temacie, ponieważ znalazłem w tym dziale więcej tematów w których są reklamowane serwisy o tematyce MMO i nikt upomniany nie został.

Pewnie dodali taki punkt do regulaminu, bo boją się, że znajdzie się lepszy newsman od guru(o co z resztą nie jest ciężko) :D

Co do stronki, jak wczoraj przeleciałem wzrokiem po newsach i przeczytałem z dwa w całości, muszę powiedzieć, że całkiem nieźle. Podoba mi się! :)

Pewnie dodali taki punkt do regulaminu, bo boją się, że znajdzie się lepszy newsman od guru(o co z resztą nie jest ciężko) Co do stronki, jak wczoraj przeleciałem wzrokiem po newsach i przeczytałem z dwa w całości, muszę powiedzieć, że całkiem nieźle. Podoba mi się!
<=====

Dzięki za dobre słowo. Zapraszam do śledzenia, zrobię co mogę by podnosić poziom strony.

Regulamin to regulamin. Zawsze można sobie w Google albo na FB wyszukać.

//Dodałem pierwszy artykuł - zapraszam do lektury :)

Pozdrawiam

Zapraszam do stałego śledzenia, codziennie świeża porcja nowości.

Zachęcam do polubienia na Facebook i Google+.

Fajnie, fajnie, tylko czemu strona jest o MMO a obrazek z tyłu jest z bodaj Crysisa? Do tego polecałbym zmienić czcionkę tytułu newsa, ponieważ aktualnie brak w niej polskich znaków i są one zastępowane przez zwykłe odpowiedniki, które wyglądają dziwnie.

Fajnie, fajnie, tylko czemu strona jest o MMO a obrazek z tyłu jest z bodaj Crysisa? Do tego polecałbym zmienić czcionkę tytułu newsa, ponieważ aktualnie brak w niej polskich znaków i są one zastępowane przez zwykłe odpowiedniki, które wyglądają dziwnie.

Dzięki za komentarz. Background faktycznie jest domyślny. Na pewno będzie zmieniony.

Co do czcionki to u mnie wyświetla poprawnie i nikt wcześniej mi tego nie zgłaszał ale sprawdzę to.

Zapraszam do śledzenia

Pozdrawiam

Fajnie, fajnie, tylko czemu strona jest o MMO a obrazek z tyłu jest z bodaj Crysisa? Do tego polecałbym zmienić czcionkę tytułu newsa, ponieważ aktualnie brak w niej polskich znaków i są one zastępowane przez zwykłe odpowiedniki, które wyglądają dziwnie.
To wina przeglądarki jeśli chodzi o czcionkę.

To wina złego kodowania a nie przeglądarki, bo widać strona nie jest jednakowo przystosowana na każda. Na telefonie jest ten sam błąd. Czcionka normalna, ładna ale polskie znaki z innej, niepasującej

Tak czy siak przenosze sie tam! :)

To wina złego kodowania a nie przeglądarki, bo widać strona nie jest jednakowo przystosowana na każda. Na telefonie jest ten sam błąd. Czcionka normalna, ładna ale polskie znaki z innej, niepasującej

Miałeś rację, część przeglądarek źle wyświetlała polskie znaki. Poprawiłem to, będę wdzięczny jeśli dasz znać czy jest OK.

Nowy projekt tła (background) powinnien być gotowy za ok. tydzień.

Dzięki za uwagi.

Pozdrawiam

Na telefonie i ME działa normalnie, natomiast na FF dalej jest problem.

Telefon i dwie przeglądarki:

http://imgur.com/a/ZOrcx

Chodzi dokładnie o ż z newsa o LP na Blizzconie

Mam nadzieje że rozwiniesz skrzydła :D Dodałem do zakładek :)

To trochę żałośnie świadczy o swojej kulturze, że na forum portalu, przeznaczonego grom mmorpg, reklamujesz swój portal o tej samej tematyce. Nie ważne, jaki poziom tam będzie, lepszy, czy gorszy, przez twoją polaczkowatość i chamstwo tam nie zawitam.

Jednak zajrzałem. Co widzę? Takie same newsy jak na mmorpg.org, tylko inaczej napisane. Szkoda słów, poniżej krytyki.

Przyjmuję krytykę, nie rozumiem co ma do tego polaczkowatość. Zareklamowałem hobbystyczną stronę o tematyce mmo, nie mam aspiracji do konkurowania z portalem mmorpg.org.pl ba sam jestem stałym czytelnikiem.

Wyraziłeś swoje zdanie - szanuję to i odnotowałem.

Co do tego, że newsy są takie same tylko innymi słowami - newsy mają to do siebie, że się ich nie wymyśla (chyba, że będę pracował w TVN :)

Pozdrawiam

To trochę żałośnie świadczy o swojej kulturze, że na forum portalu, przeznaczonego grom mmorpg, reklamujesz swój portal o tej samej tematyce. Nie ważne, jaki poziom tam będzie, lepszy, czy gorszy, przez twoją polaczkowatość i chamstwo tam nie zawitam. Jednak zajrzałem. Co widzę? Takie same newsy jak na mmorpg.org, tylko inaczej napisane. Szkoda słów, poniżej krytyki.

Drogi forumowiczu,

Jakoś nie potrafię zrozumieć w jaki sposób reklamowanie swojej pracy może żałośnie świadczyć o czyjejś kulturze - tym bardziej, że znajdujemy się w dziale "Pochwal się" - racja sam link jest niezgodny z regulaminem, ale pomijając ten fakt , może mi odpowiesz, gdzie w takim razie powinna osoba ruszająca z portalem się zareklamować, jak nie w miejscu odwiedzanym przez osoby zainteresowane daną tematyką.

Co do "polaczkowatości" - jeżeli za polaczkowatość uważasz spróbowanie dokonania czegoś no to mam złą wiadomość - coś takiego zwykle jest chwalone. Prędzej, właśnie z twojej strony widać "cebulactwo", kiedy lepiej jest kogoś zgnoić za wymyślone powody.

Co do newsów - no cóż... rozumiem, że wszelkie portale informacyjne, wiadomości TV, wiadomości w Radiu też dla Ciebie są poniżej krytyki bo wszędzie jest to samo - tylko inaczej napisane. Dziedzina MMO jest na tyle ograniczona, że trudno jest nie dawać newsów które w jakimś stopniu się nie pokrywają z innymi portalami (czy to oficjalnymi stronami wydawców, portalami typu onrpg.com itp. - skąd de facto pełne newsy się biorą).

Kończąc pragnę przypomnieć o jednym - to konkurencja powoduje, że klient z czasem otrzymuje produkt o lepszej jakości - a o to nam wszystkim chodzi.