strefaMMO - moja strona

Nie chodzi o to, że się zareklamował. To tak, jakby podszedł pod sklep spożywczy i rozłożył stragan przy wejściu. Nie uważam, żeby to było chociaż minimalnie godne zachowanie.

Jasne, jest chwalone, ale jak to robi sprawiedliwie i uczciwie dla innych.

Ale te newsy są dokładnie o tym samym, dokładnie w takiej samej kolejności pojawiania się na obu portalach. Śmiałbym stwierdzić, że zel nie szuka informacji do newsów na portalach danych gier, tylko na mmorpg.org.

Konkurencja, ale zdrowa. Jeśli, załóżmy, zel zareklamowałby swój portal na stronie poświęconej, np. muzyce, nie miałbym się do czego przyczepić.

Nie chodzi o to, że się zareklamował. To tak, jakby podszedł pod sklep spożywczy i rozłożył stragan przy wejściu. Nie uważam, żeby to było chociaż minimalnie godne zachowanie. Jasne, jest chwalone, ale jak to robi sprawiedliwie i uczciwie dla innych. Ale te newsy są dokładnie o tym samym, dokładnie w takiej samej kolejności pojawiania się na obu portalach. Śmiałbym stwierdzić, że zel nie szuka informacji do newsów na portalach danych gier, tylko na mmorpg.org.Konkurencja, ale zdrowa. Jeśli, załóżmy, zel zareklamowałby swój portal na stronie poświęconej, np. muzyce, nie miałbym się do czego przyczepić.

Sprawdź proszę godziny dodania moich postów chociażby na Facebook-u. Zobaczysz, że moje posty pojawiają się wcześniej. Dla przykładu jutro u mnie w nocy pojawią się newsy o Survarium, Turnieju HEX i FFIV. Ciekawe co pojawi się jutro na mmorpg.org.pl...

Zareklamowałem portal również na innych stronach.

No dobra, z newsami faktycznie zwracam honor. Jednak nadal uważam, że reklamowanie swojego, konkurencyjnego portalu na portalu konkurenta jest niestosowne.

Z ciekawości, na jakich innych portalach się reklamowałeś?

Tiaaaa... Tylko gdy przychodzi co do czego, co jest związane z newsami itd. to leci argument, że forum to nie portal.

Nie widzę żadnego problemu w takiej reklamie, bo chłopak nie reklamuje konkurencyjnego forum, tylko portal.

No dobra, z newsami faktycznie zwracam honor. Jednak nadal uważam, że reklamowanie swojego, konkurencyjnego portalu na portalu konkurenta jest niestosowne.Z ciekawości, na jakich innych portalach się reklamowałeś?

Też nie uważam tego za najlepsze rozwiązanie ale tylko w ten sposób można się zmotywować do działania, gdy widzisz feedback. Nawet te kilka pozytywnych komentarzy tutaj na forum jest dla mnie dużym kopem. Jutro prawdopodobnie temat zniknie bo zrobił się na nim zbyt duży ruch i pewnie tak sobie stąd zniknę :)

Reklamowałem się na gry-online, (dogorewającym) mmovault, cd-action i na kilku fanpage-ach na facebooku jak prześledzisz moje posty na FB to znajdziesz.

Chciałbym przypomnieć wszystkim, że kiedy przychodzi egzekwować regulamin na portalu, to jak mantrę powtarza się "forum i portal są oddzielne". To prawda. Więc z jakiej racji teraz mała stronka ma być traktowana jako konkurencja dla takiego "molocha" jak mmorpg.org.pl, a to wszystko miałoby być wyegzekwowane z regulaminu, który tyczy się forum, bo przecież portal rządzi się swoimi prawami. A forum na portalu zela, to nawet nie forum. Zresztą, nawet gdyby było, to nie widzę jak platforma do dyskusji miałaby być konkurencją. W końcu to forum. Równie dobrze banowane powinny być fora np. o zwierzętach, bo tam też można pogadać o grach MMO. Inne fora, które poświęcone są konkretnym tytułom, też podbierają użytkowników, więc jak najbardziej powinny być traktowane jako konkurencja.

A gdyby był jakiś problem, to zabronione jest tylko dodawanie linków. Jeśli wpiszę w google "strefa mmo", to też trafię na stronę zela.

Jednak zajrzałem. Co widzę? Takie same newsy jak na mmorpg.org, tylko inaczej napisane. Szkoda słów, poniżej krytyki.
Chciałbym to jakoś skomentować, ale szkoda słów.
Obawiam się, że to słomiany zapał, ale trzymam kciuki.

@EDIT:

D3AD sprawdź sobie massivelyop, mmosite, mmorpg, a później wróć na mmorpg.org.pl i napisz pod "newsem" guru to, co napisałeś tutaj.

Zgodnie z regulaminem zabronione jest wstawianie linków do stron konkurencyjnych, a ta z pewnością do takich należy. Nie zamierzamy zabraniać Ci wymieniać nazwy swojego portalu tak jak i nie karzemy za przytoczenie w wypowiedzi np. nazwy portalu mmoSite.

Od siebie życzę powodzenia i nawet nie dlatego, że działam wbrew interesowi tego portalu, tylko wręcz przeciwnie - w nadziei na pozytywne skutki jakie hipotetycznie może wyrządzić trochę zdrowej konkurencji.

Mnie się podoba, więc dodaje do zakładek ^^ Mam tylko nadzieję, że portal nie padnie po kilku tygodniach.

Zgodnie z regulaminem zabronione jest wstawianie linków do stron konkurencyjnych, a ta z pewnością do takich należy. Nie zamierzamy zabraniać Ci wymieniać nazwy swojego portalu tak jak i nie karzemy za przytoczenie w wypowiedzi np. nazwy portalu mmoSite. Od siebie życzę powodzenia i nawet nie dlatego, że działam wbrew interesowi tego portalu, tylko wręcz przeciwnie - w nadziei na pozytywne skutki jakie hipotetycznie może wyrządzić trochę zdrowej konkurencji.

Dziękuję za "zdrowe" podejście do tematu. :)

Obawiam się, że to słomiany zapał, ale trzymam kciuki.
Mnie się podoba, więc dodaje do zakładek ^^ Mam tylko nadzieję, że portal nie padnie po kilku tygodniach.

Staram się tak dozować zaangażowanie co by się nie wypalić !

Taki pozytywny odzew też bardzo pomaga. Jak jeszcze znajdzie się więcej osób chętnych do pomocy to już w ogóle rewelacja :)

Zapraszam i pozdrawiam

To trochę żałośnie świadczy o swojej kulturze, że na forum portalu, przeznaczonego grom mmorpg, reklamujesz swój portal o tej samej tematyce. Nie ważne, jaki poziom tam będzie, lepszy, czy gorszy, przez twoją polaczkowatość i chamstwo tam nie zawitam. Jednak zajrzałem. Co widzę? Takie same newsy jak na mmorpg.org, tylko inaczej napisane. Szkoda słów, poniżej krytyki.

W takim razie przykro mi Cię powiadomić, że guru (i inni redaktorzy) robią dokładnie to samo, czyli kopiują artykuły z zagranicznych portali.

podstawa popularnosci takiej strony jest sciagniecie hejterow i calej gimbazy zeby pyskowali do siebie nawzajem.

Jak dla mnie super! :)

Od wczoraj występują problemy z hostingiem. Dostawca usług twierdzi, że jeden z jego serwerów został zaatakowany ddos - czy jakoś tak. Zdaję sobie sprawę z tego jak to wygląda z punktu widzenia użytkownika - słabo. Z mojej strony mogę tylko przeprosić i obiecać, że jeśli strona nie zostanie w miarę szybko przywrócona lub problem będzie się powtarzał to jeszcze w ten weekend zmienimy firmę hostingującą. Na FB będę informował jak wygląda sytuacja. Proszę o wyrozumiałość i Pozdrawiam

//Problem wygląda na rozwiązany. Wszystko działa, zapraszam!

Witam,

Zapraszam do śledzenia postępów portalu. Cały czas się rozwijamy i dodajemy kolejne teksty. Dzisiaj dodano nową recenzję "pierwsze wrażenia" z Tree of Savior !

Zapraszam !

Z checia poczytam spostrzezenia kogos innego na temat ToSa.

Jakiś link? Bo widzę, że tamten został ciachnięty i się nie załapałam :P

Na PW poproszę.

Witam!

Zapraszam do odwiedzin. Dzisiaj stuknął nam pierwszy miesiąc :) Dodano kolejną recenzję, kolejne są w przygotowaniu. Tym razem sprawdziliśmy "cukierkowatego" Dragomon Hunter-a.
Jako, że nie mogę dodawać linków sugeruję wyszukanie portalu w google. ;)

Zapraszam !

Ktoś tam szukał spostrzeżeń dot Tree of Savior. Tekst jest mojego autorstwa, mam nadzieję, że się podoba. Jeśli masz jakieś uwagi w związku z w/w "1st lookiem" pisz na pw :)

Zapraszamy do przeczytania kolejne już recenzji w stylu "Pierwsze wrażenia" - tym razem piszemy o Elite Lord of Alliance (ELOA). Zapraszamy !

Polecam portal, trzyma poziom i codziennie dawka swiezych newsow.