strefaMMO - moja strona

Zapraszam do mojej recenzyjki. Trochę ostro potraktowałem grę, aczkolwiek szczerze i od serducha podszedłem do sprawy.

Osoby śledzące nasze zmagania na pewno zauważyły kolejne, opublikowane w tym tygodniu materiały. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji informuję:

  • Pierwsze wrażenia z świeżego Elite Lords Of Aliance (ELOA) – autorstwa Kirai
  • Krótką wideorecenzję gry 4Story, debiutującego u nas PeLiego
  • Dodatkowo na niedzielne, Derol prezentuje artykuł „Trove: kilka słów na temat gry„
  • No i cała masa newsów ze świata MMO

To tylko ostatni tydzień, już pracujemy nad kolejnymi materiałami :)

Jeżeli ktoś chce się dołączyć do różnych wspólnych giercowań, też zapraszamy. Z tego co wiem to ruszają dwie grupki PoE, plus TSW leciało i inne cuda.

Portal działa już ponad 2,5 miesiąca bez dnia przerwy, mimo wcześniejszych podejrzeń o "słomiany zapał". Zapraszam do lektury naszych artykułów: Dirty Bomb, VainGlory, Dragon Nest, Black Desert i wiele innych :)

Z okazji 10 tygodni działania, przygotowaliśmy skromną infografikę, która będzie z czasem aktualizowana: http://i.imgur.com/dY2qZlX.jpg

Zapraszam!

Polecam stronke !

Przenosze się thx :D

Jak to uroczo brzmi: "przenoszę się" :D Zapraszamy na odwiedziny :)

Witam,

Założyłem swoją pierwszą stronę w temacie MMO. Nie mam żadnego doświadczenia w prowadzeniu strony ani w pisaniu tekstów.
Wszystkiego się uczę na bieżąco i jestem gotowy na wszelką sensowną krytykę.

Na tą chwilę robię to w ramach hobby i oderwania się od codziennych obowiązków. Chętnie nawiążę współpracę z osobami, które mają trochę wolnego czasu i chciały by "pobawić" się w profesjonalny portal o grach MMO.

CIACH ~PL

Pozdrawiam

zel

I tak z ciekawości zapytam. Jak tam Twoja strona? Coś się rozwinęła?

Od siebie mogę dodać że na pewno nie upadła, newsy są i to pisane w normalny sposób, ludzie coś komentują więc źle nie jest, problemem jest to że ludzie mimo iż uważają tę stronę za słabą wolą na niej siedzieć i pisać że jest słaba (a przynajmniej jeden z redaktorów jest słaby) mimo iż istnieją strony takie jak ta, które nie są zniszczone po przez podejście jak na MMORPG przez co mają otwartą drogę do współpracy z developerami i firmami odnośnie gier MMO by robić konkursy albo rozdawanie kodów, bo na MMORPG masz to zablokowane po przez podejście redaktora gdzie raz chwali, a raz wdeptuje coś w błoto skaczac i śpiewając.