SUN online Ladna grafika,OLDSCHOOL private serv

Siemka, gra pomiedzy L2,Archeage. Ogolnie typowy oldschool gdzie przyjemna byla grafika,dynamika, AOE farm, Dungi, duzo klass, duzo skilli, stary point and click, gra malo grana bo wtedy bylo duzo konkurencji, a tez nie bylo dobrej reklamy. Padla przez P2win i slaby balans.
Obecnie jest priv dobre raty, gra sporo osob wedlug wskaznikow itp
Wystarczy pobrac klineta i odpalic z folderu. Gra na tyle mnie zaskoczyla ze mimo iz tutaj siedze z 7lat, to raczej nic nie pisalem, bo zawsze sprawdzilem kazda nowosc, a gralem wszystko juz zaczynajac od Mu online (tylko tibi nie ruszylem)
L2 razem z MU chyba najwiecej zycia mi zabraly :slight_smile: Łapcie linka, ja dopiero sobie pogralem pare godzin i doprawdy swietna odskocznia i przy okazji powrót do przeszlosci
http://sun.nexon.to/ Nie wiem jakie raty, ale lvl ladnie idzie i sporo pomocnych rzeczy na starcie.

Siemka właśnie pobieram te gre z linku który podałeś powiedz mi jak z polska spolecznoscia i czy grasz tam jeszcze ? moze jakis ts3 lub discord ?

tez pobrałem i gram :smiley:

Też zacząłem grać. Polecam gierkę :smiley:

Zbieramy jakaś ekipke ?

Pograjcie sobie kazda klasa chwile i zdaje na koncu relacje, fajnie jak by ktos wbij maxa by wiecej powiedziec, co sie dalej robi. Ja wbilem 4 na 50, za duzo opcji w grze nie odkrylem, cos mi sie zdaje ze tutaj jest od groma kombinacji. Sposob pasivow fajny, ale skill tree nieco sztywny, po 2 jak by kolumny. Ja jutro odpale i pogram dalej, teraz mialem pare dni na innego planecie x) Ja akurat sie nie nadaje to dakich mniejszych team speakow, bo mam prace roznie, a teraz jeszcze zaczalem latac po klubach nowej żony :stuck_out_tongue:

Z tego co pamiętam, grając jeszcze na oficjalnej wersji to gra była mocno nastawiona na party, zwłaszcza dungi. Także jeżeli serwer jest słabo zaludniony to gl hf. A szkoda, bo gierka była naprawdę porządna.
Dajcie znać jak tam z populacją.

Przyłączam się do pytania @VanMetal odnośnie populacji.

Kurcze, dobra gra byla. MIalem kozak healera w swiecacych ciuszkach. Daj znac ile ludu, bo z tego co pamietam instancje tam byly. I nie bylo problemu ekipy tam zlapac. CIekawe jak teraz.

Ja to do dziś nie mogę się nadziwić jak webzen mógł spieprzyć taką grę. W tamtych czasach to naprawdę był full wypas.

Jak pięknie. Jak cudnie. Akurat latam po sieci i szukam czegoś na nocki jak spać nie mogę >< Jak SUN jeszcze żył to byłem trochę late to the party, i ledwie odkryłem ten tytuł to go zamknęli :C
Bierę w ciemno i dzięki za info!
NOT EVERY HERO WEARS A CAPE \o/

Witam. Gra w to ktoś i ma ts albo discord? Z chęcią pogadałbym z kimś kto się zna na tej gierce i wprowadził by mnie :slight_smile:

Hmm, zainteresowało mnie to. Aż obadam sprawę. Jakby coś to siedzę cały czas na discordzie mmorpg.org.pl :wink:
DISCORD MMORPG.ORG.PL

Nigdy wcześniej w to nie grałem, ale raty są chyba jakoś x 20. Nie przepadam za takim “hit&LvL”.

Kurcze nom. Strasznie wysokie raty jakieś. Lipka, też nie lubię takiego czegoś.

Bardziej expic czy questy robić?

Gierka spoko do pogrania sobie bez spinania się. Z tego widzę trochę osób biega po lokacjach ale dopiero zacząłem grę. Podobnie jak @Slavio jak odkryłem officiala to go zaraz zamknęli. Z chęcią przyłączę się do jakiegoś discorda albo ts’a bo wiadomo w kupie raźniej :smiley: w razie co to kontakt priv

Cóż ja nie mogę uruchomić.
Klikam start, wpisuje login i haslo naciskam OK i wszystko znika. Nic sie nie dzieje. Na tym koniec :wink:
Nie wiem czy czegos nie mam czy cos. Ale nie ma zadnych komunikatów przy tym

Hmmm, dziwna sprawa. Sprawdź czy możesz się normalnie zalogować na stronce. Ewentualnie odpalaj launchera jako admin i daj znać czy pomogło.

Świetna gra to była. Grałem Knightem/Dragonem. Łezka się w oku zakręciła. Aż mnie kusi to pobrać…

1lajk