SUN online Ladna grafika,OLDSCHOOL private serv

Kupę czasu w to grałem. Aż ściągnę i popykam.

20x, a zaraz beda posty , kurde pod koniec ciezko sie expi ‘’ knight/dragon ponoc najbardziej postac to byla. Ja mam fun z tego dziwnego robota

Niesety na stronie normalnie sie loguje a do gry juz nie moge.
Nie wiem o co chodzi.
Szkoda bo mialem ochote troszke w to pograc, lubie takie stare gierki

Ludziska, to przestarzały serwer jest. Nie ma tam chyba nowej klasy - Witch blade. Ogolnie, to ten serwer jest martwy. Tu jest nowszy, z nowa klasą i jest wiecej ludzi http://www.amzsun.com/

Jak coś to napisz ktoś jak wygląda populacja w tym czy tym drugim serwie, chętnie bym pograł ale nie chce się zawieść :smiley:

Saidou to jest nowszy serwer? ostatni post z października? dobra jeśli jest nowszy podaj powody :smiley: widzę że tu niektórzy nie wiedzą czy w to zagrać. Powiem tak. Mi przypadła do gustu i jak ktoś chce grać niech pisze priv.

Pyszcz3k, ten serwer z pierwszego posta ma ostatni wpis z lutego 2017, więc jeszcze późniejszy. A no i dołączam się do pytania o populację obu serwerów.

Faktycznie mój błąd.

Serio tyle osób pobrało i nikt się nie może wypowiedzieć na temat czy serwer jest popularny czy raczej 10 graczy na krzyż?

Grając na tym pierwszym serwerze spotkałem kilka osób ale może być to spowodowane tym że w późniejszych etapach jest więcej (w grze serwer pokazuje 3/4 zapełnienia) w tego drugiego nie mogę grac bo przez launcher nie chce odpalić a przez ikonę z grą odpala ale nie po angielsku tylko jakieś dziwne znaczki :slight_smile:

Na pierwszym serwerze spotkałem z dwie wysokolvlowe postacie i chyba paru naszych sprawdzających klasy. Na drugim było sporo maxów w pierwszej wiosce i to nie afkujących.
Pyszcz3k - instalowałeś pacha z ich strony ? Co prawda nadal będą pojawiać się krzaczki, ale większość gry jest po angielsku. Dodałeś grę do wyjątków zapory i sprawdzałeś czy antywirus nie blokuje jej ?

Drugi serwer jest zdecydowanie lepiej zaludniony więc będzie chyba lepszym wyborem. Jest nieco “wykrzaczony” ale nie przeszkadza to za bardzo.

Hahaha bez kitu nie spojrzałem jakoś (jestem ślepy :slight_smile: ) zaraz będę w domu to zainstaluje.
Wyłączyłem antywirusa i dalej to samo jakby serwer był mainetance

To nie wiem jak ci pomóc. Pobrałem grę, rozpakowałem i przeniosłem pliki patcha. Gra mi chodzi bez żadnych błędów.

Jak tylko zainstaluje patcha dam znać czy działa

Dobra działa patch pomógł :smiley: a ja ślepy wcześniej nie spojrzałem

Jakaś Gildia czy coś ? ts ?

Który server to ten “drugi” ten ? http://www.amzsun.com/ ?

Tak.

Powiem tak, SUN’a przerabiałem odkąd pojawił się w KR. W sumie, to w KR dalej działa, ale trzeba konta z KSSN, mozna kupic na taobao po pare zlotych.

Ten pierwszy serwer, nexon, to pierwszy priv jaki sie pojawil, stara wersja, bez nowej klasy, duzo ludzi sie tam przewinelo, ale wiekszosc poszla na AMZ.
Jakby na to nie patrzec, to albo heavy grind albo wykładacie kase, elite 2.5 sie dostaje za levelowanie postaci, na 159 lvl bodajże, bedziecie full e2.5, ale wyzej zaczynaja sie schody.

Raty sa wysokie, to levelowanie powinno pojsc gladko. Jak ktos chce, to moze sobie spokojnie zolte questy robic, ale najlepiej chyba wbic 20 lvl, uderzyc do tringel i na srodku sa npce, ktore beda dawac klucze na trial of earth i water. tam szybko sie level bije do 60, stamtad proponuje sie zrzucic na cash shop colloseum tickety, w 10 osob najlepiej, wyjda doslownie grosze.

Pamietajcie, ze leader w pt, ten ktory trzyma klucz, nie moze byc wiecej jak -+10 lvli od reszty w pt, bo nie wejdziecie. Przykladowo, leader ma 60, to najnizszy lvl jaki moze wejsc to 50, a najwyzszy to 70, rozpietosc -+10lvl. Tylko uwazajcie, bo tam wylazi pelno mobow i czasem trzeba biegac w kolko z chmara mobow za nami, a reszta aggruje po kilka i ubija, chociaz w 10 osob, to nie powinno byc problemu, zeby wszystkie na klate przyjac.

Na 90 lvlu mozna sie pokusic o daily czerwone questy w Waldchen, daja duzo expa, czasem moze braknac do next lvla. Chyba 5 lvli mozna wbic w kilkadziesiat minut po wszystkich daily. Nie pamietam czy w tringel tez od razu sa na 90 lvlu czy nie, obadajcie.

na 115 lvlu uderzacie do Aukra i wchodzicie na statek, wejscie na statek jest kolo mostu na srodku mapy, kolo waypointa. I tam trzeba bedzie zrobic questy niestety, zeby odblokowac 1 misje w Kortoq, bez przejscia tej misji nie wbijecie do wiochy nawet.

Na 135 trzeba bedzie zrobic Tree of Knowledge pare razy, zeby wbic 140 lvl i odblokowac questy na nowej mapie, nie jest najlatwiejsza bez equ, healer wskazny. Albo combat DK, lewa strona drzewka z tym okiem na samym dole, tam jest 3% life steala, wiec nawet w smieciowych itemach mozna to wysolowac.

Na max lvlu CDK moze hybrydowac, dobijajac tylko do oka i walic reszte do przemiany w smoka z prawego drzewka, odpalic oba skille i jest imba ; ). Ale to taki bardziej auto-attack build z mega defem, niz walenie skillami. Lewe drzewko bardziej “plynne” rotacje ma.

Rozppisalem sie.

No i najwazniejsze, itemy z lvlowania odbieracie pod klawiszem “J” bodajze, dolny zestaw.