SUN online Ladna grafika,OLDSCHOOL private serv

Może i głupie pytanie, ale jak odblokować dalsze skille?

zwyczajnie lvl’owac, dostajesz pkt co lvl, trzeba wbic 20 pkt w lewe lub prawe drzewko, wtedy sie odblokuja skille z nizszego poziomu, bo zaczynamy od gory drzewka.

Po wklejeniu patcha gra powinna być dalej częściowo wykrzaczona? Wkleiłem go ale np. opisy questów mają jeszcze te dziwne znaczki.

Trochę krzaczków w questach zostaje, ale nie przeszkadzają w ich wykonaniu.

Ze swej strony polecam robić tylko q od npc-a który daje main questy. Olać pozostałe w tym dungi ( są to main questy z dopiskiem Party recommendet czy coś takiego ). Instancje w tej grze są specyficzne i jeśli nie wiesz którędy przejść lub co nacisnąć to niby przejdziesz a ci jej nie zaliczy ( jedyna nagroda jaka zostaje to dużo expa za mobki i ciekawy drop ). Można też robi tak jak polecał Saidou. Triala idzie zrobić solo ale na ostatnim piętrze bez leczenia będą kłopoty ponieważ jesteś cały czas w chmurze trucizny ( przynajmniej na Earth ).
Earth jest od 60 lvl a Water od 70.

Czyli jednym zdaniem zamiast walić questy lepiej expic? :slight_smile:

Ja robię tylko main q bez instancji dzięki temu mam dobry exp z q i mobków które są cały czas 5lvl niżej. Jak wbiję 60 zobaczę jak idzie na trialu.

Ja to na tamtym pierwszym serwerze jak grałem to 40 zrobiłem bez questow i było spoko. Tylko czy później właśnie nie ma questow które coś wartościowego dają bo jak na razie to nic :slight_smile: i pytanie czy jak nie ominę kilka questow to kolejne są możliwe do zrobienia czy trzeba wszystkie

Racja z questów nie ma nic ciekawego a czy trzeba robić je po kolei czy można jakieś ominąć tego ci nie powiem bo nie wiem. Na każdej mapie jet tylko po kilka do zrobienia więc nie są nużące i szybko się przeskakuje do następnej lokacji.

Grasz może teraz? Masz ts? To byśmy się zgadali

Tak jestem w grze ale nie mam ts. Gram valkirią - Loki.
Jestem w mieście Tringel triala będę próbował.

Na którym serwerze gracie ?

amzsun.com jak coś dawaj ts to pogadamy ::slight_smile:

gram cieniem gildia ZAKON

Widzę, że spora ekipka się zbiera. Nick w grze: Semerdov. Dodawajcie to poklikamy coś razem :smiley:

Jak są chętni do glidii ZAKON to pisać/dodać Loki do przyjaciół.
Liderem glidii jest SZAKAL.

Cały czas gramy powbijaliśmy 110 lvl

amzsun.com

ściągnąłeś patcha i wrzuciłeś do folderu z SUN?

Dobijamy do 140 lvl Zapraszamy wszystkich gildia ZAKON

grasz jeszcze w SUN?