Sytuacja w BDO jest TRAGICZNA!

Kolejna gra zniszczona przez bydło które ma w d… zasady nie pisane i karmabombuje, do tego dzisiaj jest to coś normalnego i usprawiedliwiane przez innych:


Dzisiaj problem jest dosyć poważny dla tego że starzy gracze odeszli bo mieli dość sytuacji z narastającym Karma bombingiem i niestosowaniem się do zasad niepisanych.
Kiedyś karmabomber miał przechlapane takich wywalano z Gildii szybko przykład:

Kiedyś karmabomber przy zabiciu przez innego gracza tracił EXPA ale zniesiono to przez Płacz Karmabomerów.
Druga sprawa to brak balansu w grze nie które klasy mają łatwiej bo nie muszą skakać jak małpa wokół swojego przeciwnika, tylko wciskają randomowo przyciski na klawiaturze i wygrywają.
A jeśli postacie które są za dobre ale tylko w rękach 10% graczy to zostają zrównane przez wydawcę z ziemią i kończą jako worki do bicia.
Dla tego coraz częściej gra jest rozdawana za darmo żeby nowi gracze zastępowali tych którzy odeszli, lecz ci nowi gracze dostając wpierdziel na spocie dostają info rób karmabombing. Co powoduje jeszcze większy odpływ graczy, przez to że ten który został na czerwonej karmie, walczy przeciwko temu który go zkarmabomował oraz jego koledze który przyszedł mu pomóc. Rozwala ich 1vs2 i wygrywa to postać musi dostać nerfa bo jest za dobra, bo jak to tak 1 dobry gracz kontra 2 słabeuszy.

Ta sytuacja jest patowa bo nowi gracze dają sobie spokój z grą dosyć szybko co kończy się jak się kończy czyli dramami, bo ci starzy gracze którzy mają skilla i grają są na wagę złota, dla tego co większe Gildie mają szpionów w innych gildiach żeby wiedzieć kto z kim. I wyłapać dobrych graczy za wszelką cenę!
Co prowadzi do toksycznej atmosfery w grze a to już nie jest przyjemność grać w takiej atmosferze!
I tak zamyka się te błędne Koło!

Przecież ta gra niczym nie zachęca oprócz wszech obecnymi reklamami

8lajków

Przecież nikt nie karze ci się odpalać i schodzić na minusową karmę. Jak jesteś od kogoś lepszy to nikim się nie przejmujesz i bijesz moby dalej. Zazwyczaj ktoś pobiega po spocie parę minut i sobie idzie jeżeli nie może Cię dogonić z mobami. Jeżeli masz dobrą klasę możesz kogoś przytrzymać w mobach aż osoba padnie - gwarantuje, że 2/3x i osoba nie wróci na spota. Kolejna rzecz to możliwość wypowiedzenia komuś wojny. 15 minut i możesz zabijać do woli. Ostatnią rzeczą jaką można zrobić to po prostu zmienić kanał. Jak spot będzie zajęty to poprosić o duel i sprawa załatwiona. Jest tyle możliwości, że naprawdę nie warto się użalać.
Co do balansu - nigdy go nie było i nie będzie. Klas jest za dużo i naprawdę ciężko zrobić to tak aby wszyscy byli zadowoleni. Jeżeli ktoś Cię zabija wciskając randomowo przyciski to znaczy, że musisz się wiele nauczyć. Oczywiście są klasy słabsze i lepsze ale na pvp wciskanie czołem klawiszy nie przejdzie. Moc klas bazuje na skróconych animacjach skilli, których trzeba się nauczyć. Coś co wygląda na dwa skille w rzeczywistości może być 10 skillami tylko z pominiętą animacją.

Zabawne… bo są też inne zasady powszechnie znane i akceptowane, np kto pierwszy ten lepszy. A potem przychodzi bydło na twojego spota, odpala pk i ma w d… zasady. Kiedyś takich pseudo kozaków masowo wywalano z gildii i nie cackano się z nimi.

Jak wbijesz na spota na którym farmię już 40 minut to nie oczekuj że ci go oddam ani że będę marnował czas na przepychanki ze szczeniakiem. Jak już mnie zmusisz do swoich zasad i marnowania czasu to ja cię zmuszę do moich zasad bo nie odpuszczę i będę czyścił wszystkie moby przed tb.

I kto tu jest toksyczny? Ty, bo chcesz wszystkich zmusić do grania pod twoje dyktando. Niezła parodia - zmuszać innych do udziału w swoich gierkach, a potem płakać że są toksyczni bo nie dają się zmusić xD.

Co do PvP to jak wspomniałem - szczeniak. Stąd pewnie upodobanie do pk, bo walka 61 lvl vs 54 na sausanach to jedyne pvp w jakim masz szanse. Grałem 11 różnymi klasami i to przeciwko chyba wszystkim innym klasom na zbliżonym poziomie gearu (bo inaczej to nie klasa jest op tylko fakt że typ ma 40 ap więcej :stuck_out_tongue:) . Nie wygrasz pvp wywalając losowe skille. Kurcze, nawet na Maehwie rozklepywałem Guardianki. Fakt, guardianka nie skacze w kółko… bo nie może. Wywala mocne skille… ale tak wolno że spokojnie można wskoczyć jej na plecy i wywalić własne kombo. By nie było - dużo razy również przegrałem na guardiankę, ale nie aż tyle by płakać że to niesprawiedliwe.

Co do graczy, to znowu - wszyscy gadają o odchodzących graczach, o upadku gry… a dalej wieczorami 3/4 serwerów przepełniona. Chciałbym by tych graczy było trochę mniej, przynajmniej szło by łatwiej wolnego spota znaleźć.

Generalnie : krzyżyk na drogę, toksycznego gracza nie będzie mi brakować :*

3lajki

Jakbym czytał żale 11 latka.

5lajków

System Karmy istnieje po to abyście nie nękali słabszych graczy.

Idź wypłacz się w swój set PEN jezeli to Cię boli

3lajki

o boże jaki płacz kolesia co dostaje wciry na pvp… xDDDD

2lajki

O i są pierwsi przebudzeni gracze którzy z biegiem lat zdobyli wystarczająco iQ by stwierdzić jednak ze BDO jest średniakiem
BDO ma jedynie fajną grafikę(nie do końca bo wczytujące się tekstury na kompie za 10k to dramat), reszta to totalny syf łacznie z combate gdzie napierda!@sz i spamujesz co się da, nic na mass pvp nie widać, kto i z jakiego skilla cię bije, totalny chaos
no ale dzieciaczki się podniecają bo grafika fajna i można seksi babke sobie zrobic

5lajków

@KolegaJezusa
I jest fanboy wowa :slight_smile:

2lajki

O i są pierwsi przebudzeni gracze którzy z biegiem lat zdobyli wystarczająco iQ by stwierdzić jednak ze WoW jest średniakiem
WoW ma jedynie fajną grafikę(nie do końca bo fajna to ona była w 2004), reszta to totalny syf łacznie z combatem gdzie napierda!@sz i spamujesz co się da (1, 2, 3, 4, 1, 2, 3, 4), nic na mass pvp nie widać, kto i z jakiego skilla cię bije, totalny chaos
no ale dzieciaczki się podniecają bo “grajo w wowa”

Jeśli wystarczy w argumencie zmienić nazwę gry i można go użyć wszędzie to raczej słaby argument xD

2lajki

Na sausanach to ja byłem ostatnio 2 lata temu jak coś to na aakman biję, właśnie tutaj chodzi o to w drugą stronę, przychodzi pajac wbija się w rotację duel wyłączony i ma wywalone na ciebie. Ja nikomu na plecy się nie wbijałem ale ostatnia sytuacja z Karmabomberem to było przegięcie dla mnie i dla jednego gracza który właśnie salę obok mnie czyścił. Karmabomber miał w dupie zasady o których ty pisałeś potem jak już obydwoje czerwoni byliśmy. To przylazł jego znajomy haha fajnie było ich bić 1v2 i wygrywać. Wezwali swoich kumpli gdzie Koleś salkę obok mi pomagał ubijać ich większą ilość, dla mnie to nie jest przyjemność tracić czas bo jakiś kretyn wbija się w twoją rotację co ubije to jego i leci do salki obok. O to właśnie chodzi ja to nie raz lałem się o spot w duelu raz się przegrało raz się wygrało, raz się dogadało. A nie wbijam się na spota duel wyłączony bo mam cię w dupie!
A w przypadku wypowiedzenia wojny to też ma ta osoba to w dupie, bo co z tego że jest wojna jak on ubity wbije tobie się znowu w rotację tacy ludzie mają to gdzieś.
Właśnie o to mi chodzi że karmabomberów dzisiaj się coraz częściej broni.

Jesteś po prostu słaby jak sobie nie radzisz z takimi ludźmi na spocie i tyle w temacie. Po co taki temat? Zmień grę jak nie potrafisz szybciej mobki zabijać od jakiegoś leszcza. Ja zawsze nie wchodziłem na spota jak ktoś już na nim był ale jak ktoś mi wbijał to miałem wywalone na niego nawet jak mnie ktoś zabijał czy tam płakał o duela.

Wierutne bzdury, aż się zdenerwowałem. Podaj swój nick i gildię w grze, to użyję ciebie i twoich kolegów jako karmy dla mobów aż potracicie wszystkie kryształy w celu edukacji jak się radzi z karmabomberami.

Co to za smuty. Nie ma czegoś takiego jak niepisane zasady, tylko twoje nubstwo jak się okazuje że ludzie mają gdzieś twoje urojenia

KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ ŻE W BDO COŚ JEST TRAGICZNEGO, WOW :open_mouth:

Nie ma to jak WOW z botami z którymi nikt nic nie robi.

2lajki

nie ma to jak kłótnia fanbojów :slight_smile:
p.s
wszystko ssie tylko tetris królem:)

1lajk

Xd Fanbojem niestety nie jestem nie gram w żadna z tych gier bo nie ma to jak Metin2

dobra jak jest ekonomią przecież przy takich odejsciach już powino wypłynąć jakoś na ekonomie.

CO to za gadanie, że nowi gracze dają sobie spokój z grą? Niby bo co xD Nowi gracze mają pvp głęboko w d… na początku gry, dwa nikt nie wlatuje na mega popularne spoty od początku, a nawet jeżeli to zmiana kanału i problem rozwiązany. “lol im just hitting buttons” to samo dla nowych graczy. Sam znam BDO od począktu istnienia, a biłem się z ludzmi może z 3 razy i nadal mam mega fun gry i od groma rzeczy do odkrycia. Jak ktoś mi wbija na spot, to gościa ignoruje , po 2-3min każdy odpuszcza, bo mu się nie chce mnie ganiać

1lajk