Sytuacja w BDO jest TRAGICZNA!

Karmabombią na Olumach? Czy na Behr, elkach, lwach czy jakimś innym gatheringowym spocie? Bo na jakim innym spocie jest sens siedzieć? Wsiadaj na carracka, 5 h barteru dziennie i tyle w temacie. Tak ta gra teraz wygląda albo od wyspy do wyspy albo od lwa do lwa albo tracisz czas na spocie nie wiem na co bo i tak więcej nie zarobisz na bezmyślnym pływaniu po oceanie. I to jest właśnie ta TRAGICZNA sytuacja. Pewnie nie grałeś w czasach jak się expiło na piratach, jak wszyscy siedzieli tylko na jednej wyspie na której w sumie to 3 spoty były, wtedy to byli karmabomberzy i to był problem bo nie można sobie było zmienić Stars Enda na DK czy na jakiś tam jeszcze inny spot bo tylko tam się dało jakoś w miarę wydajnie expić.

Ale płacz ja pierdole. Jesteś po prostu beznadziejny w tą gre. Idź nie wiem… pograj w minecraft tam cię nikt nie będzie karmabombował.

1lajk

@BratKoneseraGier
Gram w Gw2 gdzie ludzie są uczeni od początku dobrych zasad a nie Griefingu i wkurzania innych graczy, po prostu takich gamedestroyerów się piętnuje nie pójdą na frectale, dungeony, rajdy, żadna szanowana gildia ich nie przyjmie.
@Aguire tak nowi wbijają 61 i idą na crescendy, bazyle, fogany i jest problem bo spoty zajęte wbijają się na nie i zostają zabici po czym wracają i giną. Po czym odchodzą z gry bo za karmabombowanie są wywalani z kolejnych Gildii. I rezygnują z gry jestem w kontakcie z moim byłym GM, który jest w innej Gildii i on mi mówi że 80% nowych graczy przyjętych do ich Gildii daje sobie spokój z tą grą. Nie będę pisał o dramach w Gildiach bo to jest temat bez dna.
@Hettar Grałem wtedy i powiem tobie że to były zajebiste czasy.

Ale to ile oni maja lat? Nie potrafia znalezc sobie gildii? Albo nauczyc sie wlasnej klasy na PVP? Bo byc moze cie rozczaruje, ale PVP sprowadza sie nie tylko do mashowania swoich skillow, tylko ogarniania iframe’ow, super-armorow, cooldownow itd. Moze zamiast plakac o PK, ktore wlasnie wyroznia te gre od casualowych, naucz sie grac?

W gw2 ludzie są uczeni dobrych zasad… spróbuj pójść na raid czymś własnym, nie gotowcem z neta i nagle widzisz te “dobre zasady”. O ile nie masz znajomych to zapomnij o dostaniu się gdziekolwiek, mimo że twój build wyciąga porównywalny dmg. A to niszczy skutecznie całkiem dobrą grę i odstrasza nowych graczy, dlatego też według statystyk tylko 2% graczy ukończyło choćby 1 skrzydło raidowe.

Co do rotacji w gildii w bdo - wybierz dowolne darmowe/tanie mmo, dołącz do dowolnej gildii która przyjmuje wszystkich jak leci i popatrz ile nowych graczy przyjętych do gildii odpada. Dużo.

Co do karma bombingu to pewnie, z 3 gildie się znajdą które za to wyrzucają. Tak jak kolejne 3 gildie wyrzucają za wbijanie się komuś na spota z odpalonym pk jeśli on tam był pierwszy. Co gildia to obyczaj.

Ja ukończyłem i każdy z mojej gildii a reszta która nie chce się dostosować i wyciąga 25%-50% mniej demage na fracrtalach zostaje odrzucona bo ma jakieś gówno warte buildy. I nie pójdzie na niego do puki nie poprawi swojego DPS’u
Zresztą mechaniki bossów na Rajdach przerażają co niektórych i zostają przy frectalach. A jak tam nie chcą przyjąć że słabo im idzie to zostaje im robienie Open World. Bo takie osoby też są potrzebne, a ascended armor się krawci Weapony dostajesz z Questów, biżu też jest łatwo zdobyć więc to nie problem jak ktoś nie robi Raidów.
@AsDDsA Ależ ja opanowałem swoją postać jw. i byłem wstanie wygrać 1vs2 casuali.
Tylko co to da jak ja jestem na RedKarmie i nie wiadomo czy ktoś nie wbije mi się na plecy. A jak jeszcze mnie mobek dobije to już zajebiście.

W 2018 było takich Gildii dużo więcej bo jak tylko GM kontaktował się za co ta wojenka, delikwent od razu dostawał Kicka. Sytuacja zmieniła się na gorsze na przełomie 2019-2020 roku.

image

10lajków

Jak tak bardzo się PVP boicie i interakcji z innymi graczami to macie taką gierkę jak Genshin Impact, gdzie możecie sobie grindować do woli, a innych graczy zapraszacie na życzenie. PvP nie ma więc nikt wam przeszkadzał nie będzie XDDDD

@Sildu idealne podsumowanie tego tematu

2lajki

Ludzie płaczą i boją się otwartego pvp i ryzyka, a to piękno którego większość ludzi nie widzi bo srają po gaciach przed utratą ekwipunku. Tak samo pvp i tryhardowane jest świetne ponieważ daje i pokazuje skilla jaki można rozwiąć, nawet w najbardziej casualowym mmo ever czyli gw2 są rankingowe rozgrywki 2v2 i turnieje, które na prawdę dają możliwość rozwinięcia się jako gracz i podszkolenia się pvp, też na przykładzie gw2 gdzie liczy się tylko i wyłącznie skill na pvp, gdzie wszyscy mają normalizowany ekwipunek. Ale no co do rzeczy, zazwyczaj po prostu pizdeczki płaczą na temat pk i pvp, podszkol się albo spierdzielaj byle dalej w strachu.

1lajk

To idz sobie grać w genshina a nie w bdo gdzie masz open pvp które jest dla ludzi którzy chcą pvp.

W Simsy lepiej;p

Jak ja dobrze rozumiem to w tej grze z gildi wyrzucają za to że chce sobie przywlaszczyc zamiast pomóc i przejąć spota. Tuż to nie do mnie nie do rozumienia po to ma się gildię społeczność żeby sobie pomagać i przejmować ten kto silniejszy A nie jeszcze z niej wyrzucać. To brzmi jak parodia gry z Open PvP dobrze że jednak nie zabawilem dużo w tej grze. comment_uU3bdSXUHhG4N4lCY2nCzksU1ArS3kjM,w400

Źle zrozumiałeś kiedyś wbijanie się komuś w plecy bez ostrzeżenia było piętnowane dzisiaj. Dzisiaj mamy pizdy które wchodzą na spota duel mają wyłączony, a jak ich zabijesz to wracają, rozebrani i spływają na Hita od ciebie i tracisz astronomiczne ilości Karmy, masz negatywną karmę jeśli ktoś cię zabije tracisz kamienie, jeśli mobek tracisz enchant.
Kiedyś było normalne duel for spot dzisiaj typ ci się w bija w rotację a ty jw. i koło się zamyka WON ZAJĘTE to dobre określenie tej sytuacji.

Ale pojebana akcja w tym BDO xD
Wy tak żyjecie?

Ta gra jest zjebana od dobrych paru lat. Nie wiem po co się denerwować i tracić na tą grę czas. Polecam zwolnić miejsce na SSD na inną grę.

Przecież nikt się nie denerwuje poza małą grupką osób, które uważają się za pępek świata. Twórca tematu się “odpalił” bo myśli, że będzie narzucał komuś własny porządek. Nikt nikomu nie karze się odpalać i schodzić z karmą na minus. Spot nie należy do jednej osoby i nikt nie ma na niego wyłączność. Jeżeli się coś komuś nie podoba to ma sporo możliwości - w tym ostatecznie może sam zmienić kanał. No ale po co ruszyć głową jak można wylewać łzy na forach. Jeżeli takie osoby odchodzą z gry to nic tylko się cieszyć.

1lajk

Odpalić grę z otwartym PVP w każdym miejscu, głównie nastawioną na grind i mass pvp … zacząć płakać, że ktoś wbija mu na spota i go PK`uje i sobie farmi dalej xDDD
Widać chłop to grał sobie wcześniej w jakieś single player gierki albo casual MMO gdzie tylko arenki itp :smiley:

1lajk

To sobie zmieniaj kanał i trać czas i loot scrolla bo się okaże że musisz na nowym kanale szukać wolnego spota, po to te zasady zostały powołane do życia żeby nie było tego typu sytuacji. Duel for spot przegrywasz idziesz sobie a nie wbijasz się komuś na spota i wywalone na tą osobę, która była na nim pierwsza, i ta osoba ma zmienić kanał i tracić perfumy, loot scrolle?

Tu się mylisz ja nie płaczę że ktoś mnie ubija tylko ja muszę zabijać pajaca który ma w dupie walkę o spota, a ja potem muszę latać na czerwonej karmie, ja przestałem grać w kwietniu ubiegłego roku bo w sumie latając na czerwonej karmie straciłem jakieś 2biliony na kamienie które traciłem ginąc na czerwonej karmie.
Jak to wyglądało kiedyś:


I właśnie to wszystko zostało uwalone bo karmabomber nic nie traci tylko my zabijając gościa który wbił się nam na spota.

Zrozum, że jeżeli Ty się duelujesz o spota to nie znaczy iż ktoś też musi. Ktoś wrócił z roboty, chce trochę pogrindować więc wbija na spota i bije. Komuś starcza kilka paczek mobów i ma w dupie czy Ty też biegasz czy też nie. Spot nie jest Twoją własnością i Twój wybór czy kogoś będziesz zabijał czy też nie. Jeżeli jesteś szybki to będziesz czyścił moby w takim tempie, że koleś zrezygnuje i będziesz miał w dupie dwie/trzy paczki mobów, które ktoś ubił przed Tobą. Gram w tą grę praktycznie od premiery ( 14 luty 2016) i w tej materii się nic nie zmieniło. Ludzie są różni - jedni zobaczą że spot zajęty i pójdzie gdzie indziej, inny o niego zawalczy a jeszcze inny wejdzie na spota i będzie grindował nie zważając czy ktoś biega czy nie.

1lajk