Szukam Anime ( SAO )

Szukam anime z podobnym klimatem do Sword Art Online . Chodzi mi o podobny wątek romansowy oraz o to żeby były tam jakieś walki czy cuś nie chodzi mi o to że ma być świat MMO choć też może . Sorki za nieprofesjonalny opis ale dopiero zaczynam z anime :)

Ciężko będzie - SAO jest hitem bo nie ma podobnego anime

a z romansów i walki to może

Guilty Crown

Shakugan no Shana

Shakugan no Shana II

Shakugan no Shana III Final

Shakugan no Shana Movie

Shakugan no Shana S

Zero no Tsukaima

Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi

Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo

Zero no Tsukaima F

ZnT to już typowy romans jak coś^^

Tylko to mi przychodzi do głowy

Jeżeli istnieje anime do SAO to mnie oświećcie bo nie widziałem nigdy podobnego ;/

Sprawdz Accel World, moze nie kopia ani nie aż tak strasznie podobne ale też coś w stylu gry :)

Accel World, Hack.Root

Właśnie ten Accel World coś słyszałem i nawet zacząłem pierwszy odcinek ale główny bohater w realu grubas w grze świnka ^^ Rozkręca się później to ?

Tak rozkreca. Aktualnie wyczekuje na ostatni odcinek tego anime i powiem,że było świetne :)!

Polecam obejrzec

Ok skusze się na ten Accel World ;) Następnie obczaję wszystkie inne propozycje . Dzięki za dotychczasowe odp i czkam na kolejne :)

Tych propozycji można bardzo wiele wypisać... Spróbuj bardziej sprecyzować. Od drugiego odcinka Ci się spodoba już.

No takie anime Romans+ Shounen ( to chyba był takie gdzie walczą itp jak nie to poprawcie:D ) Nie pogardzę jak by była jeszcze Komedia i Przygoda/Przygodów-ka :)

Wypisze Ci anime ktore ogladalem i naprawde mnei wkrecily wiem ze nie jest to dokladna odpowiedz na twoje pytanie ale napewno zalezy Ci na czyms co Cie wkreci wiec popatrz

1. Dragon Ball /Z (GT to nieporozumienie) - Tego chyba nie musze polecac smile.gif

2. Soul Eater ( Swietne anime komiczne duzo walki fajna kreska i swiat ) - Goraco Polecam!

3. Fair Tail ( Opowiada o magach z gildi Fair Tail bardzo przyjemnie sie to oglada ) - Goraco Polecam!

4. Bleach ( Chyba kazdy zna nie trzeba wyjasniac ) - Goraco Polecam!

5. Naruto seria

6. D-Gray Man ( Opowiada o Egzorcystach dosc Ciekawe choc moim zdaniem akcja tak naprawde rozpoczyna sie w 70 odcinku) - Goraco Polecam!

7. Devil May Cry ( Anime takie sobie ale seria gier to jest to!)

8. Rycerze Zodiaku ( Stare pamietam z dziecinstwa ale calkiem przyjemnie sie oglada )

9. Kapitan Tsubasa ( Kolejne anime z dziecinstwa opowiada o chlopcu grajacym w Pilke Nozna )

10 .One Piece ( Piraci super moce fajna kreska dosc zabawne)

11. Beyblade ( Chyba kazdy pamieta te dyski z podstawowki , Polecam tylko pierwsza czesc

12. Hellsing ( Lowca Wampirow idealny mroczny klimat swietne Anime ) - Goraco Polecam!

13. Full metal alchemist ( Opowiada o 2 braciach alchemikach ciekawe pojedynki i fabula) - Goraco Polecam!

14. Death Note ( Psychologiczne Anime ale wkreca)

15. Yaiba - Samuraj ( Anime wiekiem dorownujace DB fajna fabula dosc zabawne )

16. Kiba ( Jedno z moich ulubionych poprostu miodzio ) - Goraco Polecam!

17. Code Geass - Aktualnie ogladam cos jak death note tylko mecha

The Tower of Druaga

a ja wlasnie zaczynam ogłądac SAO XD

Dodam że Naruto obejrzałem całe (tzn jestem na bieżąco) a One Piece jestem koło 50 odcinka i dalej oglądam wydaje się bardzo fajne :)

No to Ci polecam Ragnarok online (Anime). Dobrze rozumiem że Sword Art jest to anime o życiu w grze, tak? Jeśli tak, to seria .hack też powinna przypaść Ci do gustu :)!

A One Piece oglądaj! Oj oglądaj! Warto! Anime coraz lepsze! Niestety podczas walk przeciągają ale warto czekać, warto! OJ WARTO!

seria hack jest nudnawa, a z takich lepszych polece Ci wlasnie Guilty Crown, ktory jest kopia Code Geass - klimaty mecha, ktory nie opiera sie na fabule, jest watek romansowy (inori i c.c) anime sa strasznie podobne.

A jak widać lubisz ptasiemce, to musisz też spojrzeć na Fairy Tail

Jak SAO przypadło ci do gustu to proponował bym ci oglądnąć Angel Beats.

Przed chwilą wrzucili 14 odc. SAO na anime shinden

:P :P :P :P

Właśnie obżarłem 14 odcinek :) ! Niesamowity obrót sprawy ! Niesamowite Anime !

Teraz jestem w trakcie oglądania Accel Worda i też jest bardzo fajny . Następnie leci Angel Beats albo Mirai Nikki

http://www.google.pl...l-Iy2E2hM7q-Jzg

to jest takie rpg anime

albo

http://myanimelist.n...e_Sword_of_Uruk

czemu nikt nie napisał ./hack też o mmo i przygodówka z bohaterem Haseo