Szukam Animek ^ ^

Ostatnio zebrało mi się na wspomnienia z dzieciństwa i przypomniałem sobie o kilku zaje*stych bajkach jakie widziałem w dzieciństwie, niestety nie pamiętam tytułów, bo wtedy ledwo potrafiłem kasete z nimi do video wsadzić ^ ^ Postaram się podać jak najwięcej szczegółów.

1. Animka z dużą ilością walki. Facet (z amnezją?) posiadający futurystyczną (czewrwono-białą) zbroje i pęknięty kryształ. Napierdziela się z podobnymi do siebie + kosmitami. Na ziemi i takiej jakby obręczy wokół planety. (Oglądałem koło 1998r.)

2. Animka albo coś produkcji amerykańskiej. Nie pamiętam z tego nic więcej niż to że kilku bohaterów (chyba w trochę ch*jowej wersji przyszłości) jeździło samochodami z zamontowanym uzbrojeniem, broniąc się przed atakami olbrzymich roślin (pnączy? było duże, zielone i się ruszało). (Oglądałem koło 1999, ale niestety na VHSie więc podejrzewam że mogło być jeszcze starsze!)

3. To już na 100% amerykański wymysł. Bajka powstała chyba na bazie filmu Attack of the killer tomatoes i przedstawia mniej więcej to co film, niestety nie mogę nigdzie o niej znaleźć informacji ;/

Jeśli ktoś by coś wiedział temat którejkolwiek z powyższych bajek, niech da znać :D Byłby to dla mnie świetny powrót do dzieciństwa przed sesją ;P

W sumie też się podepnę pod temat :

-Anime z walkami supermoce pochodziły z takich jakby kolorowych kryształów niestety więcej nie pamiętam.

@ulubion

Strzelę sobie: Power Stone?

@M4ttyR0ck

Co do drugiego opisu to kojarzy mi się M.A.S.K lub to:

Co do pierwszego to strzelam, że to Teknoman.

Dzięki! Trafiłeś z obydwoma! :D ^ ^ Teraz tylko pobrać :P Wielkie dzięki ;]

Żeby nie robic next topic'a napisze tutaj.

Obejrzałem:

-One Piece

-Fairy Tail

-Naruto

-Bleach

-Full Alchemist Brotherhood

-DGray Man

-Katekyo Hitman Reborn

-Kuroko no Basket

-Gintama

-Sword Art Online

-hellsing

-Beelzebub

-Dragon Ball < heh kto nie ;D

-DeathNote

-Shaman King

-Kuroshitsuji

Szukam cos podobnego ala tych anime :)

Dzięki wielkie o to chodziło :>

Psycho Pass, na shinden anime w obecnym sezonie jest, http://www.anime-shinden.info/20632-psycho-pass-online.html, takiego psychicznego rozpierdolu nie widziałem od czasów Ghost in the Shell'a. Gorąco polecam.

@m0rffeN Mam coś co ci się spodoba - Darker than Black http://www.anime-shinden.info/956-darker-than-black.html do tego Shakugan no Shana http://www.anime-shi...ana-online.html

Ewentualnie Zero no Tsukaima

Wybrałem te gdzie jest dużo akcji - powinno ci się spodobać

Dziekuje Naadir i Omega :) napewno obadam :)

Bladers ? :D

A jakieś anime psychologiczne z domieszką akcji bez futurystycznych broni, pojazdów i innego szi*u?

A moze steins gate ?

A jakieś anime psychologiczne z domieszką akcji bez futurystycznych broni, pojazdów i innego szi*u?

Elfen Lied

Btooom!

Te oglądałem i są naprawde świetne, szczegulnie Btooom!

Ja wam polece Saiyuki, Flame of Recca, Black Cat, Hunter x Hunter, Mugen no Juunin jedne z lepszych anime o walkach i super mocach jakie widziałem

A ja polecam Ao no Exorcist jedno z najlepszych anime według mnie .

Death Note i Ao no Exorcist oglądałem. Resztę sprawdzę.

Btooom jest bardziej animka akcji niz psychologiczna. Elfen lied nie ogladalem sie nie wypowiem. A koszykasz jak sam powiedzial dal animki akcji. A i Ao no exorcist to tez akcja.

To ja jeszcze dodam : Steins Gate(juz wczesniej wspominane ale jest na prawde swietne i idealnie wpasowuje sie w twoje wymagania)

Angel beat (jest tez psychologiczne ale tylko troszke tyle ze to anime jest na prawde swietne)

Mirai nikki (tu jest i sporo psychologicznego jak i akcji plus jest to takie troszke "straszne"{jak to kilka osob mowi})

Higashi no eden(tez swietne ale juz troszke mniej psychologiczne)

Psycho-pass(to zostawie bez komentarza ale rowniez polecam)

I mysle ze to na tyle. Ale i tak uwazam ze najbardziej moze ci podejsc steins gate.

Hellsing Polecam bardzo fajne anime i fajne walki

Z psychologicznych polecam Neon Genesis Evangelion, ale jest to na prawde ciężkie anime, z tym że występuje futurystyka w postaci mechów.

Angel Beats!, jest dobrym anime psychologicznym, które daje do myślenia.

Dość psychologiczny romans ( ale też typowy tearseeker )

Ogólnie większość tytułów psychologicznych są związane z sci-fi. Jak na przykład Guilty Crown czy Code Geas

Proszę was Angel Beats! psychologiczne ? To raczej dramat/okruchy życia są .

Z psychologicznych lub psycho z domieszką czegoś polecam :

Btooom! - psycho/akcji

Kokoro Connect - świetne anime i myślę że można to spokojne dać pod psycho . Ogólnie 1 motywem jest że w grupce przyjaciół dochodzi do dziwnych zjawisk np takich jak zamiana ciałami co przysparza im wiele kłopotów i prowadzi do tragicznych wydarzeń .

Zetsuen no Tempest - to takie zagadkowe ale z domieszką takiego psycho .

A z innej beczki co wy na to by stworzyć osobny dział o nazwie Anime ? Jak widzę bardzo dużo ludzi tu ogląda Anime ^_^