Szukam ciekawego MMORPG

Cześć, szukam jakiegoś ciekawego mmorpg - stosunkowo niewymagającego zbyt dużo, ponieważ mam słaby komputer.
Lubie grywać w Tibię,nostale,4 story,elsword (WSZYSTKO PRIVY - OTS’Y).
Zalezy mi na tym żeby gra była albo stosunkowo nowa (2019-2020 rok), albo zeby to był prywatny server np. (4ancient), fajnie jakby gra miała lvl cap i przyjemny end-game.
Lubie grindować więc mi to nie przeszkadza.

Podaj parametry swojego kompa może. Gry które wymieniłeś mają już trochę lat, odpalają się na strasznych ziemniakach i mam obawy czy odpalą Ci się większe fajerwerki z 2020.
A z takich szybkich pomysłów: Ragnarok Online jest podobny do Nostale, jest na prywatnych serwerach.
Z innych: Tree of Savior. Dofus. Neverwinter Online. PoE na mniejszych detalach. Może Albion, o ile nie będzie Ci się mocno grzał komp. Runscape.
W Alfie są MadWorld i Naica Online.

Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz
Ilość rdzeni:4
Pamięć RAM: 16GB DDR3
Grafika: zintegrowana ;c

Jestem pewna, że zaraz ktos przyjdzie z fajnymi propozycjami, a ode mnie taki szalony pomysł: spróbuj z GW2, podstawka jest za darmo. Jeśli nie da rady, to żyje jeszcze GW1, które ma mniejsze wymagania sprzętowe. A jak chcesz coś co ma jakiś powiew świeżości i jest sygnowane rocznikiem 2020, to kilka dni temu światową premierę na Steam miała też odświeżona wersja Phantasy Star Online 2. Jest free to play, minimalne wymagania są poniżej Twoich i jest dostępna na Polskę. Ciężko mi coś o tej grze powiedzieć, bo pojawiła się w Europie dosłownie przed chwilą, ale mówił o niej na youtuber Keroppi którego czasem oglądam.

1lajk

Co powiesz na WoW’a na prywatnym serverze?
chętnie bym zaczął z tobą od początku

jak jesteś zainteresowany to napisz na discordzie: defyas.#3750

1lajk

World of Warcraft

2lajki

Gloria victis

World of Warcraft

1lajk

World of Warcraft, sam zacząłem pierwszy raz w życiu pogrywać kilka dni temu i powiem, że “zakochałem” się w świecie Azeroth. :smiley: