Szukam dobrego forum o grach MMO

Po całodniowym oczekiwaniu na powrót mojego ulubionego forum w końcu się doczekałem. Wreszcie mogę się o coś spytać. Czy ktoś z was może mi polecić jakieś dobre forum o grach MMO? Musi być czytelne, duża aktywność oraz odpowiedzialna administracja, która informuje użytkowników o problemach i przyszłych zmianach. Niestety TO, z którego korzystałem dotychczas, nie spełnia tychże wymagań. <3

3lajki

no niestety czytelność tego forum spadła na dno.

1lajk

Jak coś znajdziesz to pochwal się, chętnie poszukam czegoś nowego.

2lajki

Wystarczy napisać do Admina. Cały czas coś robią i sami są użytkownikami forum, więc wiedzą co jest nie tak. Nie uciekajcie przy pierwszym potknięciu.

Pracujemy nad poprawą forum. Niestety wiem, że mieliśmy parę potknięć ze startem tego nowego forum ale niestety moim zdaniem musieliśmy podjąć tę cieżką decyzję. W osobnym temacie napisałem o tym pare słów:

https://forum.mmorpg.org.pl/t/problemy-z-forum-wytlumaczenie/102561

2lajki

Wiem, że to brutalne, jestem z tym forum od wielu wielu lat jednak przykro mi to pisząc, że tym wyglądem zabiliście to dzieło. Chodzi o sam fakt jak to wygląda jest badzo duży bałagan, jest to wszystko nie czytelne a jeśli ten silnik ma wyglądać właśnie tak to niestety straciłeś to wszystko. Liczę, że wam się uda jakoś to poukładać żeby przypominało to wcześniejszy styl jednak przyznam szczerze, że sam zacząłem szukać czegoś innego. Pozdrawiam.

2lajki

Zaraz minie prawie rok i dalej się nic nie zmieniło. Heh szkoda. Widze @Chmarus, że już całkowicie straciłeś nadzieje na to forum.

nadzieje na forum xD cały portal umiera z miesiąca na miesiąc coraz więcej “newsów” mających 0-5 komentarzy na tę chwile średnia komentarzy pod newsami to coś kolo 10-11 (nie licząc gówno burz które robi się tutaj by to podbić a i one mają zazwyczaj 50komentrzy czyli tyle co kiedyś “normalne” newsy) gdzie nawet rok temu coś takiego było nie do pomyślenia, a 2-3 lata temu to nie miało po prostu miejsca. Ten portal to 1:1 blizzard który nie zmienia w swoich produkcjach nic, a wręcz brnie w bagno głębiej i głębiej by po paru latach obudzić się z ręką w nocniku. Na forum pojawiają się tylko wpisy z newsami już praktycznie nikt tutaj nie szuka odpowiedzi na pytania, a tym bardziej ludzi do gry. “Nic nie może wiecznie trwać” Lalalalalalala la la la

Tym forum już nikt się nawet nie zajmuję. Ostatnio na Discordzie prosiłem kogoś o usunięcie “oflagowanych” tematów do usunięcia. Pytałem się kto się tym teraz zajmuję w odpowiedzi usłyszałem, że forum na ten moment nikt nie “moderuje”

Ano cieżka praca została włożona żeby ludzie traktowali strone i forum jak traktują, ale tak to się kończy jak taki guru pisze bzdury oderwane od rzeczywistości ale najważniejsze jak to powiedział ktoś z blizza “jesteśmy zadowoleni z ilości graczy w wow” :]