Szukam ekipy do gier MMO

Chętnie się przyłącze.

hmm zależy o jakie gry mmo ci chodzi ...NIe jestem fanem wszystkich z tego gatunku ale chętnie sie przylacze jak jakies konkrety beda :)

Mogę się przyłączyć daj jakiś kontakt

Chętnie się przyłącze.

W takim razie zapraszam do napisania na priv to dam link do Discorda. ^^

hmm zależy o jakie gry mmo ci chodzi ...NIe jestem fanem wszystkich z tego gatunku ale chętnie sie przylacze jak jakies konkrety beda 

W sumie ogółem szukam ekipy do grania wiec tutaj jest już wybór dowolny co do gier. Ale mogę podać kilka tytułów w które ogrywam.

Mogę się przyłączyć daj jakiś kontakt

Już dodaje link do mojego steam http://steamcommunity.com/id/NicoNicoRin/

jakbys mogł podaj jakies tytuły :)

Dla przykładu podam Tree of Savior, ale jak wiadomo to nie jest jakieś ściśle ustalone tylko wciąż czekamy na jakieś propozycje.

Witam też się chętnie przyłącze jakiś kontakt na priv ?

Jeśli lubicie klimaty Tibijki to tutaj chłopaki zaczeli niedawno i stworzyli gildie :

Witam. Przyłączam się. Jeśli ktoś by chciał pograć w dragon saga, elsworda bądź lola lub podobny tytuł to z chęcią pogram wspólnie. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz najlepiej na maila johnny15025@gmail.com pozdrawiam

Daj link do discorda PW. Ja to szykuje się na Soul Workera a między czasie chciałem zobaczyć Closers Online.
Chyba, że ktoś chce w DFO pograć, dawno nie grałem, z chęcią bym spróbował nowych klas.

Podepnę się, ponieważ widzę, że temat zrobił się bardziej offtopowy, więc może a nóż widelec akurat ktoś się znajdzie :slight_smile:
Gdyby ktoś chciał pograć casualowo w któreś poniższe to PW :slight_smile: Nie mam czasu na więcej - praca + dodatkowo studia zaoczne, więc pozostaje mi max pare h na gre dziennie (ale też nie mam czasu codziennie), włączając niestety weekendy. Ogrywam obecnie takie gry jak:
LoL - EUW - gold/plat/drafty
PoE - zaraz nowa liga, więc wiadomo x)
WoW - Draenor - Horda - 60+ Blood DK, 30+ Aff Warlock

siema chętnie się dołączę do ekipy lubię grać w nowe tytuły

Też się podpisuję jeśli oferta nadal aktualna xD

Hej. Zapraszam chetnych do Black Desert Online, nowych czy powracajacych bez znaczenia. Jestesmy mala zgrana grupa.Gramy w takie tytuly jak Bdo, lol, pubg, fortnite, w 80% w bdo ^^ jezeli ktos chcialby przylaczyc sie do nas zapraszam. wiecej powiem jak sie spotkamy na tsie czy disco. Chetni pw.
Pozdrawiam.

To z lutego więc raczej nie aktualne XD

Siemanko
Widzę sporo odpowiedzi w tym poście jednak obawiam się, że jago autor faktycznie mógł już zapomnieć o istnieniu tego wątku :stuck_out_tongue: Niemniej jednak zapraszam was do wzięcia udziału w przedsięwzięciu, którego jestem autorem, ma ono zgoła podobny cel, aczkolwiek zapraszam do lektury posta, w którym przedstawiam o co chodzi-miłego :slight_smile:

https://forum.mmorpg.org.pl/t/ekipa-na-lata/107515