Szukam gry na długie miesiące

ale czy to nie jest tylko path of fire,
w tym linku?

https://buy.guildwars2.com/store/gw2/en_IE/html/pbPage.pathoffire/themeID.4785548100?_ga=2.51461737.1553126086.1588773301-1081606198.1572036049&cid=104:5::::Global:40:::
Tylko z officiala, zawsze z officiala

https://www.guildwars2.com/en/news/guild-wars-2-heart-of-thorns-is-free-with-guild-wars-2-path-of-fire/
Przy upgrade konta kodem pof od razu dają też hota.

będę musiał ci zaufać

Albo nie kupywać. Szczerze? Ludzie się albo w tej grze zakochują, albo totalnie się od niej odbijają. Mało kto wykazuje coś pomiędzy. Nie mogę ci obiecać, że kupisz a potem się nie odbijesz :confused:

a jak ją przetestuję za free to myślisz że zdążę się albo zakochać albo odbic?

To fakt… Sama zakochałam się dopiero za drugim razem. I dobrze i troche szkoda, że największy plus gw2 chowa się w endgame. Dowolność tego co się robi(nie dla każdego) i mounty :blush: mounty są najlepsze ze wszystkich gier jakie sprawdzałam.

Obawiam się, że nastąpi to najwcześniej po zdobyciu 80 lvla

Bo ja wiem… Może go męczyć wbijanie poziomu, ale sam styl walki i mechaniki świata zobaczy. Crafting tez jest - można go wbijać wraz z poziomem. Ale elementu grindu są później to fakt na 80. Farmiąc eventy.
Sprawdź na f2p i zobacz :slight_smile:

długo wbija się ten 80lvl?

Jak wiesz co robisz to między 20 a 30h powinno starczyć. Ale 8 maja koniec promocji. Cóż, na pewno lepiej spróbować niż nie spróbować

Ale przecież to nie jest taka specjalna bariera, która daje to że nagle wyrabiasz sobie zdanie o gierce

Nie, ale jedni po wbiciu 80 po prostu graja dalej, a inni rozglądają się, zastanawiają co zrobić dalej i z braku pomysłu odchodzą

teraz kolega mi powiedział że nie lubi mmorpg więc dajcie coś competitive

Cała podstawka jest f2p więc tak naprawdę warto. To wiele godzin dobrej zabawy. Brak mountow czy latania może trochę denerwować jak widzisz obok graczy zapierdzielajacych na mountach ale jak ci się spodoba to prędzej czy później wydasz to kilka zł. Pamiętaj że kupując pof dostajesz też hot w cenie, nie kupuj hot osobno

Sorry ale albo masz 7 lat albo jesteś jebn***. Ludzie się produkują żeby ci odpisać a ty aaaaa bo kolega jednak nie lubi

Lol, csgo, valorant, rainbow, brawlhalla, i cała masa innych gier, skąd ludzie mają wiedzieć co ty i twój kolega lubicie?

Ciiii bo zaraz napisze, że kolega nie lubi gier tpp albo fpp xD

Ok boomer, poczytaj książkę

przepraszam was bardzo ale jak coś to był troll, może mało śmieszny ale wyluzujcie się