Szukam gry na długie miesiące

HAHA < ironia off >… typowy dzieciak… zalosne… “wyszedlem na idiote” napsize ze to byl troll… prosze Cie … nie pograzaj sie dalej… taki text "ze to byl troll " moze lykaja twoi koledzy…

1lajk

To nie był troll, po prostu jesteś kretynem. Kariery komediowej ci nie wróżę z takim humorem.

1lajk

uspokój się serio może masz racje ale nie musisz od razu być ofensywnym

Ja offensywnym ? Kur… Wlasnie naplules wszystkim ludzia ktorzy starali ci sie pomoc w twarz . Tracili swoj czas na twoja osobe a tym im mowisz ze to byl “troll” i to jest ok wedlug Ciebie ? Nic sie nie stalo ? Na prawde… totalnie nie wychowany zadufany dzieciak

2lajki

Return of reckoning, wszystko mam totalnie za free. Gra jest leciwa ale lvlowanie w pvp jest genialne (oczywiście jeśli lubisz ów pvp) niestety aspekt pve jest tutaj nijaki aczkolwiek wg mnie warto spróbować. Cała Warhammerowa otoczka jest wręcz epicka i aby jeszcze bardziej się wkręcić polecam Total Wara i książkę Przygody Gotreka i Felixa :smiley:

Trol, czy nie, dużo osób poleciło gw2 i mnie przekonaliście. Dzięki :smiley:

kopiuje swoj post z innego watku o podobnej tematyce
oldschool runescape, pierwszy bond na f2p moze byc dosc trudny ale po tym juz z gorki. polecam zapoznac sie z 3rd party clientem ktory bardzo pomaga (nie, nie jest to zaden cziterski klient). gra ma niespotykane w zadnych innych mechaniki (niedawno został zdobyty lv3 firecape, postać która wyszla z tutoriala pokonala dosc trudny challenge przez sprytne wykorzystanie mechanik jak i skilla gracza), system walki a przedewszystkim stoi za nia okolo 20 lat budowania contectu i silne community. służe pomocą w razie czego :slight_smile:
https://runelite.net/ - link do klienta
ps: osrs ma chyba najladniejsza i najpraktyczniejsza wiki ze wszystkich gier jakie widzialem, polecam sprawdzic nawet tym co nie graja https://oldschool.runescape.wiki/

no i po latach znaleźliśmy z kumplem gierke, właśnie teraz jak to czytacie gierczymy sobie w tego clasha i dobrze się bawimy pozdrowionka mordeczki pis joł