Szukam gry, w której można pobawić się solo, gildia opcjonalna

Jedyny właściwy wybór dla koleżanki to będzie GW2. Ja już przegrałem tam blisko pewnie tys godzin i rzadko kiedy byłem w party, co prawda widać ludzi wszędzie ale nie trzeba być w party czy raidzie, bo każdy za ubijanie stworów dostaje loota, duzo do odkrywania, duzo itemów, wszystkiego dużo

SoulWorker szybko się nudzi w solo - przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Populacja kuleje i przechodzenie sekwencji na najtrudniejszym jest mało możliwe, bo nikt nie dołączy z auto-party. Ale na normalu/hard można próbować (jak coś to mogę pomóc).
Jeśli chodzi o B&S podpinam się do kolegi, polecam bardzo! World Bossy są otwarte, więc nie trzeba mieć party, auto-party także bardzo fajnie działało. Nie wiem jak tam z populacją:/

1lajk

gw2 albo eso jezeli chodzi o gry ktore sa rozwijane i maja niezla populacje, swtor i swl jezeli chodzi o fantastyczna ‘kampanie’ questow ktore mozna ograc samemu

Ja tam polecam Guardian of ember :slight_smile: Jeśli miałby to grę przyrównać to takie polączenie mu online z diablo … Expienie ,dungeony mozesz wykonywac solo i wszelaki rozwoj postac tak jak chcesz itp
https://guardiansofember.gameforge.com/pl_PL/home

Polecam RuneScape Oldschool

https://lineage2dex.com/
Wystartował tydzień temu. Aktualnie 8k online.
Dawno nie miałem takiej radości z gry w l2.
Raty x7 ale mega szybko i przyjemnie się gra.
W gildii w której jestem jest aktualnie 70 online, sami Polacy.
Gdybyś była zainteresowana to na priv zapraszam.

Tibia.

Wow

Żartowałem, nie tykałem tego gówna przez trzy miesiące i dobrze zrobiłem.

poe

Ludzie wy czytacie te posty czy jesteście jak boty które z automatu podają grę w którą aktualnie grają? Widzę ciągle GW2, FFXIV i ESO…A żadna z tych gier nie ma tego czego @MarcelinaGG szuka…

bez komentarza…

Ogólnie @MarcelinaGG jedyne co może Cię zainteresować to BDO tam jest solo grind który Cię interesuję. W którymś temacie jest podany Polski Discord społeczności BDO (coś około ponad 5k ludzi) tam znajdziesz wszystkie ważne informacje.

1lajk

Skąd to info? xD przecież nowa klasa w 7.0 będzie Leather nosić…

Osobiście polecam BDO, praktycznie 99,9% czasu można spędzić bez pomocy innych osób, w grze jest bardzo dużo do roboty więc na pewno znalazłabyś coś dla siebie, jest też dobrze rozwinięty system pvp. Gra jest bardzo dobra pomimo przypiętej jej łatki p2w

2lajki

moim zdaniem to wyklucza większość gier solo typu tylko grind. To już lepiej poszukać gry gdzieś się robi jakieś dungi itp. raz dziennie gildie nie jest trudno znależć i robić sobie tak dla funny po 1/2 dung

2lajki

No tak tylko, że w BDO będzie musiała sobie dokupić specjalny czytnik do kart VISA/MasterCard do kompa jeżeli chce się ubrać i grać coś. Jak chce casualowo to spoko może sobie biegać i zabijać moby w Mediah, Calpheonie i Balenosie. O innych spotach niech zapomni bo teraz wszędzie minimum full TET armor/weapon i TRI biżuteria.

Edit. I w tej grze to dobiero będzie musiała robąć drewno oraz zająć się robotnikami.

1lajk

Sety są przypisane do lokacji. Czyli mogą wypaść wszędzie na danej mapie, np ze skrzynek lub world bossów. Następnie z dungeonów i raidów.
Jak chcesz set, który jest przypisany do dunga lub jest crafcony to nici z solo gry.
Ot, kolejna gra z cyklu - tank znajduje pt najszybciej na dungi, zaraz za nim jest healer a dps może iść obiad w tym czasie robić.

Ragnarok, pastelowe kolory, wręcz dziewczęce?
ogólnie typowe fantasy 200% - priv serwery x5 polecam max x8 inaczej wszystko latwo i nudzi sie. w dodatku Classic 99lvl max 2.0class bez 3.0

Tree Of Savior f2p - 255lvl wbilem na luzie i dalej tez sie da jak sie chce :wink: cos jak ragnarok. v2.

poleciec moge private servers top 100 - wybierasz gre i serwer ktory chcesz :stuck_out_tongue: można przejżeć samemu co się lubi i nie… ( chociaż sam podchodziłem do ragnaroka 3 lata na tej stronce, po czym grałem przec ponad rok+ non stop potem z przerwami na serwery)

Helbreath online - stare i dobre pvp, hard drop, serwery prywatne ciezko dzis o dobry, glownie sami wyjadacze.

Knight Online, MOCNE p2w, aczkolwiek mozna grac F2p i dojsc do średniego poziomu na hazardzie, sam wczoraj zarobiłełm z 200zł aż około 1800 :stuck_out_tongue_winking_eye: bawiąc się w hazard. (upgrade itemków, ogólnie turecka społęczność)

Silkroad - privy / solo do 60lvla? da rade uciagnac//priv lekko do maxa

World of tanks, gatunek ginący xD z 250k graczy dziennie zostało się okolo100k i spaaaaaada, solo możesz grać wiecznosc :stuck_out_tongue:

1lajk

BnS jest BARDZO nastawione na grę zespołową. Owszem, jest system randomowego szukania party, ale z tym nie zajdzie się daleko. Wędrówka z mid-game’u do end-game’u jest mega długa, rozwijanie postaci jest bardzo czasochłonne, co jest równoznaczne z robieniem dużej ilości tych samych dungeonów robiąc daily questy. O rajdach nie wspomnę. Bez klanu nie jesteś w stanie znaleźć żadnego normalnego rajda. Bycie w klanie bardzo umila grę i zmienia monotonną rutynę w coś przyjemnego. Także odradzam BnS graczom, którzy nie są skorzy do dołączenia do klanu

Gadacie głupoty, Tibia spełnia twoje wymogi. Dużo kobiet tam gra, locisz sobie eq z mobów. Polecam.

2lajki

Marcelina
Zgadza się, na mapach PvE jesteś przyjacielem wszystkich więc masz pewność, że nikt cię nie zajdzie od tyłu. Nawet przeciwna frakcja może ci pomagać w zadaniach i możesz o tym nie wiedzieć. Od PvP są Battlegrounds i całe Cyrodil (jedno i drugie to całkowicie odrębne mapy).