Szukam mmo GRIND/PVP/ z wojnami itp

Witam
Poszukuje mmo które jest f2p albo b2p bez żadnych premium paczek (VP/GP itp.) Fajnie też by było gdyby nie było p2w ale jakby był jakiś minimalny to też może być . Głównie chodzi o mmorpg podobne do BDO (chce odpocząć od niego ) i 4story bo te gry głównie mi przypadły do gustu . Czyli mmorpg w którym jest grind/pvp i nacisk na jakies aktywności gildijne głównie wojny .Nie lubię dunegonów ale jeśli są jakieś krótkie to jeszcze przeboleje . Też przy okazji szukam osób z którymi mógłbym poznać daną gre które mi zaproponujecie . Pewnie jest dużo takich tematów ale chciałbym prowadzić konwersacje która będzie odpowiedzą na moje pytania :stuck_out_tongue:

Przypadły mi do gustu :

  • Black Desert (zajmuje jak na teraz za dużo czasu )
  • 4story (aktualnie ded game)
  • Tera Online (Wydaje się spoko ale jakoś tak wydaje się być pusto w tym świecie i trudno się w nim odnaleźć)
  • Warframe (fajna gra w której przegrałem 700h ale jakoś sie nudzi po czasie )

  • Nie przypadły mi do gustu :
  • GW2 (boli mi brak wydocznego progresu w tej grze mam na myśli gear )
  • Aion (Wbiłem daeva czy coś takiego i nie wiem co robić )
  • FFXIV (Dungeon i instacje które jakoś mnie zabijały nudą )
  • WOW (B2P i grafika jak dla mnie przehypowane)
  • Tibia (…)

albion

Zapraszam Cię do lektury poniżej podlinkowanego przeze mnie posta, z tego co widze to idealnie wpisuje się w Twoje gusta @Dekim :slight_smile:

Jeżeli ktoś z czytających również jest zainteresowany to zapraszam serdecznie :slight_smile:

https://forum.mmorpg.org.pl/t/ekipa-na-lata/107515

1lajk

Albion nie dla mnie nie lubie gier które mają widok od góry

Hmm ciekawe możliwe że spróbuje

1lajk

Lineage, Rohan. Oczywiście prywatne serwery… Hmm… Poleciałbym BDO ale już grasz, na moje możesz odpocząć na prywatnym serwerze BDO także. Niestety najważniejsza jest populacja na serwerze, może być świetny ale muszą ludzie grać do GvG

1lajk

L2 classic ale to tylko dla wytrwalych

Aion 5.8 - Dużo grindu, dużo PvP, ale nie “gildyjnego”
Aion 6.0 - Mało grindu, jeszcze więcej PvP, PvP Legionowe.
Polecam

aion 6.0 za rok wejdzie to po co polecac ?

Polecam posta @Controvers bardzo ładnie opisuje i zachęca do gry w archeage. Zebrała już się ładna ekipa a w ramach “odpoczynku” od aa można sobie pyknac w coś innego, tak żeby nie znudziło się za szybko granie w jedna grę. Coś chyba o tym wiesz jeżeli chodzi o BDO :stuck_out_tongue:

2lajki

@absolver_dev
znawco na jakiej podstawie wyliczyłeś, że za rok? lol

Nie rozumiem, co masz na myśli poprzez progres gearu w Guild Wars 2.

W tej grze właśnie ekwipunek endgamowy nie jest taki trudny do zdobycia, przez co jest większy nacisk na umiejętności. Ponad to co minimum 4-6 miesięcy zmienia się odrobinę meta, przez co trzeba wyfarmić na nowy gear (który czasami jest dość drogi do craftingu).
Co do wojen to właśnie idealnie Guild Wars 2 by pasował do Ciebie.
Jest tryb World v World, gdzie jest to mass PvP z różnymi elementami i poziomami walk ( od 1v1, przez 2v2, 5v5, 20v20 do 50v50v50), gdzie są nie tylko elementy stricte PvP ale też umiejętność wykorzystywania terenu oraz obiektów, które trzeba bronić i atakować. Rozgrywka trwa 24/7 i ciągle jest co do roboty. Dodatkowo przy każdym typie potyczek i walk zmienia się trochę gear i build.

Jesli masz jakieś pytania, to zapraszam na moje streamy :slight_smile:

Pozdrawiam

nie wiem co ludzie widzą w pvp w Guild Wars 2 dla mnie jest słabiutkie bardzo nawet się w 10% nie umywa do GW1

2lajki

japrdl jaki wall of text :smiley:

l2 CLASSIC ;d

bZDURY GADASZ W TEJ CHWILI NA OFFI W MOIM KLANIE JEST 30 OSOB NA TS

https://forum.alcadiagame.com

Polecam jest polska gildia nie ma p2w niżej filmik yt z wojny o zamek pomiędzy gildiami gierka to Archlord kto grał kiedyś za czasów code i webzena ten wie

2lajki

Wiem bo jestesmy w tym samym klanie, chodzi mi o to ze ciezko sie expi i malo kto dochodzi do 70+ z tych co zaczynaja

Polecam grę Gran Skrea b2p za 35zl dopiero wyszla ale craft jest i grind ogólnie cacko tylko rozwija się dopiero :smiley:

podaj discord