Szukam MMO jak dawniej, ale mam mniej czasu

@ArashiNomura
Widać masz problem z czytaniem i logicznym myśleniem.

A za chwilę sam polecasz mu SW XD iks de

Poza tym polecasz mu grę w której nie czuć w ogóle “Progressu” więc GW2 zdecydowanie nie jest “MMO jak dawniej” bo dawniei nie było takich lamerskich gier. GW2 w ogóle zaprzecza definicji gier mmorpg.

Nie większe problemy z czytaniem i logicznym myśleniem niż ty.
Chłopak szuka na teraz gry, a nie na marzec.
Poleciłem SWTOR, bo ma opcję f2p, więc nie trzeba od razu wydawać kasę na abonament. Można pograć ten tytuł i zobaczyć czy przypasuje komuś do gustu, a jak będzie chciał zostać dłużej, to dopiero wtedy można wykupić subskrypcje, która nie jest droga.

Jesteś nie lepszy polecasz grę, która sporo kosztuje i ma abonament facetowi, co szuka f2p i na chwilę obecną nie może pozwolić na abonament.

Polecam “bloodstone the ancient curse” podobno następca tibi

Polecam Albion Online.
Gralem w wiekszosc popularnych mmo, i wiekszosc to dla dzieci.
Jak chcesz cos naprawde z glebia to polecam Albion Online albo Eve online.
Strasznie mi Tibie przypomina xD

Jako pierwsze wymaganie podał ładna oprawę graficzną a wy mi tibio podobne gnioty polecacie

Seria ArcheAge ma jedną z topowych grafik i jest the best. Można się zajmować samym housingiem, a nie progresem gearu i i tak będzie ogrom aktywności. Ale przy tej ilości czasu co założyciel tematu chce dziennie przeznaczyć na grę to może być aktywnym graczem i pretendować do zaawansowanego pve.

ArcheAge mówisz? Od czego powinienem zacząć?

Nie polecam tego shitu to p2w, przy tak niskim czasie nic nie osiągnie i pieniądze będzie musiał pchać w grę.

Piszesz bzdury. 2h dziennie to masa czasu. AAU ewouluje i od czarnej roboty na farmie jest służący pracujący także offline itp.

Wystarczy poświęcić na grę 2h co drugi dzień by być aktywnym graczem i osiągnąć w krótkim stosunkowo czasie elitę >12kgs.

@ Wieszczu

Od kupienia ArcheAge:Unchained za ok 62 zł na Steamie i granie głównie poza nim. Można kupić też bezpośrednio na stronie glyph jak robi przytłaczająca większość graczy. Zapraszam na serwer na Europie Halnaak kontynent Nuia - rasy Nuians, elfy, krasnoludy.

ArcheAge to najbardziej rozbudowane MMOrpg, ma najlepsze PvP , najlepsze PvE (zdania podzielone) , największe oddziały graczy do 100 osób i krotności takich oddziałów, największy świat gry ze wszystkich MMOrpg (światy nieproceduralne), najładniejszą animację postaci i ich grafikę, najwięcej klas postaci - 220, najbardziej rozbudowany housing nieportalowy i najbardziej rozbudowany crafting. Można pływać, fruwać, pływać pod wodą, Można mieć samochody, ciągniki, skutery, łodzie podwodne, statki, motorówki, galeony, mounty, mounty pływające, pety, pety bojowe, glidery, nawet deskorolka, komponowanie muzyki, dzieła artystyczne, tańce, prywatki i wiele, wiele więcej - to trzeba posmakować żeby zrozumieć jak rozbudowana jest ta gra.

AA jest grą wybitnie kooperacyjną i zespołową więc bardzo ważnym jest wybór aktywnej Gildy i dołączenie do Rodziny.

większych bzdur nie słyszałem, archeage to crap z przeciętną grafiką, zjebanymi animacjami, zjebanym UI, p2w w chuj, pve tam to tylko w kółko to samo żeby mieć lepszy GS, klasy postaci 220 teoretycznie bo to kombinacja a grywalnych jest może 5, ogólnie nie polecam graczy jest coraz mniej a twórcy coraz bardziej doją ich z hajsu

2lajki

To jest ocena gracza, który zna AAU tylko z opowiadań na dobranoc.
Płacić dodatkowo można dobrowolnie, a i można żyć dostatnio w AAU bez jakichkolwiek dopłat mając dodatkowo całą masą darmowych prezentów. W zasadzie by być aktywnym graczem wystarczy poświęcić na grę minimum 8h (z zapasem) raz na tydzień - w tym także questy tygodniowe.

tak i najlepiej grać na 3 kontach na raz zapomniałes dodać bo 90% graczy tak robi i jeśli tak nie robisz to jesteś w plecy codziennie grube hajsy … archeage to nie jest gra dla człowieka co ma 2h dziennie bo jest w chuj p2w i wymaga gry na wielu kontach jednocześnie… przestań pitolić ferdek o tym archeage i bdo na każdym temacie bo tych bzdur się czytać nie chce bo są nieprawdą

Ja gram na jednym koncie (main + jeden alt) na jednym serwerze Halnaak i jestem w ścisłej elicie - oblężenia (walki o zamki) i zaawansowane pve. Ktoś Ci bajek naopowiadał.
Gra jest teraz tak skonstruowana, że dogonić elitę (minimum 12kgs - ja mam znacznie więcej) można w 3-4 miesiące na jednym alcie. Czas poświęcony na grę to minimum 2h co drugi dzień lub 8h raz na tydzień w weekend.

Wieszczu,

Dwie gry:

Perfect World (chyba legend) - darmowy z nietuzinkową fabuła, mrocznym klimatem i ciekawymi postaciami. Takie bardziej dark fantasy w naszych czasach.

Phantasy Star Online 2 - nie wiele wiem o tej grze, ale jeśli chcesz poczuć się jak 12 latek, to zakładam, że pierwsza wersja na Dreamcasta nie jest Ci obca.

SEGA!!!

Szukam mmo

Szukam MMO jak dawniej, ale mam mniej czasu

Szukam mmo

41

/

41

TrueMaloSilny

1

1h

Nie polecam tego shitu to p2w, przy tak niskim czasie nic nie osiągnie i pieniądze będzie musiał pchać w grę.

ferdynand1

3

1h

Piszesz bzdury. 2h dziennie to masa czasu. AAU ewouluje i od czarnej roboty na farmie jest służący pracujący także offline itp.

Wystarczy poświęcić na grę 2h co drugi dzień by być aktywnym graczem i osiągnąć w krótkim stosunkowo czasie elitę >12kgs.

@ Wieszczu

Od kupienia ArcheAge:Unchained za ok 62 zł na Steamie i granie głównie poza nim. Można kupić też bezpośrednio na stronie glyph jak robi przytłaczająca większość graczy. Zapraszam na serwer na Europie Halnaak kontynent Nuia - rasy Nuians, elfy, krasnoludy.

ArcheAge to najbardziej rozbudowane MMOrpg, ma najlepsze PvP , najlepsze PvE (zdania podzielone) , największe oddziały graczy do 100 osób i krotności takich oddziałów, największy świat gry ze wszystkich MMOrpg (światy nieproceduralne), najładniejszą animację postaci i ich grafikę, najwięcej klas postaci - 220, najbardziej rozbudowany housing nieportalowy i najbardziej rozbudowany crafting. Można pływać, fruwać, pływać pod wodą, Można mieć samochody, ciągniki, skutery, łodzie podwodne, statki, motorówki, galeony, mounty, mounty pływające, pety, pety bojowe, glidery, nawet deskorolka, komponowanie muzyki, dzieła artystyczne, tańce, prywatki i wiele, wiele więcej - to trzeba posmakować żeby zrozumieć jak rozbudowana jest ta gra.

AA jest grą wybitnie kooperacyjną i zespołową więc bardzo ważnym jest wybór aktywnej Gildy i dołączenie do Rodziny.

n0time4u

43m

większych bzdur nie słyszałem, archeage to crap z przeciętną grafiką, zjebanymi animacjami, zjebanym UI, p2w w chuj, pve tam to tylko w kółko to samo żeby mieć lepszy GS, klasy postaci 220 teoretycznie bo to kombinacja a grywalnych jest może 5, ogólnie nie polecam graczy jest coraz mniej a twórcy coraz bardziej doją ich z hajsu

1

ferdynand1

2

37m

To jest ocena gracza, który zna AAU tylko z opowiadań na dobranoc.
Płacić dodatkowo można dobrowolnie, a i można żyć dostatnio w AAU bez jakichkolwiek dopłat mając dodatkowo całą masą darmowych prezentów. W zasadzie by być aktywnym graczem wystarczy poświęcić na grę minimum 8h (z zapasem) raz na tydzień - w tym także questy tygodniowe.

n0time4u

15m

tak i najlepiej grać na 3 kontach na raz zapomniałes dodać bo 90% graczy tak robi i jeśli tak nie robisz to jesteś w plecy codziennie grube hajsy … archeage to nie jest gra dla człowieka co ma 2h dziennie bo jest w chuj p2w i wymaga gry na wielu kontach jednocześnie… przestań pitolić ferdek o tym archeage i bdo na każdym temacie bo tych bzdur się czytać nie chce bo są nieprawdą

ferdynand1

2

13m

Ja gram na jednym koncie (main + jeden alt) na jednym serwerze Halnaak i jestem w ścisłej elicie - oblężenia (walki o zamki) i zaawansowane pve. Ktoś Ci bajek naopowiadał.
Gra jest teraz tak skonstruowana, że dogonić elitę (minimum 12kgs - ja mam znacznie więcej) można w 3-4 miesiące na jednym alcie. Czas poświęcony na grę to minimum 2h co drugi dzień lub 8h raz na tydzień w weekend.

JohnnyBravo65

1m

Wieszczu,

Dwie gry:

Perfect World (chyba legend) - darmowy z nietuzinkową fabuła, mrocznym klimatem i ciekawymi postaciami. Takie bardziej dark fantasy w naszych czasach.

Phantasy Star Online 2 - nie wiele wiem o tej grze, ale jeśli chcesz poczuć się jak 12 latek, to zakładam, że pierwsza wersja na Dreamcasta nie jest Ci obca.

SEGA!!!

Ps: znam twój ból, sam jestem w identycznej sytuacji, ale distance learning bardzo mi służy xd

Ferdziu jak moim altem z Gs 5k Cię bije jak kukłę. Grasz od premiery, a jesteś największą ciotą na serwerze. AAU to p2w plus gra wyłącznie dla ludzi, którzy mają czas na tego crapa +8h dziennie. W innym wypadku jesteś śmieciem jak ten Ferdzik

3lajki

Ferdek jest bity przez ludzi z 5k gs xD czemu mnie to nie dziwi xD

1lajk

@ xxxx

Ciekawe skąd wiesz jaki mam nick w AAU jak nikomu oficjalnie na forum go nie podawałem, a jestem w gildzie międzynarodowej. Ośmieszasz się i kłamiesz w żywe oczy. A hejtować każdy głupi potrafi, nie potrzeba tu inteligencji.

Świeży gracz na jednym alcie dochodzi do >11-12kgs w 3-4 miesiące przy minimum 8h gry NA TYDZIEŃ. Wystarczy klepać na mainie i alcie questy tygodniowe i na alcie kupować potki laborowe dla maina. Proste jak drut.

Main i jeden alt są związani laborem. Natualnie jest z ok1% (może 1‰) ludzi bez zaskoku i potrzebuje więcej niż jednego alta.

1lajk

Ja widze to tak albo gry od gameforge czyli terra albo aion albo spróbuj faktycznie tego phantasy star 2 tylko to jest instacjonówka z looby a story ma prowadzone przez visual nowel tzn przez większość czasu postacie gadają ze sobą i jest mało walki, ale poza story robisz liniowe dungony z 4 postaciami w party no chyba że poczekasz do new genesis gdzie będzie open world. co do swtor na upartego da radę story przejść na f2p tylko później są bossy które wymagają konkretnego levelu tzn np 30 ale ty masz 28 to ten boss jest jak boss rajdu dla twojej postaci.

skoro juz wszyscy wiemy ze Ferdynand jest kiepem i jakies randomy z 5k gs go jada jak bura suke to chyba mozna zamknac temat archeage xD

1lajk