Szukam MMO

No to faktycznie jak musisz tak zupełnie odsapnąć i od ludzi i od gry, to ja wtedy brałem na warsztat single-playery RPG, bo to i fabuła zwykle bardziej rozbudowana i questy ciekawsze. Ktoś wspominał Dark Souls’e (+Bloodborn, ale to PS4 wymaga) - jak bossy za trudne to można na pomoc innego gracza wezwać albo wręcz zrobić małe PvP. Lords of the Fallen jest w podobnym klimacie. Typowo fabularnie: Dragon’s Age (całość) - tu jest fajna rzecz - klasyczna “święta trójca” ale na skryptach z graczem np. na healu, można się pobawić no i plus - każdy się słucha :slight_smile: .

Dead maze , fajna , lekka , nie trzeba się przy tym spinać :slight_smile: O ile klimat przypadnie tobie do gustu .

1lajk

Sprawdź The Secret World Legends :slight_smile:

Tree of Savior, Mabinogi, LaTale

wiem czego potrzebujesz napisz na fb to ci powiem

runescape 3

Serio? Wtf XD

KuroLady a myślałaś żeby znaleźć sobie dobrych znajomych, a nie cały czas zawierać przelotne znajomości w grach?
Ja mam tych samych znajomych od prawie 10 lat i nie ważne w co gramy zawsze się dobrze bawię.
Zmieniasz gry jak rękawiczki bo nic cię przy nich nie trzyma.

1lajk

@nitras Dobrze prawisz :wink:
P.S
Dlaczego gonić za znanymi tytułami, Ja z Żoną gram w “Valnir Rok” (B2P) odkryty przypadkiem, ale nie żałuję ani wydanej złotówki, ani spędzonego czasu w grze.
Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólną grą niech pisze :wink:

Metin 2
Divinity Original Sin
Unturned xd
trove
rust
vindictus

Nie znajdziesz nic ciekawego bo masz już zbyt duże doświadczenie :<
Kiedyś gry były robione z pasją, dla hobby czyli miały jakiś rozwój i sens poza zwyczajnym łupaniem. Teraz gry jak wszystko inne jest robione dla mass, im więcej gra tym więcej się zarabia, a żeby dużo grało gra nie może być zbyt ambitna bo się młodziaki rozpłakujo na samym starcie i idą do innej gry, a jak nie patrzeć to ich jest najwięcej i to oni są głównymi odbiorcami.
Wiem to bo sam szukam “czegoś ciekawego” już od kilku lat x)

Obecnie jedyne co możesz zrobić to drastycznie zaniżyć oczekiwania i wybrać którąś z gier którą znasz, lub czekać na coś lepszego co może kiedyś wyjdzie, z tym, że tak jak mówiłem, ja tak czekam już od kilku lat x) Już tak próbowałem albiona, BDO, Revelation. Obecnie czekam na Fractured ale nie liczę na cud :wink:

Niemniej jeśli znajdziesz to “coś” ciekawego to daj znać :wink:

jak wszystkie topy Ci nie pasują to może nie ten gatunek gier? zobacz sobie nie wiem nawet tego csa albo r6s z fps. Jak nie to single?

1lajk

Albion grałem solo było słabo ale w gildii epicko się bawie

@KuroLady jak chcesz, moge Ci triala zasponsorowac do Albiona, podeslij mi maila na PW.

Ostatnio dosyć głośno jest o Trove . Sam mam zamiar spróbować może i ty zechcesz :slight_smile:

@KuroLady - łatwiej było by coś dopasować jak byś opisała co lubisz albo co chcesz robić w grze.
Jeżeli kierować sie twoim pierwszym postem to na 100 % przeszkadza ci PVP bo nie przypadły ci gry gdzie jest OPEN PVP, ale z drugiej strony skreśliłaś również gry które mają najlepiej rozbudowane PVE jak, np. BDO
Interpretując twoje wszystkie przeciw i podkreślając ze jesteś jednak kobietą skłaniam się ku wypowiedzi, abyś dała sobie spokój z MMORPG i poszukała czegoś innego bo najwidoczniej gatunek MMOPRG nie jest dla Ciebie.

1lajk

Age of conan, Rust, war thunder, soulworker, planet side 2.

Też cierpię na brak czegoś nowego. W wypadku, gdy nudzi cię większość najpopularniejszych gier multiplayerowych, to są trzy wyjścia:

  • narkotyki,
  • tymczasowe przerzucenie się tylko na gry singlowe bądź co-opowe/dla max kilku graczy (ja tak zrobiłem ostatnio, rzucając się ze znajomymi na Sea of Thieves, For Honor, a samemu na MGS V)
  • poszukanie jakichś bardziej niszowych gier MMO, np. Age of Wulin - nie jest totalnie nieznana, ale trudno nazwać ją popularną. Jest dosyć hardkorowa, nastawiona głównie na PvP i community, choć posiada całkiem rozwinięty aspekt PvE z dungami i raidami na czele, wymaga masy czasu i ok. 40zł miesięcznie, bo bez vipa gra się ciężko, ale jak ogarniesz dobrą gildię (WhiteEagle o ile jeszcze istnieją), to gra daje zajęcie na długie miesiące. Sam grałem rok non stop, ale musiałem przerwać z powodu przeprowadzki w miejsce z gównianym netem, a jak już chciałem wrócić, to nie potrafiłem znowu nauczyć się tego wszystkiego, co mnie ominęło i co zapomniałem, bo to by mi zajęło z dwa miesiące gry. Ale kiedy grałem, to było świetne i nawet to P2W, które trochę w grze jest, nie przeszkadzało.
1lajk

Shootery - nie
RPG - mieszanie
MMO - nie
Zręcznościowe - nie
Strategie - nie

Powiedz jaki wgl gatunek ciebie interesuje? Grind czy może fabuła. Jak pierwsze(w co wątpię) to rappelz. Jak drugie to źle szukasz. Dla fabuły to tylko na single idź.

To ja zaproponuję dwa tytuły w które sam ostatnio się zagrywam -

Dungeon Fighters Online - Bardzo przyjemny tytuł, dużo contentu, samotnie można w grze zdziałać wiele.
Hero Siege - Przyjemna gra hns, nie jest za droga, nawet wliczając dlc, najlepiej jeszcze grać przy użyciu pada jeżeli tak owy posiadasz.