Szukam MMO

Czytam ta liste i jestem bezradny. Nie ma juz nic co moglabys sprobowac. Nie wiem moze w Csa zagraj ?XD Albo w battlefielda ? Bo widze ze tytuly typu fps sa tez na liscie. Szczegolnie BF jest ciekawy imo. Do tego nie nazywaj Fortnite i PUBG chlamem, bo jest roznica pomiedzy zla gra, a po prostu gatunkiem ktory CI nie podchodzi. Ja np nie trawie gier typu Civilization V, ale nie nazywam tej gry gownem bo wiem ze nim nie jest, tak wiec prosze swoje osobiste emocje na bok odstawic :wink:

Wracajc do tematu. Wszystkie nowsze i lepsze tytuly wymienilas, wiec jedyne co mi przychodzi do glowy to np Darkfall (jezeli lubisz drewno), Silkroad ? (jezeli lubisz boty), Flyff ? (jezeli lubisz grind na potege) no i jeszcze moze Maple Story ? Jest to naprawde zajebista gra, i pomimo swojej bajkowosci to wcale taka prosta nie jest, szczegolnie gdy mowimy o craftowaniu oraz jezeli gramy na serwerze bez handlu, to poziom trudnosci idzie jeszcze mocniej w do gory.

Z podobnych tytulow do MS warty uwagi jest jeszcze tylko LaTale, ale tam to juz jest przesada jezeli chodzi o IS oraz jego wplyw na end game, oraz samo expienie to jest jakis niesmaczny zart po 199lvlu, w skrocie, aby wbic lvl 200 nalezy wbic tyle samo expa co przez lvle 1-199,aby wbic 201 , to tyle samo co przez 1-200, aby 202, to tyle samo co przez 1-201 i tak az do 235. Powodzenia XD

No i nie wiem co jeszcze moge polecic. Gralem we wszystko rowniez, poza paroma wyjatkami, glownie platynmi, i wszystko inne co mam w glowie to kupa.

Zostaje Ci odpoczac od FF i powrocic do niego po jakims czasie.

Silkroad Online? Ale prywatne serwery możesz spróbować popykać jakiś fajny szukaj na elitepvpers :slight_smile: oficjalnych nie polecam pełno botów + kolejki.

Niestety, ale gry MMO najwyraźniej nie są dla Ciebie. Nie mówię tego złośliwie, po prostu z tego co widzę ogrywałaś chyba każdą mniej lub bardziej znaną gierkę i żadna Ci się nie podoba.
Widzę trzy opcje:

  • znaleźć dobrych znajomych, z którymi zostaniesz przy jednym tytule na dobre i na złe (na zabawne i nudne czasy)
  • zostaniesz przy grach single z trochę rozbudowanym multiplayerem (np. Metal Gear Solid V)
  • gry quickmatch typu Fortnite, CS, TF2, Heartstone, Gwint, Dota, LoL (chociaż te 2 ostatnie może niekoniecznie, bo moby)

Mogę jeszcze tylko dodać, że mam wrażenie, że poza kilkoma wyjątkami większości gier nie ograłaś dokładnie. Niektórym takie powierzchowne sprawdzenie gierki oczywiście wystarcza, ale w Twoim przypadku chyba nie masz wyjścia, jak tylko spróbować zagrać w niektóre tytuły jeszcze raz. Być może do czegoś się przekonasz.

Nie widzę w grach które wymienilas tytułów (z tych popularniejszych) jak :
Cabal online - choć gra ma swoje czasy dawno za sobą, głównie ze względu na p2w, jednak jeżeli nie będziesz się przejmować że na pvp nie masz szans to można się pobawić całkiem dobrze

ARK - może to nie jest MMO z prawdziwego zdarzenia, jednak w tej grze będziesz mieć większą styczność z graczami/ludźmi niż w większości MMORPG, moim zdaniem bardzo dobra gierka, sam ograłem 2,5k h (zdecydowanie za dużo) i nie raz spotkałem płeć piękna grająca w ów produkcję. Aktualnie raczej nie polecam grać na oficjalnych serwerach, mogę pomóc w razie jakiś pytań, z jakimkolwiek aspektem

Escape from Tarkov, MMO ale niestety FPS, ma swoje problemy ale może Cię zaciekawi? Na pewno rozwija się w dobrym kierunku

Hmm… widzę że żadnej gry nie doradzę bo sporo tu obgadano powiem że mi pomogło oglądanie anime jest naprawdę wiele świetnych każdy coś znajdzie dla siebie, ja na kącie mam tysiące godzin oglądania i naprawdę miło wspominam te chwile, proponuję obejrzenie kilku amv na yt to taki wgląd lekki będzie, ciężko się było mi przekonać na początku bo japończycy żyją trochę w innym świecie i w porównaniu z tym co normalnie oglądamy to zupełnie co innego :smiley:

Gorąco polecam

Jeśli temat był poruszony to przepraszam :smiley: nie miałem czasu czytać wszystkiego.

Age of Conan f2p, lub Conan Exiles który jest b2p.
Albo singlówkę przygodówkę Life is strange - 20 zł. Można pobrać demo na steamie ( chapter 1). Jest po angielsku, ale można pobrać spolszczenie

Life is Feudal
albo
World of Tanks (spokojnie dziewczyny w to też grywają ;))
or
Eve Online (na początku będzie mętlik informacji i zbyt wiele rzeczy do ogarnięcia ale jak przez to się przebrnie to już się robi fajnie, tyle żei wiadomo eve czyli kosmos i statki kosmiczne nieco różni się od wszystkich innych tytułów ale ma wiele odmienności od klonowanych tytółów

Huh, widzę że koleżanka ma podobny dylemat do mnie, chyba jedynie z tą różnicą, że ja nie mam praktycznie czasu dla siebie, głównie praca i dzieciaki… Ja sobie zrobiłem grubszą przerwę od mmo, bo to jednak mi tyle czasu zjadało… Się okazało, że najlepszą rozrywką ostatnio jest H3, Spell Force i pare innych “starszych kotletów” plus PoE i SC2.

Niestety, nie polecę ci nic na teraz. Aczkolwiek, prawdopodobnie dojdzie do nas Bless jeszcze w tym roku, więc może to akurat okazja wziąć głęboki wdech i… :slight_smile: . Wiem, że ta produkcja dostaje różne opinie, wręcz baty, ale ja tam daje jej szansę.

Osobiście, czekam z niecierpliwością na Lost Ark, do tego akurat hooo hooo czasu, pewnie z 2latka jak nie więcej - akura do tego czasu dzieciaczki podrosną no i moja platforma już będzie wydobywać ropę, więc liczę na przypływ wolnego czasu =). Miałem przyjemność pograć w LA chwilę w Korei, i strasznie mi się podobało^^

MMO (niekoniecznie RPG) to może “OSU!” - rytmiczna gra muzyczna. Interakcja z ludźmi z całego świata jest (nie ma podziału na regiony) oraz rywalizacja o najlepszy ranking (globalny i krajowy). Gram od ~6 lat.

Hmm. A co powiesz o ARK survival evolved. Gra potrafi na prawde wciągnąć. Nie jest to MMO w pełną gębą, ale może pora spróbować skoro w RPG się wypaliłaś :smiley:

WypasPL - Cabal za namową kilku znajomych ze starej guildi grany przez kilka miesięcy około roku 2010 [o ile mnie pamięć nie myli], grałam wtedy tylko dla tych kilku osób mimo ze ta gra mi osobiście nie pasowała :slight_smile: .

Lud3kDT - mówisz anime :D, może rzeczywiście czas powrócić do oglądania bo miałam około 2-3 letnią przerwę w oglądaniu xD, choc osobiscie wolę mangi i Novelki.

Gainax - 1. mnie nie przekonuję, 2. próbowałam ale nie wciągło mnie. 3. jakoś nie mój klimat.

Arczii - grałam w osu [jakieś 1k map miałam ograne na Hard/insane, ale zawsze miałam problem z AC wyższym jak 8, więc ostatecznie podałam się xD [też mnie współdomownicy w to wciągnęli :slight_smile: ], ile H ograne to nie mam pojęcia bo nigdy w staty nie zaglądałam xD

WypasPL i Meemmento [i jeszcze ktoś] - wspominacie o ARK, tylko jakoś ta gra nie"pociąga mnie" to przypomina mi trochę krzyżówkę -> BR + Rust + reptiles xD, a to nie wygląda jak coś co by mnie pociągało.

PS. co do OSU! wielokrotnie wracałam do gry, ale ostatecznie po którymś formacie już przestałam wracać :slight_smile:

Cześć, Ja wlasnie testuje Bless Online na JPN. Zapraszam na Twitch.tv/ThePikNick Moze Cie ti zainteresuje.

A może karcianki?
Shadowverse - podobne do hearthsona (czy jak mu tam xD)
Duelyst - coś innego i ciekawszego
Krosmaga - tak samo jak wyżej ^^

O. Też dawno temu grałem w Faerię. I w sumie obczaję sobie jutro jak teraz wygląda.
A tak to sam czekam na tego Bless i MapleStory 2

z karcianek testowałam:

Wspomnianą Faerię [najfajniejsza ze wszystkich]
Heartstone [najsłabsza ze wszystkich
Shadowveres - fajna i nawet nie wiem czemu przestałam grać xP
Magic Duels [czy jak się to zwało] - do momentu aż pojawiły się problemy niby zamknięcie serwerów i powrócili, ale już zdążyłam sobie odpuścić.
Infinity Wars - było ciekawe ale mało graczy
HEX: Shards of Fate - ciężkie na początku, ale tez fajne było, choć wtedy kiedy ja grałam to co 5-8 meczy ci sami przeciwnicy się trafiali.[może mój lvl był za niski]

więcej tak z rękawa nie pamiętam [choć w dużo grałam podczas łowienia rybek w FFXIV i BDO xP], bo tcg są najfajniejszym przerywnikiem podczas długiego lowienia na spocie xP.

Polecam jeszcze Secret worlda legend i DC universa więcej już nie mam bo widzę w reszte grałaś :wink:

Fajną acz mało popularną w naszym kraju mmo jest Runescape. Najlepsze questy evor!

Chyba że lubisz sado-masło to graj z nami w Mortal Online :smiley:

Serio, przerzuć się na jakiś czas na singlówki. Po paru ukończonych grach znowu zatęsknisz za jakimś MMO i pewnie znowu będziemy czytać twoje posty o FFXIV w newsach dotyczących WoW’a. :wink:

1lajk

TERA i sztywność? LOL :slight_smile: to jest (a właściwie był) najlepszy non - target na rynku pod względem systemu walki i ogólnie akcji. Aktualnie (jeżeli lubisz tego typu gry) polecam jednak przekonać się do B&S. Ewentualnie można poczekać na Bless lub na restart RaiderZ. W B&S mogę pomóc poznać grę (bawię się od premiery).

Co do innych tytułów to wymieniłaś chyba wszystkie liczące się i warte zabawy MMO. Sam zastanawiałem się nad FFXIV (jestem fanem całej serii), ale jednak abonament mi nie podchodzi (wolę B2P).

Nie mam pojęcia czy znalazłaś odpowiedź. A czytać tylu komentarzy nie chce mi się, jak i rano nie mam wystarczająco czasu.
Osobiście gram w WoW’a tylko dla fabuły a po za nim w BDO trzaskam.
Lecz, dla zabicia czasu gram:
*Soul Worker - Na dłuższą metę ssie.
*Medieval Engineers / Space Engineers czy Regins of Kings. - Budowanie, zamków ? Statków kosmicznych ? Itp. Mi się taki klimat podoba na odprężenie. Nigdy nie wytrzymałem, dłużej niż dwa miesiące. Bo się nudzi. Ale dla zabicia czasu, dobre.
*WoT - Nie wiem, czy czołgi się kobiecie spodobają :smiley: Ale może … jednak :stuck_out_tongue:

Wątpię by CI się spodobało. Ale zawsze to dodatkowa odpowiedź, i zawsze +1 (może) do zaproponowania.

Nie wiem czy ktoś polecił ci już tą grę ale czytać wszystkiego mi się nie chce. Jako dawny fan choć już nie gram (straciłem konto) polecam dekarona to nie jest już 2moons ale po przejściu wielu gier to była jedyna produkcja warta poświęconego czasy (7 lat) Przypomniałem sobie też świetną grę Requiem kiedyś tabularasa albo momento mori teraz nie wiem jak się nowy dodatek zwie.