Szukam MMO

WILD TERRA ONLINE - zapraszamy na serwer hard pvp, brakuje nam polskich wojowników/wojowniczek :wink:

@KuroLady mam ten sam problem, może Allods Online by Ci przypasował ?
nikt nie wymienił też Skyforge, oraz naszej Polskiej gry Royal Quest

@KuroLady LOL ty tutaj? O ile to ty z mojego klanu :smiley:

Z tego co widze nie napisałaś o warframe . Bardzo ciekawa gierka. Spróbuj w nią zagrac może przypadnie ci do gustu.

Kuro a moze nie mmo ? wiesz np u nas na Discordzie jest tak ze kazdy ma jakies mmo ale tez cos “na boku” mobe fpsa czy cos z lobby tak wiesz na szybko.

A co do mmo zobacz jakąś klasykę dla mnie osobiscie mimo ze nie przepadam ale najlepsze pve miał Dungeons and Dragon Online zobacz sobie fajna do pomysle nia i trudna gra mmo (niektore puzzle musiałem ogarniac na YT xdd)
Tree of Savior jest fajne ma miła oprawe audio/video moze to ?

No to obawiam się, że został Ci Timex 2048 i Knight Lore. Chyba, że jesteś hardcore player to Gyron Atrium, albo Gyron Necropolis. Za skończenie tego drugiego swego czasu nagrodą było nowiutkie Porsche, ale nikt się nie zgłosił heheh… pozdrawiam :slight_smile:

Gdzieś ktoś tam wspomniał, że do Moby, a w tym Doty, nie warto podchodzić bez teamu. Nie wiem jak inne produkcje z tego gatunku, ale w docie to i tak głownie gra się w solo Q, więc nie rozumiem w czym problem. Proponuje jedynie nie grać nigdy supportem do osiągnięcia co najmniej ancienta. Można podpatrzeć jakiś build i playstyle na youtube albo twitch i zrobić dokładną kopię, poiwnno działać na low mmr cały czas jako carry albo mid. Można próbować też offlane, ale to trochę bardziej zaawansowany poziom. Generalnie to jako core trzeba jedynie pierwsze 10 min około 60 cs i można te wwszystkie gierki 1-3k mmr katować ssamemu o ile nie trafi się na jakiegoś boostera w przeciwnym teamie. Zapewne będziesz ultra beznadziejna na początek - trzeba trochę godzin ograć żeby nauczyć się poszczególnymi heroskami dobijać creepy oraz generalnie poznać wwszystkie psotacie ich skille, role w których się sprawdzają najlepiej.
W grze znajomość rosyjskiego jest wysoce wskazana, ruskie mają swoją misje i nie komunikują się po angielsku na ogół, a spotykać ich się bęzdzie na wszystkich bracketach, z tym że im wyższy mmr tym więcej zaczyna komunikację po angielsku. Przestrzegam jednak przed wysokim toxic lvl, na ogól co kilka gier, choćbym nie wiem jak ktoś był miły i uprzejmy inny dekliwent będzie otwarcie pisać/mówić o jebaniu Twojej matki. Nie mniej normalnych ludzi jest jednak więcej, ale oczywiście to te świry zapadają w pamięć najlepiej. Taka sama zależność jak z komunikacją ruskich, im wyższy mmr, tym mniej zwierząt. Nie mniej jako kobieta masz taryfę ulgową, jako że w grze jest wbudowany komunikator głosowy. Większość samców alfa przymknie oko na prawie wszystkie Twoje błędy, a i nawet za swoje własne niepowodzenia nie powinni Cię winić. Na plus można zaliczyć raczej brak dzieci, przez chyba ponad 3k w grze spotkałem jednego, który by próbował nadużywać komunikacji głosowej. Z drugiej strony jest bardzo łatwe i wygodne często mutowanie wszystkich jak leci, więc da się przeżyć nawet obecność zwierząt. Tak więc o ile uda się przebrnąć przez very low mmr, zaczną pojawiać się co raz częściej ludzie, którym zależy na wygraniu gry.

Z tego co wyczytałem, a przeleciałem (bez podtekstów proszę :wink: ) połowę komentarzy, bo na drugie tyle nie starczy mi czasu przed robotą, stwierdzić mogę jedno - mamy ten sam problem. Moze nie koniecznie zgadzamy się co do konkretnych tytułów, ale np. takie gry MOBA, czy BR, to wg mnie kompletna strata czasu (zaznaczam ze jest to subiektywna opinia i nie wnikam, czy ktoś się ze mną zgadza, czy tez nie). Wyobraź sobie, ze potrafię spędzić kilka godzin na “scanowaniu” stron takich ja ta i o podobnej tematyce, byle otrzymać jakieś info co do planowanych premier gier MMO.
Jest kilka tytułów na które myślę, ze warto będzie czekać min. taki Ashes of Creation iz nie jest to kolejna Azjatycka produkcja, co się ceni, bo na rynku mało takich gier.
Kolejny myślę - AiR - Koreańczyk, tak wiem, wcześniej pisałem jedno, a teraz drugie… tak czy inaczej " jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma" (a w zasadzie mieć będzie).
Trzeba się uzbroić w pint’e cierpliwości i drugie tyle jakiegoś napitku, przysiąść się jeszcze raz do ogranych tytułów i jakoś wytrwać (:D) do czasu, az nadejdzie ten dzień, gdy trafisz na taki tytuł, który przyciągnie Cię do monitora wieeeleee wieeeleee godzin ;).

subiektywna opinia ? chyba kpisz… to jest Twoja opinia.

Subiektywizm – stanowisko filozoficzne głoszące, że wszelkie poznanie zależy od właściwości umysłu ludzkiego i jego sposobu odczuwania. Założenie przyjmujące doznanie podmiotowe (subiektywne), a nie obiektywną rzeczywistość. Stronniczość, kierowanie się osobistymi względami, upodobaniami, obawami, uprzedzeniami i pragnieniami w ocenie faktów i jako miernik dobra i zła. Subiektywizm to również tendencja do sprowadzania wszelkiego sądu do indywidualnej oceny.

Coś jeszcze ?

Gloria Victis Polskie MMO wygląda coraz ciekawiej warto zobaczyć co i jak.

Od kiedy age of wulin połączył się z age of wushu, stał się grą niegrywalną ze względu na pingi. Pozdrawiam, były członek WE Lutre :slight_smile:

Puk, puk…

Nie ma nikogo w domu

Użyłem mocy i wiem że tu jesteś Obi wan…

Moc jest we mnie silna a ja jestem silny mocą.

CreamyCompleteIberianbarbel-mobile

Tak być musi, by przetrwać móc.
Niech więc moc cie prowadzi.

Spróbowałam Black Desert gra przyjemna, rozbudowana, szeroki wybór klas, niestety płatna i po angielsku, ale to mała cena za komfort gry :wink:

Widzę, ze wymienilas tez inne pozycje niz MMO, wiec moze spróbuj cos z innej beczki. Np. Rocket League Lub Frostpunk. Zaawansowane simsy po apokalipsie :wink:

Oferty matrymonialne bez poznania drugiej osoby🤔co to za czary🤔

Kurde kto odświeża ładnie temat sprzed miesiąca :stuck_out_tongue: swoją drogą @KuroLady coś tam wybrałaś czy w końcu siedzisz w domu i gapisz się w monitor bezwiednie :stuck_out_tongue: jakbyś chciała pograć w co-op to warhammera vermintide 2 kup i pogramy :wink: przyda się osoba do teamu na legendy bo randomy wymiękają szybko :slight_smile:

W ogóle mam podobnie jak Ty tylko mam trochę mniej czasu na granie. Ostatnio zainstalowałem Eso czterdziesty raz i czterdziesty raz go odisntaluje po 3h gry xD pograłbym w wowa ale kłóci się to z moim nastawieniem by nie robić z siebie barana i płacić za kolejny dodatek 150zl i jeszcze abonament… Albo to albo to ludzie. Pograłbym też w Paladins ale brak teamu… Ogólnie granie bez teamu w cokolwiek pvp jest słabe. Rocket league świetna gierka na godzinę. Czym więcej w nią gram tym słabszy jestem :stuck_out_tongue: