Szukam MMORPG

jeśli mówimy o wowie (a nie taki jest temat) to w grze można wydać tylko na to by grać więc słaby przykład :smiley:

Nie wiem, znam osoby co serio to lubią. Na prawde tam fajnie można sobie operować tymi workerami i lokacjami, czego nie daje szans inna gra. Do tego mało jest już gier dla nolife, a ta jest jedną z nich więc mają w co grać.

WoW to bardzo słaby przykład jest p2w jak każda z tych gier wymieniłeś oprócz FF14 bo to jest raczej typowo gierka P2P tak samo GW2 które jeszcze przedstawicielem jedynego B2P.
W WOW można sobie na spokojnie kupować Tokeny które później sprzedajesz na rynku w grze co za tym idzie wszystkie iteamy jak również boostowanie na raidach jest dostępne za gold w grze to znaczy nic nie robiąc można mieć wszystko. To nie zmienia faktu że w grach liczy się również skill. Ale to każda gra werifikuje na swój własny sposób pierdolnie o tym cały p2w w grach jest nudne. Jedyne co gra wymaga to czasu i jego poświęcenia na zdobycie ekwipunku czy umiejętności. W każdej grze możesz przecież wydać aby grać jedyne co się liczy grach to sprawanie sobie radości z gry nic innego czy to wydasz na grę 50 zł mięszcznie czy to 500 zł co za różnica jak gra daje ci na tyle pocieszenia chęci do spełnienia czy radości jak jest wartę tej ceny liczy się tylko ludzkie szczęscie i czerpanie przyjemności z gry.

Nie jesteś w stanie kupić topowych itemow, oraz te itemy mają swój cap, więc nie zgodzę się że jest tam p2w, chyba że win oznacza dla ciebie bycie najbogatszym.

wow jest p2w? nie myslalem ze zobacze debila ktory to kiedykolwiek powie xD no jednak doczekalem sie, gratuluje 2021 roku dopiero sie zaczal a ty juz zostales debilem roku :smiley:

1lajk

Wszyscy jesteście zespołem kretynów xD
Typo się pyta o gry do polecenia a banda robaków jak zwykle kłóci się lub trolluje. Teraz koleżka odbije się od każdego tytułu bo sracie żarem jak dzieciaki.

1lajk

Witaj w zespole

1lajk

co?
giphy

Z jednym się zgadzamy : powinien tu wkroczyć moderator. Bo od początku grudnia tylko w SŁOWNIE dwóch tematach w których się udzieliłeś nie wspomniałeś o BDO. A po za tym to czysty hejt w stronę tej gry jakby ta gra ci co najmniej matkę zabiła i znajomych ukradła. Jeśli to nie jest definicja spamu to nic nią nie jest

1lajk

A co jest trudnego napisaniu normalnej wypowiedzi bez szkalowania żadnej z gierek? Każdy gra w to co sprawia mu przyjemność. Po co tutaj się spierać na ten temat? Nazywanie kogoś debilem, bo woli inną grę… Yy? co? Napiszcie to co polecacie i tyle. Nikt nie pyta o gierkę za która nie przepadacie. Dziękuję, tyle z mojej strony.

A nawiązując do tematu. Ostatnio pogrywam sobie na chillku w BDO, wszystko w swoim tempie, bez żadnej presji. Czasami stoję w mieście i czytam to co ludzie piszą na czacie serwerowym i brechtam :smiley: … także i pośmiać się można :smiley:

Zapraszam do neverwinter.

Cytat Black Desert Online - Nie wiem jak można komuś polecać tą oczojebną gre :slight_smile: przecież w to się nie da grać :slight_smile: Ludzie którzy ci ją polecają, zgarnęli darmowy egzemplarz, i polecają ją wszystkim, bo sami grają gdyż, nie chcą poświecić paru złotych na wspomniane przez “hehenek” pozdrawiam.
“Tylko dwa mmorpgi są warte pełnej uwagi na rynku i można z czystym sercem je polecić *** World of Warcraft** *** Final Fantasy”**

Dobry many :smiley:
BDO kupiłem, w sklepiku też coś tam sobie wziąłem, a gra jest przesympatyczna. Bo jest DUŻO DO ROBOTY po wbiciu max levela. Są sezony, bitwy o terytoria, life skille itd.
Grałem też w wowa. Co jest w wowie po wbiciu maxa? Dramat jest :smiley: W kółko te same dungi i grind bo wydali dodatek za zylion złotych :smiley:

Dlaczego konkretnie nie podoba ci się BDO? Pewnie że nie musi bo każdy lubi co innego, ale jak nie znasz tematu to do niego nie podchodź

3lajki

No akurat imo wow dopiero zaczyna się po endgame, a etap jego osiągania jest tylko “niewystarczającym samouczkiem”.

Ale nie nakręcając tematu, rozumiem co miałeś na myśli.

Nie polecam bdo jeszcze w 2017-2018 dało się grać ale jak zaczęli rozdawać gierkę za darmo, nawłaziło casuali którzy mają w dupie zasady nie pisane.
I zrobiła się z tego cholernie toksyczna gierka, niewielki procent graczy ogarnia pvp, bo starzy gracze odeszli, a nowi to tylko zapatrzeni w siebie gówna.
Wbijam się komuś na spota nie proszę o duela bo jestem nie ogarem i nie wygram spota, duel z miejsca odrzucam a jak coś to cię z karmabombuje i przyjdziemy w 4 bo jesteśmy frajerami. Myśmy nie wytrzymali w pewnej Gildii bo co chwila mieliśmy wojenki przez karmabomberów, założyliśmy własną i co i gówno pvp było 6 graczy do tego dwójka w weekendy, arenki codziennie wieczorami mało kto przychodził. A mój szacunek do graczy upadł po tym jak jeden z tych śmieci po raz pierwszy wbił się na discorda Gildowego, prosić o pomoc bo go 2 graczy na spocie leje, polazłem rozwaliłem ich 1vs2 bo tamten nie pomógł jak zobaczyli że nie wygrają to mnie zkarmabomowali tak że po traciłem kamienie za bilion a potem jeszcze Tugrad Earning na tecie. Dziękuje do widzenia, oczywiście jak mu grzecznie powiedziałem że powinien chodzić na arenki treningowe żeby nauczył się bronić to słyszało się tylko "Nie jestem no life mam dom rodzinę dziecko ja gram po pracy, i widzę że jest to gildia dla przegrywów którzy dowartościują się w gierce " DŹWIĘK WYCHODZENIA Z DISCORDA. To że jest mało ludzi którzy ogarniają pvp jest problemem bo Gildie walczą między sobą o tych graczy, jest to toksyczne bo z tego powodu rodzą się dramy, szpiony w gildiach są na porządku dziennym itd.
Ja dziękuje za taką gierkę!
Tutaj masz przykład jak wygląda karmabombing:

Wszyscy podają jakieś ciężkie gry zacznij najlepiej od runscape a jak grasz na konsoli to chyba nie ma nic niestety większość gier ma port pod pc i nie da się grać Black desert wygląda tak jak by ktoś ci się zesrał ekranie zabawa w cipie znaczy copie to nie to samo

Bardzo cieszy mnie odzew pod tym tematem. Nie było mnie dwa dni a tu taka masa wiadomości. Przykre jest jednak to jak dużo jadu i kłótni tutaj się pojawia. Moim zdanie każdy z nas gra w to co sprawia mu przyjemność. Nie ukrywam, że bardziej liczyłem na wypowiedzi w stylu : Podanie nazwy gry i przekonanie do niej innych, a w co drugim komentarzu zastaje tylko wyzywanie graczy innych produkcji oraz samych gier… Od siebie dodam, że już pobieram wowa i będę dzisiaj testował jak to wygląda na trialu. Muszę jeszcze pobrać PoE i zobaczyć z czym to się je. Neverwinter niestety jakoś mi nie podchodzi, mimo to w dalszym ciągu liczę na kolejne odpowiedzi pod tematem i mam nadzieję, że już w zdecydowanie mniej toksycznym stylu.

ja zaczalem grac przedwczoraj i gra sie calkiem przyjemnie minus za duzo rzeczy do ogarniecia na raz trzeba przez to przebrnac tylko

piszesz jak moderator tego portalu. temat do kręcenia “dyskusji”.

2-ice
Rozumiem twój ból sama mam problem błądzę po MMORPG i żadne nie umi mnie wciągnąć na dłuższą chwilę, może to kwestia wieku, wyrosłeś z gier i na głowie masz inne sprawy niż MMORPG.

Spróbuj może zacząć oglądać seriale kdramy, anime, americano series, itd może to cię wciągnie ?