Szukam MMORPG

Seriale anime lol

Jeśli do tej pory nie przekonałeś się do wowa to nie ma tam nic ciekawego. Najlepsza część gry czyli lvlowanie przez cały kontent i aktywności z tym związane zostały skrócone do około 2 dni. Po tym osiągasz ten legendarny endgame czyli granie tych samych 8 dungeonów do porzygu, ale jeśli cię to znudzi możesz jeszcze złożyc aplikacje do gildii która łaskawie weżmie cię na raid oczywiście tylko jeśli nie masz innych zajęć i bedziesz meldował sie o wyznaczonej godzinie. Ostatnia aktywnośc to pvp które nie ma balansu i bez kilkuletniego stażu na arenach tylko się bardziej zniechęcisz. Ostatnio nowo dodany obszar the maw jak i sama wierza torghast to klepanie daily na mapie bez możliwosci uzywania mounta oraz zmuszanie się do przenudnego torghasta. Piszę ten post tylko po to żebyś sobie popatrzył jak wygląda ta gra zanim kupisz bo na trialu wszystko jest kolorowe ale im dalej tym gorsze bagno i widać lenistwo activision.

Widać nie masz masz pojęcia o czym piszesz

  1. Levelowanie to jest demo tej gry, jak lubisz levelować to możesz iść pograć w Classica, z tym że tam levelowanie to jest prawie cała gra.
  2. Jak lubisz robić “8 tych samych dungeonów” to możesz robić, jest tyle kontentu na endgamie że zanim ogarniesz połowe tych rzeczy to zapragniesz by to było “8 dungeonów” - nie mówiąc już oczywiście o kontencie który nie jest endgamowy a zapewnia rozrywkę na bardzo wiele lat, np. kolekcjonerstwo - nie wspominając nawet o tym że jak już uda ci się ogarnąć endgame (co trochę potrwa) to zaraz przyjdzie Pan Patch gry i wpier…i ci drugie tyle rzeczy i zabawe na następne X czasu
  3. To chyba oczywiste że jak ma być raid gildyjny to musi się rozpoczać o jakiejś danej godzinie bo to gra multiplayer… tutaj mnie wręcz rozbawiłeś :smiley:
  4. O o tym PVP to taka bzdura że szkoda rozpisywać, mogę jedynie zgodzić się z tym że balans nie jest jakiś wybitny, ale cała reszta to najbardziej fałszywa informacja jaką czytałem…
  5. Tak, maw x torghast to daily, cóż za okrycie :upside_down_face: i nie, nikt cie totalnie do tego nie zmusza, z tego zdobywasz soul ashe do craftowania legendarek ale nie musisz tego robić.
  6. Piszesz ten post po to by sobie napisać, nie masz bladego pojęcia o tej grze.
1lajk

Ale jest to jedyne poza 1 weekly z adventures źródło soul ash więc, hehenek, nie piedrol, że cię gra nie zmusza do robienia Torghast. Bo zmusza jeśli chcesz legendarkę na ilvl 235 (nawet nie wspomnę jeśli grasz w więcej niż jednym specu)

Edit: Ja właśnie z tydzień temu pożegnałem się z wowem ze względu na to, że byłem ZMUSZONY do robienia The Maw, które jest chujowe i nudne, a musiałem je robić bo za repa są ułatwienia dla Torghast… oraz robienia samego Torghast, które jest również nudne jak flaki z olejem i robi się je raz na tydzień żeby odhaczyć i zdobyć soul ash.
Dwie najsłabsze rzeczy w tym dodatku to właśnie The Maw i Torghast. Z resztą wystarczy poczytać reddit by poznać co ludzie o tym myślą.

Ale panie Tibie to Pan szanuj, nie stawiaj Tibii obok tych dwóch crapów, Tibia ma się dobrze i ostatnio więcej ludzi przychodzi niż odchodzi. Co do Wowa - Wow jest obecnie najlepszym mmo, lecz ma jeden bardzo wielki minus, jest to właśnie balansacja klas. Lecz zdaje sobie z tego sprawę iż tyle klas jest ciężko dobrze zbalansować, gdyby nie to to ta gierka byłaby jeszcze bliżej ku ideałowi.

Balansacja… o kurwa… Idiota… Balans…równowaga… a kolo po gimbazie mówi “balansacja”… LEŻĘ

Grałem w każdy dodatek oprócz BFA i Pandarii. W shadowlands po 3 miesiacach stwierdzam że nie ma co robić jest 8 dungów do walcowania w kółko, pvp nie istnieje praktycznie z wyjątkiem aren właśnie. W raidowaniu wspominam o godzinach bo jak ktoś robi na różne zmiany to niech sobie daruje szukanie gildii bo albo z porządnej wyleci szybko z grupy raidowej ,albo trafi mu sie gildiia kilka osób grupa łączona z pugiem co jest dramatem. The maw jest poprostu nudne i brzydkie, torghast jak nie chcesz legendarek ani progresować kampanii pewnie nie rób, wtedy już można zapomnieć o jakimkolwiek graniu. Zapomniałem dodać jeszcze profesje które nie zmieniły się od samego początku gry i polegają na pozbieraniu materiałów i ich przetworzeniu zazwyczaj w jakiś bezużyteczny szrot tylko by maksowac profesje.

Jako że jest to temat o szukaniu czegoś do pogrania to zaproponuje Path of Exile nowy dodatek 15 stycznia. Jest Polskie comunity sporo filmów na yt wyjaśniających o co chodzi w tytule. Drugi tytuł to Black Desert na serwerze sezonowym, szybki boost postaci do endgame w około tydzien maks. i można sobie sprawdzić czy się podoba czy nie.

Dzisiaj zainstalowałem BDO. Ta gra wygląda jak gówno z 2008 roku na ultra. Masakra jakim trzeba być zyebem by mówić, że to najlepiej wyglądające MMORPG…
Może spróbuję PoE ale z tego co wiem to jest raczej gra single player

POE to nie mmorpg, kiedy się nauczycie że ta gra nie zalicza się do tego gatunku…

2lajki

W grze wciśnij ESC-> ustawienia-> grafika-> zmień tekstury i grafikę z niskie na najwyższe albo jeszcze lepiej odpal remastereda lub ultra mode.
Przed tymi czynnościami zakup kartę graficzną i zamontuj w komputerze.

1lajk

Już przestań płakać z tym karmabombieniem, skąd Ty się wziąłeś? Jak grałeś w czasach expienia na piratach i wtedy Ci karmabomberzy nie przeszkadzali, to teraz gdzie masz o wiele więcej spotów i możliwości zarabiania to nie powinno być wcale więszym problemem. BDO to bardzo fajna i rozbudowana gierka, która jednak ma parę problemów, które mogą okazać się dla kogoś nie do przejścia ale karmabombing umieściłbym na samym dnie albo i wcale go na tą listę aktualnie nie wpisywał.

Czym jest ten karmabomb tak krótko pisząc? Brzmi śmiesznie, trochę jak jakiś system reputacji pk. Ktoś wysłał filmik ale nawet nie zależy mi na tyle na tej wiedzy aby go odpalać.

To nieźle Shadowlands miało premierę 23 listopada 2020 a chłop już 3 miesiące gra.

Zaraz zaraz że co!?

Ale kolega szuka gry MMORPG a Path of Exile to nie jest gra MMORPG.

ten nowy dodatek do wowa to jest crap ostry… blizzard znowu się nie popisał i to już raczej będzie powoli koniec wowa, brakuje tu tylko jakiejś dobrej gry która wyjdzie w ciągu roku/dwóch i blizzard może pakować wowa chociaż znając ich to zamiast zrobić nową grę na nowym silniku to będą trzepać te crapowe dodatki jeszcze 10 lat … ogółem omijać wowa bo to teraz kupa jest

jeszcze parę lat pociągnie, ma duża rzesze fanbojów i graczy którzy są przyzwyczajeni i ta grę traktują jak drugie życie często ważniejsze od realnego

1lajk

no dlatego że nie ma alternatyw, gdyby wyszła teraz jakaś naprawdę fajna giera mmorpg w świecie fantasy to by wowik szybciutko zdechł, ale teraz niestety bardziej się opłaca robić mobilki a nie pełnoprawne giery

1lajk

Żeby móc kogoś zabić na spocie (jeśli twoja gildia i jego gildia nie mają wojny) musisz pezejść w agresywny tryb pvp. Wtedy za zabicie gracza tracisz punkty karmy (proporcjonalnie do różnicy gearu między nim a tobą). Jak wejdziesz na ujemne punkty to jak padniesz od gracza czy to od moba możesz stracić 1% expa i teoretycznie może ci spaść poziom ulpeszenia jakiegoś itemku, który masz na sobie. Karmabombienie polega na tym, że ktoś wbija ci na spota i bije moby a nie schodzi ze spota jak go zabijesz na pk, tylko wraca cały czas aż schodzisz na ujemną karmę

wyszło sporo fajnych gierek fantasy mmorpg i żadna nie była nawet w połowie drogi do WoWa, król jest tylko jeden

Zabawny jesteś chłopaczku. Każdy może się pomylić, nie jestem jakimś wirtuozem pisowni, ale debilem też nie jestem, więc zamknij mordę, bo takie odzywanie się tylko świadczy o twojej głupocie i o małym mózgu. Idiotą to jesteś co najwyżej ty właśnie poprzez takie durne komentowanie.

Same gówna w ostatnich latach wychodzą 0 odkrywczych gier z nowym spojrzeniem.

1lajk