Szukam Polaków do gry :)

Siemka gram w tą bardzo fajną gierkę już sporo czasu. Mam czarnoksiężnika (35lvl) i poszukuję ludu do gry!
Jeśli ktoś ma ochotę stworzyć party możemy zacząć od nowa (ja wybieram kapłana). Fajnie gdyby zrobić party z różnymi klasami na instancje!

chętni?:)!

ja chetnie moge pograc z tym ze musialbym grac od nowa

TO jeszcze jest jedna osoba więc mamy już 3 w teamie. Najlepiej gdyby każdy nabil 5 lvl przynajmniej lub przeszedl ten samouczek. Mozemy na ts pogadac: 5.196.210.217:10189

nowy nick w grze: Akneth

ja właśnie ściągam grę więc chetnie się dołącze.. może ktoś jeszcze?

@edit

mało zainteresowanych tą grą z filmiku z podusmowania tyg. 97 wyglada na bardzo fajna non target to tez bardzo duzy plus wlasnie sciagam moze ktos sie wypowie

Dziubas ja gram i się nieźle wciągnąłem jak coś serwer Dragon nick Azmeroth :)

Jeżeli chcecie zagrać piszcie do: argonside@gmail.com

Zgadamy się na jakimś ts3.

Gram teraz z kumplami w NVO jak chcecie piszcie na PM to dam wam namiary

mógłbym się przyłączyć? dawno już nie grałem w NVO więc i mało co kojarzę.. a ponoć dość sporo się zmieniło

Piszcie do mnie na: argonside@gmail.com spotkamy się na ts3 .

Pobieram :) proponuję tea party xd jakie postacie? Nigdy nie grałem tankiem... Może dzisiaj? :D

ja mogę pograć łucznikiem, czarnoksiężnikiem albo paladynem(nie wiem czy jest już dostępny).. a mam pytanie.. wersja steamowa różni się czymś od pozostałych?

Mowie jak chcecie dam wam namiar na PM tylko chetni najpierw niech napisza do mnie :P

GRAAAM ;p Granie bedzie wygodne ja gram tankiem kumpel klerem i mam 1 łucznika więc tak naprawde dobór klas jest wolny bo rdzeń jest

Mowie jak chcecie dam wam namiar na PM tylko chetni najpierw niech napisza do mnie GRAAAM ;p Granie bedzie wygodne ja gram tankiem kumpel klerem i mam 1 łucznika więc tak naprawde dobór klas jest wolny bo rdzeń jest

"Użytkownik Rogu nie może otrzymywać żadnych nowych wiadomości" Żeś się popisał z tym PM xd

Instaluje, biore warra ;p

Serwer? Info? Co kolwiek?

Ja gram GWF tym od 2h broni : ) nick Azmeroth

oki więc gracze widzę są, ja wlaśnie ściągam odezwe sie w grze jak ściagne i zainstaluje podajcie jaki server:)

kurde miałem tyle PM ze zablokowalo skrzynkę juz jest spoko^^

BTW server jest tylko 1 ;p

Łotrzyk: Kriss De Valnor online ;p

Łotrzyk: Sa'Kagé

Mowie jak chcecie dam wam namiar na PM tylko chetni najpierw niech napisza do mnie GRAAAM ;p Granie bedzie wygodne ja gram tankiem kumpel klerem i mam 1 łucznika więc tak naprawde dobór klas jest wolny bo rdzeń jest

Nie chcemy z toba grac bo dasz namiar na słabego gamevoxa. TS3 4ever przyjacielu. Pisze sie tez na gre Palkiem.

dobra ludzie a może by się tak jednak już w końcu zgadać i zgrać normalnie?