Szukam Polaków do gry :)

Daje namiar na to co mam ci co chcą z nami grać przyszli :)Nie wypowiadaj sie za wszystkich

Jeżeli komus problematyczna jest instalka 10 mb to trudno:P

tez gram palkiem juz 51 ! :D

Podajcie ts3 na którym się spotykamy i godzinę .

Ja jestem zielony w tej grze ,ale zacznę w nią grać. :)

Kto chce teraz pograć pisze do mnie w grze nick: Sa'Kagé

@Rogu

ściągam klienta z strony http://nw.pl.perfectworld.eu/download to dobra strona?

pytam bo chce razem z wami pograc

Tak ... Ile masz [%]?

20% już ale dlatego że patchuje mi się też TERA online EU bo na NA pograć się nie dało, a co do tematu NW to są jakieś servery czy jeden globalny jeśli są ta na jakim gracie?

2 pytanie jest system gildii może byśmy zrobili swoją z tego forum :)

1. Jest jeden serwer globalny.

2. Pomyślimy jak zbierzemy dość osób.

Napisz do mnie na pw: argonside@gmail.com

Widze ze grupa sie nam tutaj rozbija...

Argonside rekrutuje sobie ja sobie wiec ci co chca pograć z moja grupa (mam pare os) to piszcie dam wam namiar. Nie mam jeszcze gildi wiec trzeba to ogarnąć
narazie mam:
1x dobry kler
1x dobry tank
2x dps (oba na low lvl)

a czemu robić dwie ? lepiej się połączyć mój nick DziubAs dzisiaj wieczorem bede grał moge jak najbardziej na ts.

postać Archer czyli też DPS :)

Nie chce nic rozbijać ... Pisze tu ponieważ szukam ludzi do wspólnej gry.

proponowałbym może jakiegoś ts3 :)

Wbijajcie na 178.217.184.133:9987 kanał 669

jak wbijecie piszcie do mnie podam hasło

Widze ze grupa sie nam tutaj rozbija...Argonside rekrutuje sobie ja sobie wiec ci co chca pograć z moja grupa (mam pare os) to piszcie dam wam namiar. Nie mam jeszcze gildi wiec trzeba to ogarnąćnarazie mam:1x dobry kler1x dobry tank2x dps (oba na low lvl)

jaki nick w grze? gracie na ts3?

Gram na Gamevoxie
Nick w grze
Bal'Dur@thovil090

Wbijajcie na ts3: 178.217.184.133 kanał 669

Jutro 12.00 zbieramy się ...

zrobiłem jednak specjaliste od 2h broni moj nick to Dziubson bije level wiec mozna niedlugo team robic

Ja pociskam z Rogu jakby co. Jakaś gildia jest. Dzięki 2x exp szybko się lvluje, ja już mam chyba 37lvl.

Również szukam kogoś do gry. :) Piszcie na Pw jak coś. Wspomnę, że własnie pobieram 35%.

W takim razie ja tez zagram, tylko jestem zielony. Zaproponujcie mi kim zagrac, albo kto wam potrzebny w team :D