Szukam Serialu

Witam serialu , absolutnie precz z PL Serialami.

Szukam Serialu który posiada min. 5 sezonów

Nie musi posiadać lektora czy też napisów.

Ukończyłem już:

How i Met your Mother

Skins EN/US

Missfits

Chuck

Mentalist

Friends

Wilfred

Breaking Bad

Szukam różnych seriali

oglądałem też troszkę:

Dr.House

Dexter

CSA NY itp

SuperNatural

Walking Dead

Lecz nic z tego nie przypadło mi do gustu.

Proszę o wasze propozycję i z góry dziękuje.

Moze "teoria podrywu"??

swietny serial komediowy ;)

Ghost Whisperer, bardzo fajny serial, babka ma zdolnośc widzenia duchów, którym pomaga.

True Blood, także świetny serial, jeden z moich ulubionych, obecnie są chyba 4 sezony. Do tego Alcatraz, niestety jest tylko jeden sezon, i Grimm, który opowiada o kolesiu który dowiaduje się, że wśród ludzi żyją potwory, a on jest ich łowcą. Nie wiem ile jest tego sezonów, ale mało.

Bing bang theory, Californication, Weeds, Lie to me, Leverage

Spróbuj "Lost", 6 sezonów - jedyny serial, który obejrzałem cały i na pewno go kiedyś powtórzę.

Sory , zapomniałem Dodać że teoria wielkiego podrywu mi się nie spodobała i Weeds zaliczyłem 8 Sezonów czy tam 7.

Ludzie polecają własnie Lost, spróbuje i jeszcze True Blood Sprawdzę.

Jeśli masz taką możliwość, to włącz FOX. Jest tam całkiem sporo seriali, różne gatunki. Tam poznałem np. The Walking Dead. Jeśli masz czas i możliwość, to przejrzyj co tam puszczają i jeśli coś się spodoba, to znajdzie sobie w necie ;).

Ja osobiście polecam : CALIFORNICATION. Na iitv.info wbij, tam jest sporo seriali.

Breaking Bad

Mocno polecam Breaking Bad! Naprawdę świetny, wciągający serial.15 lipca rozpoczyna się 5. sezon.

Głównym bohaterem "Breaking Bad" jest Walter White, nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku wraz z żoną oraz nastoletnim synem cierpiącym na porażenie mózgowe. Kiedy u Waltera zostaje zdiagnozowany rak w trzecim stadium, lekarze rokują, że pozostały mu dwa lata życia. Dzięki tym prognozom Walter wyzbywa się wszelkich lęków i pragnąc zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo decyduje się wkroczyć do niebezpiecznego świata narkotyków i zbrodni. Serial ukazuje jak śmiertelna diagnoza jaką postawiono White'owi, zwyczajnemu mężczyźnie z typowymi, codziennymi problemami zmienia go z łagodnego domatora w trzon narkotykowej branży.

Hoży Doktorzy - Scrubs (angielski tytuł) sitcom bez smiechu w tle, zabawne zarty i sytuacje, czasem mimo groteski szpitalnego zycia i humoru, scenarzysci wprowadzaja watki ktore sklaniaja do pewnych glebszych refleksji.

Polecam do 8/9 sezonu wlacznie (dalej nie ogladalem wiec nie wiem)

@Mesjah

Lost? Naprawdę? Jak dla mnie ten serial to żenada. 1,5 sezonu odpadłem. Oczywiscie to moje zdanie.

Breaking Bad Sciąga się 19GB:)

A Scrubs sprawdze ale chyba też widziałem.

Dwóch i pół też możesz zobaczyć. Bo resztę moich propozycji już wypisali chamy jedne :D

Jeszcze fajnym serialem jest Park Boys, taka kanadyjska komedia (polski tytuł to: Chłopaki z baraków). Z tego co pamiętam to jest chyba 7 sezonów, więc spełnia twój wymóg ;p

Ja polecam serial Tajemnice Smallville :), ale żeby nie przypadł serial ci Nie z tego świata jestem zdziwiony bardzo bo ja uwielbiam ten serial :), Californication też lubię i gorąco go polecam, :) choć bardzo mało go oglądałem bo nigdy nie mogłem na niego trafić w tv ;p

Ja polecam ci to co ja często oglądam: Eureka na Sci-Fi, Czarodziejki i Gotowe na Wszystko na FOX life

Allo,Allo-świetny serial komediowy o IIWŚ.

Gra o Tron-chyba mówić nie musze.

Kompania Braci-fajny serial jednak ma tylko jeden sezon,ale polecam gorąco.

"The bold and the beautIful"

Z komediowych polecam : On ona i dzieciaki , How i met your mother

z lekko sf klasyka czyli Roswell- W kręgu tajemnic , dla mnie najlepszy serial ever , nic go jeszcze nie przebiło a sporo tego było już :)

Teraz Gra o Tron leci bardzo przyjemnie się ogląda . Wybierz sobie coś :)

O , widać temat cały czas aktualny.

Ostatnio zacząłem oglądać Breaking Bad oraz Wilfred(^^^^)

Breaking Bad tak czasami.

Ale Wszystkie odcinki Wilfreda zrobiłem pod rząd i sikałem kilka razy :) Gorąco polecam.