Targowisko v2 - testujemy!

Na próbę dodałem moduł pozwalający na wrzucanie ogłoszeń przez użytkowników na forum:

http://mmorpg.org.pl/forum/classifieds/ ( link w górnym menu: Targowisko)

Dajcie znać co dodać, co poprawić, jakie kategorie powinny się tam znaleźć itp.

Według mnie w ogłoszeniu powinna znaleźć się opcja komentowania np. aby ostrzec przed oszustem.

wygląda fajne ale jak to się sprawdzi?

(ps: mogę Stałego Bywalca ;3?)

@edit Czemu za testowanie dostałem warna?

Ja bym z samego zamysłu zrezygnował, wcześniej się nie sprawdziło i to nie przez formę w jakiej zamysł został wykonany.

Według mnie dobry pomysł, ale potrzebuje kilku poprawek. Trudno niektórym będzie się przyzwyczaić i nowi na forum, znajdą tą zakładkę na pewno nie odrazu.

Wydaje mi się, że dobrze byłoby gdyby były lekkie ograniczenia tak jak w Targowisku. Tzn nie każdy nowo zarejestrowany użytkownik mógł tam pisać, bo znowu będzie powstawało dużo multikont, a co za tym idzie oszustw. Może tak samo od liczby postów lub data rejestracji?

ok 5 mc na forum może

5mc +20 postów i bedzie git

Ilość bez znaczenia , 2 msc na forum.

@up popieram ale więcej niż 2 mc 3-4

Ilość ma znaczenie pomyślcie że ktoś zrobi se kilka kont i za ten miech dwa bedzie je miał "aktywne"

pomysł świetny i super to wygląda ale jestem za tym jak wyżej aby nie każdy kto się zarejestruje od razu miał dostęp do targowiska, jakieś ograniczenia muszą być, bo będą te same problemy co wcześniej

Pomysł całkiem całkiem, trochę pogmatwanie to wygląda, ale nic dziwnego. Odciąży nieco spam na forum, bo coś dużo żebractwa się zebrało. Tylko tak jak wyżej wymagany jakiś pobyt na forum. Bo jeśli było od iluś postów, to znowu spam i nabijanie. A tak będzie dodatkowy próg zaufania i mniej bałaganu.

I przede wszystkim skasować widoczność poziomu reputacji. Widzę ,że użytkownicy dają sobie gwiazdki na prawo i lewo. Należy to opracować w jakiś inny sposób, może po zakończonej transakcji? To wcale nie odzwierciedla wiarogodności użytkownika.

Według mnie reputacja w dziale targowiska powinna być inna niż normalna. Za udaną bezproblemową transakcję powinno być +1, a za oszustwo lub różne problemy -10.

no pozytywy i negatywy by sie przydaly ;)P

Po Transakcji uzytkownik Może zostawic pozytyw lub negatyw

Wiadomo bedzie zeby unikac handlu z Osobami ktore maja negatywy a mniejsza szansa na natrafienie na oszusta z duzą ilością pozytywów

Na elitepvpers jest znakomity system handlowy wprowadzony

Mimo wszystko zależy mi aby nie była widoczna ta forumowa reputacja bo jest złudna.

Niom, a może osobna "reputacja handlarza"? Np. za udany i uczciwy handel +5ptk. Za oszustwo -10. Jak ktoś ma -30 autoban.

Xasarm, to co, moglbym sobie bezkarnie oszukac dwoch typow i nie dostac bana? smieszne troche;]

No tak chyba najlepiej oszustwo autoban. Albo inny pomysł niewykonalny weryfikacja danych(coś ala allegro) ale jak mówiłem niewykonalne