TESO-polacy

Ktos rozwienie temat jak z Polakami w TESO czemu jest ich tak malo lub m isie wydaje...? mam 15 lvl czasem napisze o polskiej gildi na zone ale nikt nie odpisuje....czy w TESO gra tak malo polakow ??

Ja gram :), ale też bez gildii lvl 18 solo lece Brrainzz

W TESO ogólnie jest nas dość sporo jeśli szukasz gildii to pisz @Narivalth :)

Jeśli chcesz zagrać w Teso to polecam ci jedynie kupić samą podstawkę bo przewiduje po samej sytuacji jaka dzieje się już teraz ze skrzynkami za korony itp że Teso upadnie na dno na koniec 2017 roku owszem będą gracze ale mało ich będzie bo przewiduje że będzie dużo graczy a w zasadzie najwięcej z tych niewielu z rejonów Argentyny , USA a reszta odejdzie .

Dlaczego tak sądzę ?

A no dlatego że już teraz twórcy postawili wszystko na jedną kartę na promocje wzięta z Csa a to dla Csa było błędem i tak też będzie dla Teso .

Gracze będą grać ale to będzie mała ilość tak przewiduje że w weekendy może będzie 20 tysięcy graczy natomiast w normalne dni może 3-4 tysiące .

W pewnym momencie w 2017 roku będziemy świadkami mocnego tąpnięcia w Teso kiedy właśnie z gry odejdzie około 70% graczy .

To są moje przepowiednie dla gry Teso ale czy tak będzie okaże się w 2017 roku w każdym bądź razie nie kupujcie nic więcej oprócz podstawki bo i tak po 2-3 miesiącach odstawicie te grę .

Przewidywania poparte czym? Te skrzynki zbyt dobrych itemow nie wyrzucaja.

Przewidywania poparte czym? Te skrzynki zbyt dobrych itemow nie wyrzucaja.

Te skrzynki ŻADNYCH itemów nie wyrzucają, są tylko kosmetyczne rzeczy, pety, czy mount dropnie raz na jakiś czas, żadnego tam P2W nie ma a więc bez problemu sklepiesz na PVP gościa co wydał 1000 euro na skrzynki.

@Mires500 bredzi i nie wie chyba za bardzo o czym pisze, żałożę się że na 100% nie otworzył nawet jednej skrzynki, nie wie co z nich wypada a już prawi herezje, zwykła cebula która mieni się na widok mounta u innego gracza bo ze skrzynki dostał

Gra ma się bardzo dobrze, polaków też jest bardzo dużo, po prostu nie spamują po polsku na czatach jak 15latkowie

Jeśli chcesz zagrać w Teso to polecam ci jedynie kupić samą podstawkę bo przewiduje po samej sytuacji jaka dzieje się już teraz ze skrzynkami za korony itp że Teso upadnie na dno na koniec 2017 roku owszem będą gracze ale mało ich będzie bo przewiduje że będzie dużo graczy a w zasadzie najwięcej z tych niewielu z rejonów Argentyny , USA a reszta odejdzie .

 

Dlaczego tak sądzę ?

 

A no dlatego że już teraz twórcy postawili wszystko na jedną kartę na promocje wzięta z Csa a to dla Csa było błędem i tak też będzie dla Teso .

Gracze będą grać ale to będzie mała ilość tak przewiduje że w weekendy może będzie 20 tysięcy graczy natomiast w normalne dni może 3-4 tysiące .

W pewnym momencie w 2017 roku będziemy świadkami mocnego tąpnięcia w Teso kiedy właśnie z gry odejdzie około 70% graczy .

 

To są moje przepowiednie dla gry Teso ale czy tak będzie okaże się w 2017 roku w każdym bądź razie nie kupujcie nic więcej oprócz podstawki bo i tak po 2-3 miesiącach odstawicie te grę .

mowisz ze nie masz kasy na gre i dlatego tak ja hejtujesz czy nie masz na dlc ?....skad wziales info , ze gra upadnie ?moim zdaniem w gre zaczyna grac coraz wiecej ludzi..napewno wiecej niz w 90% obecnych mmo. skrzynki nie daja zadnych itemow p2w..sam wydawca tak pisal.

Mnie stać na gry ja w roku potrafię wydać nawet i 8 tys na gry ale co z tego jeśli jakaś gra nie jest warta tych pieniędzy ? No właśnie nie rozumiecie prostych rzeczy a już mnie hejtujecie .

Mnie stać na gry ja w roku potrafię wydać nawet i 8 tys na gry ale co z tego jeśli jakaś gra nie jest warta tych pieniędzy ? No właśnie nie rozumiecie prostych rzeczy a już mnie hejtujecie .

Człowieku o czym Ty w ogóle piszesz ? TESO to bardzo dobra gra jeśli patrzeć na cenę, ta gra nie kosztuje 200 zł, nie ma też abonamentu

sama podstawka która starczy na bardzo długo kosztuje raptem 40 zł

Piszesz że gra nie jest warta tych pieniędzy jakby kosztowała co najmniej 100 zł i posiadała miesięczny abonament. TESO to świetna gra i moim zdaniem bardzo korzystny stosunek jakości gry do jej ceny więc tym bardziej dla takiego bogacza jakim jesteś Ty, który rocznie wydaje 8000 zł na gry to cena 40 zł to praktycznie nic nie warty pieniądz, aż dziw że gość który wydaje rocznie 8000 zł na gry ma ból d*py o jakieś 40 zł Kappa

Człowieku o czym Ty w ogóle piszesz ? TESO to bardzo dobra gra jeśli patrzeć na cenę, ta gra nie kosztuje 200 zł, nie ma też abonamentu

sama podstawka która starczy na bardzo długo kosztuje raptem 40 zł

Piszesz że gra nie jest warta tych pieniędzy jakby kosztowała co najmniej 100 zł i posiadała miesięczny abonament. TESO to świetna gra i moim zdaniem bardzo korzystny stosunek jakości gry do jej ceny

Teso to słaba gra i nie jest warta nawet żeby ją za darmo pobrać i grać szkoda czasu . Polecam TheHunter kupcie sobie członkostwo za 255 zł na rok i wtedy zobaczycie czym jest prawdziwa dobra gra . Teso to jest słaba kopia Skyrima która w dodatku ma same bugi i błędy .

Teso to słaba gra i nie jest warta nawet żeby ją za darmo pobrać i grać szkoda czasu . Polecam TheHunter kupcie sobie członkostwo za 255 zł na rok i wtedy zobaczycie czym jest prawdziwa dobra gra . Teso to jest słaba kopia Skyrima która w dodatku ma same bugi i błędy .

Powinieneś pan dodać na początku moim zdaniem teso to bardzo słaba gra. Większość ludzi raczej nie podziela twojego zdania i o zamknięcie nie ma się co martwić bo gra dużo ludzi i jest cały czas rozwijana.

Powinieneś pan dodać na początku moim zdaniem teso to bardzo słaba gra. Większość ludzi raczej nie podziela twojego zdania i o zamknięcie nie ma się co martwić bo gra dużo ludzi i jest cały czas rozwijana.

Czy większość ludzi nie podziela mojego zdania to tego wiedzieć nie możesz , czy gra dużo ludzi tak puki co tak ale to kwestia czasu no i co do rozwoju tej gry jest multum znaków zapytania . Np system domów ja np nie wierze że to się uda i dlatego przewiduje tąpnięcie w 2017 roku gdzieś na początku marca bo w lutym będzie podniety z domami dużo no a potem cóż odejdą z gry ,

Teso to czysty dowód na to że czasami warto zakończyć pracę nad tytułem za nim się ją zaczęło .

Mires500 podajesz jakiegos single playera do lowienia jeleni nie wiem co sadzic o tym co piszesz poruwnujac do mmorpg ...na kilometr widac ze masz jakis problem z ta gra i ja poprostu hejtujesz bo cos zlego ci sie tam stalo..gra rozwija sie z miesiaca na miesiac a TY piszesz ze gra padnie lol

Mires500 podajesz jakiegos single playera do lowienia  jeleni nie wiem co sadzic o tym co piszesz poruwnujac do mmorpg ...na kilometr widac ze masz jakis problem  z ta gra i ja poprostu hejtujesz bo cos zlego ci sie tam stalo..gra rozwija sie z miesiaca na miesiac a TY piszesz ze gra padnie lol

TheHunter dzieciaku to nie tylko single player ale i multiplayer

MIres500 jestes wbledzie dzieciakiem nie jestem :) Poprostu co gra o lowieniu jeleni ma do mmorpg ? bo jak dla mnie poprostu nic to tak jak by sciaganc symulator lowenia ryb ...yyy sory zycie jest do tego a nie gra.

O kur..... Ahahahhaha jakie porownanie. TheHunter do Teso? Czlowieku z czym do ludzi?

Koncz wacpan wstydu oszczedz.

Jak masz szerzyc jakas wyimaginowana opinie bo zakladam, ze nie grales to lepiej sie w ogole nie odzywaj.

Gra jest dobra, ciagly progress, domki i skrzynki to glupie urozmaicenie dla ludzi, ktorzy chca rozwalic kase.

Na pvp albo pve i tak bedzie liczyl sie skill i gear, ktory czesto nie latwo zdobyc.

Polakow tez nie brakuje, a nawet jesli to masa ludzi zawsze w czyms pomoze.

Takze ludki ktore to czytaja, prosze o olanie wypowiedzi pana od thehunter ;)

Ja też mam konto w ESO, ale wyrzucili mnie z gildii za brak aktywności.

Raczej jestem niedzielnym graczem, nie dysponuję zbyt wielką ilością wolnego czasu, ale nie powiem, nieraz odpalam ESO, ale szybko wymiękam, bo nigdy nie byłem fanem tej serii, fabuła jest mi praktycznie kompletnie obca, więc samotne questowanie nie jest dla mnie osobiście zbyt atrakcyjne. Mam kilka postaci, ale na bardzo niskich poziomach, jedna z nich jest nosicielem wilkołactwa, a inna wampiryzmu, którym podzielę się za darmo, jeżeli ktoś chciałby takiego kompana w swojej gildii. :)

Pozdrówka. :)

@Mires500 ZGINĄŁ LOOR! NIECH ŻYJE LOOR!

@Mires500 Czyżby troll? Albo nowy w tym świecie?

"TESO to słaba kopia Skyrima" XD padłem, zwłaszcza, że TESO zaczeli robić w 2007 roku, przed Skyrimem.