TESO-polacy

"TESO to słaba kopia Skyrima" XD padłem, zwłaszcza, że TESO zaczeli robić w 2007 roku, przed Skyrimem.

Prace były zaczęte przed Skyrimem ale sam Skyrim był najpierw grywalny i dostępny na Konsole i PC a dopiero potem otworzyli serwery TESO .

Tak więc nadal TESO jest na podstawie Skyrima robione i jeśli tego nie rozumiesz tzn że nie grałeś w Skyrima bo MAPA => FABUŁA = jest wzięta ze Skyrima .

Aha no i mała ciekawostka na koniec tej jakże ciekawej konwersacji to właśnie sponsorzy gry Skyrim wyłożyli dużą część pieniędzy aby twórcy mogli zrobić Teso bo Teso nie był ich pomysłem od początku tylko dopiero po sfinansowaniu serwerów oraz ekipy gry Teso a wsadzie aktualnie Bethesdy . Pozdrawiam

Tak wyglądało TESO w dniu wydania Skyrima, a poza tym mapa gry nie jest wzięta ze Skyrima O.o -> kolejny dowód że nie grałeś, fabuła tym bardziej.

A jak już porównujesz TESO do TESów innych to proszę, nie do największej porażki serii.

Boże jak czytam takie wypociny to dziwnym trafem w głowie ukazuje mi się postać takiego 15-latka, który udziela się w internetach. Sorry Panie MIres500 ale biorąc pod uwagę, że ten dział forum poświęcony jest TESO, nie mam zielonego pojęcia co tutaj robisz i po co. Ludzie przychodzą tutaj bo, albo grają w teso, albo chcą zacząć. Ty jesteś - jak widać po wypowiedziach - jego wielkim anty-fanem w dodatku Nostradamusem dzisiejszych czasów i przewidujesz upadek tej "słabej gry, na która nie warto tracić czasu". Daje głowę, że nie wbiłeś maxa w TESO i nawet nie wiesz jak wygląda end-game gry, nie wspominając o fabule - w końcu nie warto tracić czas, lepiej zagrać w Thehunter ;). Nie chcesz grać w teso? Nie graj. Przypuszczam, że grałeś również w inne gry w swoim życiu - jestem ciekawy czy wchodziłeś na fora tych gier i również tam pisałeś swoje wypociny o tym jakie to słabe, bo przecież jedyna gra warta uwagi to Thehunter ;). Bardzo rozbawiło mnie stwierdzenie, że wydajesz 8 klocków miesięcznie na gry, wybacz ale z doświadczenia wiem, że gdy ktoś pisze coś takiego:

Mnie stać na gry ja w roku potrafię wydać nawet i 8 tys na gry ale co z tego jeśli jakaś gra nie jest warta tych pieniędzy ? No właśnie nie rozumiecie prostych rzeczy a już mnie hejtujecie .

a nikt nie pytał ile wydajesz bo nikogo to nie interesuje to taka osoba tych 8 tysięcy na oczy nie widziała, a jedyny Hajs który wydaje to Hajs rodziców. Nie chce nikogo obrażać, ale jeśli rzeczywiście wydajesz 8 klocków na gry rocznie to gratuluje sytuacji finansowej ale powiem Ci coś w sekrecie. Nie chwal się tym w internetach bo to źle wygląda - jak byś miał jakieś kompleksy czy coś ;)

Wracając do tematu samej gry, nie podoba Ci się z jakiegoś powodu gra? Masz do tego prawo w końcu jest tyle gier na świecie, że każdy znajdzie coś dla siebie, no i jest Thehunter ;) Tylko proszę Cie - chcesz zabłysnąć w internetach jako Nostradamus - prorok gier mmorpg dzisiejszych czasów to wypowiedz się na temat, który znasz na tyle dobrze, że nikt Ci niczego nie będzie w stanie zarzucić bo odpierdzielisz swoją robotę rzetelnie i z konkretnymi, przemyślanymi argumentami... nie wiem może zabierz się za Thehunter? ;)

Pozdrawiam kolego,

Tracący czas w TESO - szczęśliwy gracz ;)

Boże jak czytam takie wypociny to dziwnym trafem w głowie ukazuje mi się postać takiego 15-latka, który udziela się w internetach. Sorry Panie MIres500 ale biorąc pod uwagę, że ten dział forum poświęcony jest TESO, nie mam zielonego pojęcia co tutaj robisz i po co. Ludzie przychodzą tutaj bo, albo grają w teso, albo chcą zacząć. Ty jesteś - jak widać po wypowiedziach - jego wielkim anty-fanem w dodatku Nostradamusem dzisiejszych czasów i przewidujesz upadek tej "słabej gry, na która nie warto tracić czasu". Daje głowę, że nie wbiłeś maxa w TESO i nawet nie wiesz jak wygląda end-game gry, nie wspominając o fabule - w końcu nie warto tracić czas, lepiej zagrać w Thehunter ;). Nie chcesz grać w teso? Nie graj. Przypuszczam, że grałeś również w inne gry w swoim życiu - jestem ciekawy czy wchodziłeś na fora tych gier i również tam pisałeś swoje wypociny o tym jakie to słabe, bo przecież jedyna gra warta uwagi to Thehunter ;). Bardzo rozbawiło mnie stwierdzenie, że wydajesz 8 klocków miesięcznie na gry, wybacz ale z doświadczenia wiem, że gdy ktoś pisze coś takiego:

a nikt nie pytał ile wydajesz bo nikogo to nie interesuje to taka osoba tych 8 tysięcy na oczy nie widziała, a jedyny  który wydaje to  rodziców. Nie chce nikogo obrażać, ale jeśli rzeczywiście wydajesz 8 klocków na gry rocznie to gratuluje sytuacji finansowej ale powiem Ci coś w sekrecie. Nie chwal się tym w internetach bo to źle wygląda - jak byś miał jakieś kompleksy czy coś 

 

Wracając do tematu samej gry, nie podoba Ci się z jakiegoś powodu gra? Masz do tego prawo w końcu jest tyle gier na świecie, że każdy znajdzie coś dla siebie, no i jest Thehunter  Tylko proszę Cie - chcesz zabłysnąć w internetach jako Nostradamus - prorok gier mmorpg dzisiejszych czasów to wypowiedz się na temat, który znasz na tyle dobrze, że nikt Ci niczego nie będzie w stanie zarzucić bo odpierdzielisz swoją robotę rzetelnie i z konkretnymi, przemyślanymi argumentami... nie wiem może zabierz się za Thehunter? 

 

Pozdrawiam kolego,

Tracący czas w TESO - szczęśliwy gracz 

Słuchaj nie jestem żadnym Nostradamusem i nie chwalę się ile wydaje tylko stwierdziłem że stać mnie na gry rocznie średnio wydam 8 tys na gry i nie płacze ale wydaje kasę dobre gry które na to zasługują . Natomiast co do kwestii Mapy Teso Radinyn to była to mapa z pierwszych testów i to nie jest żaden ważny argument bo tak na prawdę wtedy Teso było zamknięte i dostępne tylko dla twórców więc nikt z nas nie mógł jej wtedy widzieć na własne oczy . Co do "

a poza tym mapa gry nie jest wzięta ze Skyrima O.o -> kolejny dowód że nie grałeś, fabuła tym bardziej.

A jak już porównujesz TESO do TESów innych to proszę, nie do największej porażki serii. "

To po 1 Skyrim nie jest nawiększą porażką bo jest lepszy od Teso i to pod wieloma względami . I Mapa jak i fabuła jest wzięta ze Skyrima bo nawet część miast czy terenów jest takich samych . I ja grałem w Skyrima na xbox 360 przeszedłem go całego i w Teso miałem każdą profesje na 550 poziomie champion ale tak jak pisałem wcześniej Teso to dno i nic tego nie zmieni żadne skrzynki czy eventy . Pozdrawiam

'w Teso miałem każdą profesje na 550 poziomie champion ale tak jak pisałem wcześniej Teso to dno i nic tego nie zmieni żadne skrzynki czy eventy' - przecież ta gra ci się nie podoba podobno to po co w nią grałeś?

Słuchaj nie jestem żadnym Nostradamusem i nie chwalę się ile wydaje tylko stwierdziłem że stać mnie na gry rocznie średnio wydam 8 tys na gry i nie płacze ale wydaje kasę dobre gry które na to zasługują . Natomiast co do kwestii Mapy Teso Radinyn to była to mapa z pierwszych testów i to nie jest żaden ważny argument bo tak na prawdę wtedy Teso było zamknięte i dostępne tylko dla twórców więc nikt z nas nie mógł jej wtedy widzieć na własne oczy . Co do "

a poza tym mapa gry nie jest wzięta ze Skyrima O.o -> kolejny dowód że nie grałeś, fabuła tym bardziej.

A jak już porównujesz TESO do TESów innych to proszę, nie do największej porażki serii. "

 

To po 1 Skyrim nie jest nawiększą porażką bo jest lepszy od Teso i to pod wieloma względami . I Mapa jak i fabuła jest wzięta ze Skyrima bo nawet część miast czy terenów jest takich samych . I ja grałem w Skyrima na xbox 360 przeszedłem go całego i w Teso miałem każdą profesje na 550 poziomie champion ale tak jak pisałem wcześniej Teso to dno i nic tego nie zmieni żadne skrzynki czy eventy . Pozdrawiam

Jeśli dali po mapie z każdej frakcji to nic dziwnego, że jest też i skyrim jako lokacja nordów bo jak by nie patrzeć to ma być cały świat scrollsów i tak naprawdę nie ma większych rzeczy, które można by porównać między teso a skyrim. Jeśli ja bym decydował to zmienił bym właśnie system walki i rozwoju na taki jak jest w skyrim, ale pomijając ten aspekt to nadal jedna z lepszych aktualnie gier mmo.

 'w Teso miałem każdą profesje na 550 poziomie champion ale tak jak pisałem wcześniej Teso to dno i nic tego nie zmieni żadne skrzynki czy eventy' - przecież ta gra ci się nie podoba podobno to po co w nią grałeś?

Grałem dla testu a wbicie 550 poziomu champion to bułka z masłem jak się umie grać i wie się gdzie co i jak . Ale po wbiciu takiego poziomu stwierdziłem że gra stała się nudna .

Jeśli dali po mapie z każdej frakcji to nic dziwnego, że jest też i skyrim jako lokacja nordów bo jak by nie patrzeć to ma być cały świat scrollsów i tak naprawdę nie ma większych rzeczy, które można by porównać między teso a skyrim. Jeśli ja bym decydował to zmienił bym właśnie system walki i rozwoju na taki jak jest w skyrim, ale pomijając ten aspekt to nadal jedna z lepszych aktualnie gier mmo.

Nie tylko to dodali ze Skyrima po prostu wy chyba nie znacie dobrze tej gry , albo nie byliście w wielu lokacjach w Skyrim czy też np w Oblivation . Założę się że tylko robiliście zadania bez pobocznego zwiedzania . :P

Podaj mi proszę numer do rodziców, bo chyba nie wiedzą co Ich synek wyprawia w internetach.

Zawsze brzmi to idiotycznie, ale przestańcie feedować trolla. Ignorujcie co pisze, bo nie wbił 550 champion poziomu we wszystkich profesjach, bo nie ma czegoś takiego, jak wbijanie champion poziomu w profesjach, bo nie zwiedzał mapy i nie wie, że w skyrim jest się przez okres jednej misji(i to miejscu nie przypominającym chyba żadnej lokacji ze skyrima). Buduje zaczepne posty, psuje temat i niedługo przeniesie się do kolejnego. Jest jak przedmiot na allegro niezgodny z opisem. Powinien dostać ostrzeżenie za wprowadzanie użytkowników w błąd. Samo wypowiadanie się w temacie, o którym nie ma się pojęcia świadczy o jego poziomie umysłowym, moralnym i kulturowym.

Proszę o ignorowanie i nie psucie tematu. Temat był o tym czy polacy grają w eso a nie czy gra jest lepsza od the hunter.

@Mires500 oj śmierdzi mi tu bardzo brzydkim trollem :P a jeśli nie to sądząc po stylu w jakim pisze ma z 8 lat :P (także najlepiej zignorować), wracając do tematu mam 19 lvl wiec gram prawie codziennie (nie dużo ale systematycznie :D) więc jeśli autor posta chce to zapraszam to dodania mnie do znajomych (@Darrii) a z chęcią pobiegam sobie w jakimś wspólnym dungeoniku :)

Grałem dla testu a wbicie 550 poziomu champion to bułka z masłem jak się umie grać i wie się gdzie co i jak . Ale po wbiciu takiego poziomu stwierdziłem że gra stała się nudna .

 

 

Nie tylko to dodali ze Skyrima po prostu wy chyba nie znacie dobrze tej gry , albo nie byliście w wielu lokacjach w Skyrim czy też np w Oblivation . Założę się że tylko robiliście zadania bez pobocznego zwiedzania . 

Tak ciężko zrozumieć, że gra dzieje się na całym świecie scrollsów czyli w tym samym świecie gdzie dział się morrowind, skyrim, oblivon, daggerfall więc to jest chyba oczywiste, że te miejsca będą takie same albo chociaż podobne.

Oj oj hejtujecie mnie za byle gówno i kto tu ma 8 lat . Nie rozumiecie prostych rzeczy to lepiej robić hejt.

eh xD no po prostu idealny nowy Loor, nie sądzicie?

@Radinyn no co zrobisz jak nic nie zrobisz :D

@Mires500 to nie hejt :) ja po prostu zwracam ci uwagę no twoją tragiczną składnię i styl wypowiedzi (tak, w internecie to też obowiązuje) :) także jak już powiedziałem to nie hejt a konstruktywna krytyka :) a tak dla kontrastu: treści którą przedstawiłeś nie chce mi się komentować bo już i tak za dużo czasu zmarnowałem na czytanie twoich wypocin :) to jest hejt :) dostrzegasz różnicę? :) no to uważam swoją role "edukatora" za spełnioną :D

@Radinyn no co zrobisz jak nic nie zrobisz   

@Mires500 to nie hejt  ja po prostu zwracam ci uwagę no twoją tragiczną składnię i styl wypowiedzi (tak, w internecie to też obowiązuje)  także jak już powiedziałem to nie hejt a konstruktywna krytyka  a tak dla kontrastu: treści którą przedstawiłeś nie chce mi się komentować bo już i tak za dużo czasu zmarnowałem na czytanie twoich wypocin  to jest hejt  dostrzegasz różnicę?  no to uważam swoją role "edukatora" za spełnioną 

Tak tylko że to wszystko co napisałem na temat Teso jest może nie w 100% prawdą ale w 95% na pewno i tutaj nie ma miejsca na hejt a to co robicie to jest hejt tylko że najlepiej jak wszyscy na mnie naskoczycie i stwierdzicie jednogłośnie że jestem trollem a wiele razy spotkałem się z taką sytuacją gdzie ktoś coś napisał i wyraził swoje zdanie do czego miał pełne prawo i zaraz poleciało na niego mnóstwo hejtu tak więc nie mów mi takich bzdur że to nie hejt i że jesteś dupnym edukatorem .

A co do Teso to powiedz sam czy np CS po przez wprowadzenie skrzynek nie upadł nisko ? Upadł bo przez to że twórcy Csa zrobili sobie żarty z graczy odeszło wiele osób i na końcu powstało wiele opinii w internecie że CS to gra dla dzieci że same cheaty i zmarnowany potencjał ze skrzynkami i to samo stanie się z Teso bo Bethesda idzie w te samą stronę a to jest zła strona bo nie powinno się robić żartów z poważnych gier na tak wysoką skalę finansową bo przecież te skrzynki nie są tanie a nie dość że dają nie wiele bo tylko kosmetyczne sprawy to na dodatek tworzą wiele niesnasek w świecie graczy bo tego co się dziać na forum Teso będzie to już ja akurat komentować nie będę ale wspomnicie moje słowa jeszcze że Bethesda będzie pluć sobie w brodę że dodali te skrzynki . Już nie wspomnę o domkach to jest jakiś absurd , żeby domki dodawać do Teso ? wolne żarty .

Może najlepiej zamknąć temat razem z tą karuzelą śmiechu xD?

Może najlepiej zamknąć temat razem z tą karuzelą śmiechu xD?

Może i lepiej by było zamknąć bo od bardzo dawna już do ludzi trafia jedynie hejt a nie logiczna prawda .

Dalej go nie rozumiem :P

Atakowanie na gre na jej podforum - logiczna prawda

Bronienie gry - hejt

Idź już do tego The Hunter :)

Dalej go nie rozumiem 

 

Atakowanie na gre na jej podforum - logiczna prawda

Bronienie gry - hejt

 

 

Idź już do tego The Hunter  

Nie ja nie atakuje gry ja twierdzę do czego ona zmierza a zmierza ku końcowi a wy nie bronicie gry tylko najeżdżacie na mnie i chyba nie czytacie swoich postów .

Żałośni jesteście .

Tak, jesteśmy bardzo żalośni, masz racje.

Idź już łowić jelenie, proszę.

Tak, jesteśmy bardzo żalośni, masz racje.

Idź już łowić jelenie, proszę.

No widzisz ja coś piszę a ty już atakujesz i kpisz teraz z gry w którą ja gram a tylko napisałem że The Hunter jest fajną grą i kto tu kogo atakuje albo niszczy bo chyba nie ja was albo waszego zasranego Teso