Testowanie nowego systemu

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w testowaniu nowego systemu i wyglądu:

http://ror.mmorpg.org.pl

Wszelkie znalezione usterki proszę zgłaszać w tym temacie w możliwie jak najdokładniejszy sposób. Prosiłbym o zapoznanie się z pozostałymi postami przed napisaniem własnego tak by zgłaszane usterki się nie powtarzały .

Im szybciej uporamy się z błędami (które bankowo gdzieś siedzą) tym szybciej nowy system zawita na stałe :)

@edit

Niestety hasła muszą być zresetowane. Dzieje się to za sprawą bezpieczeniejszego przechowywania haseł w nowym systemie

W komentarzach, każdy ma avatar " Nadirim".

//Zrobione

Nie można wejść w zakładki "Spis gier","Filmy" oraz "Artykuły".

//Zrobione: Spis gier, filmy, artykuły

Logo pełni rolę przekierowania do nieistniejącej strony.

//Zrobione

Fuuuuuuuuuuuuuuj!

Wg. mnie zielony nie pasuje, górny banner do poprawki, obrazki jakoś dziwnie zmniejszone. To są tylko wady estetyczne ,ale myślę ,że i tak to na pewno zauważyłeś i poprawisz. Tło jest luks i reszta także prócz tego co wymieniłem :)

Wszystko fajnie oprócz obrzydliwego kolory szablonu, są rozciągnie sygnatury i brak przeglądu swobodnego z obrazkami gier tylko lista.

Przecież główna jest w porządku, co tam poprawiać? Ładniejsze forum by się przydało.

"Dodaj grę" przekierowuje do głównej strony.

No i ta skórka mi się bardzo podoba. Tylko może zamiast tego zielonego niebieski by bardziej pasował?

//Zrobione

tagi sa wszedzie takie same "Tagi: hellgate, london, mmorpg, online, come, back, video"

do tego jak wszyscy wcześniej mówili, kolory są cienkie :/

Mimo to miło że powstał pomysł na zrobienie nowego layoutu. Forum niech się nie zmieni, jest dobre.

Strona o wiele dłużej się wczytuje, a zbyt jaskrawe kolory "walą po oczach"

Wszystko jest jakieś chujowe, kolory, czcionki, logo i te pe i te sre. To powinno mieć jakieś mroczne kolory, aby dodały klimatu, a nie słodkości.

Strona wygląda znacznie lepiej, u mnie masz plisa :] Popraw tylko wszystkie odnośniki i będzie git :]

Jeszcze pokaż nam nowe, lepsze forum ^^

A więc czas na kilka słów od guru:) Najpierw to, co mi się nie podoba.

1. Za duży kontrast kolorów. Jak robimy niebieski, to niebieski powinien być prawie wszędzie, łącznie z tabelką "Ostatnio dodanych gier" oraz bannerem newsów.

2. Za dużo "nasrane" w szczegółach newsa. Po co dodawać Autor "Newsa", jak można wpisać sam Autor. To samo godzina, UTC całkowicie zbędne.

3. Nie wiem, czy zauważyliście, ale pasek loginu nie podświetla się do końca. W "Hasło" wszystko jest git.

4. Zamiast menu "News", dałbym "Home", albo "Start".

5. Menu powinno wypełniać cały pasek, a tak po "Kontakt" mamy pustą przestrzeń. Wygląda to bardzo nieestetycznie.

6. Przycisk "Czytaj dalej" jebnąłbym po prawej stronie od tagów itp. przy zmniejszeniu rozmiaru obrazków ofc.

7. Przy wysuwaniu listy gier z danej kategorii, widzimy napis "Wszystkie gry...". Po co, coś takiego umieszczać? Bez sensu.

8. Nie za dużo tych numerów stron? Zamiast 1,2,3 i ostatnia, widzimy numery od 1-9 i dalej...

9. "Bakugan Dimensions Gra dodana w kategorii: Via WWW" - nie lepiej brzmiało by "Bakugan Dimensions: Via WWW"

- w kontakt przycisk "Send" nie jest równo z tabelka wiadomości. Ponadto "Wyślij" brzmi lepiej od "Send"

- zmieniłbym wreszcie dział "Redakcja". Dodałbym więcej informacji, zdjęcia itp.

- o niedziałajacych "Spis Gier", "Sklep", "Filmy" nie będę wspominał

Plusy:

Strona zrobiła się bardziej czytelna i estetyczna. Kategorie Gier - majstersztyk. To samo dotyczy Slidera:) Bardzo ładny i nowoczesny. Ikonka komentarzy w newsie, bardzo fajna, tak samo jak budowa komentów.

Dodałbyś coś na dole, bo są 2 obrazki z WoW'a, a potem biało, strasznie po oczach to wali. Zamiast tego loga, daj takie, jakie jest na forum (bez Forum o grach MMO).

No i oczywiście coś więcej obok tego loga bo trochę tam pusto.

Moim skromnym zdaniem, powinno to wszystko być dużo bardziej mroczne.

Obecna strona ma wspaniały klimat, a ta nowa kojarzy mi się bardziej ze stroną telefonów komórkowych.

Moim skromnym zdaniem, powinno to wszystko być dużo bardziej mroczne.Obecna strona ma wspaniały klimat, a ta nowa kojarzy mi się bardziej ze stroną telefonów komórkowych.

Prawda, moje pierwsze wrażenie też takie było.

Pewne niedziałające link, jak i tagi wynikają z braku implementacji odpowiednich funkcji w cmsie. W najbliższym czasie się tym zajmiemy. Złe nazwy linków itp, wiem o tym i w najbliższym czasie to poprawię.

Pewne niedziałające link, jak i tagi wynikają z braku implementacji odpowiednich funkcji w cmsie. W najbliższym czasie się tym zajmiemy. Złe nazwy linków itp, wiem o tym i w najbliższym czasie to poprawię.

Kolorami się zajmijcie amigos.