Testowanie nowego systemu

Mam nadzieję że te kolorki zostaną zastąpione czymś bardziej mrocznym i poważniejszym, ponieważ narazie wygląda to jak pokemony czy inne pierdoły. Poza tym jest jeszcze sprawa tła które kończy się w 1/5 strony co nie bardzo pasuje. Ogółem rzecz mówiąc porównując teraźniejszą stronę główną z tą przedstawioną, kiepsko to wypada.

Kolorami się zajmijcie amigos.

Spokojnie nie pośpieszaj ich, oni nasze wypowiedzi czytają po dziesiątki razy. Nie robią tego dla siebie tylko dla nas, dla naszej społeczności.

Dokładnie jak dla mnie kolory też zbyt jasne,aktualna strona wygląda super wolałbym żeby została,mam nadzieję ze forum nie zmienicie bo jest bardzo ładne.

Według mnie nie potrzebne są te daty dodania newsa, za dużo w nich cyferek. Dodaj 2, lub więcej obrazków na dole, bo troszkę wybielająco tam jest. Ogółem dobry pomysł i mi się podoba. Oby tak dalej :)

Albo dodać cyferkę do czasu UTC przy dacie dodanie newsa, albo zmienić na CET.

Według mnie zmiana zdecydowanie na plus, stary szablon jest bardziej amatorski i prosty, ten wygląda profesjonalnie i nie powstydziłby się go żaden zagraniczny portal mmo.

Co do błędów, bo o to chodzi w tej dyskusji to nie będę wspominał o kolorach które są beznadziejne. Problemem dla mnie jest tragiczne rozmieszczenie tekstu w ramkach w podczepionych newsach, tło które kończy się w pewnym momencie.. i tutaj taki mój własny kaprys - informacje na temat newsa typu godzina, data i tagi powinny być umieszczone na górze ramki, a nie na dole. Wyglądałoby to o wiele lepiej.

Co do plusów, to bardzo podoba mi się powiększona czcionka i system komentarzy.

Też się mogę wypowiedzieć? Mam nadzieje, że tak ^^. Moim skromnym zdaniem zielony z niebieskim daje po gałach za bardzo. I jak koledzy wyżej zauważyli strona musi być mroczna, bo będzie lipa. Każda inna strona ma ciemne kolorki a ten nowy layout taki oczoj**ny.

P.S

A nie lepiej było by popracować nad starym layoutem? Ktoś tam wspominał, że jest amatorski. Można by mu nadać profesionalizmu nieco ;D. Pozrdawiam

Zdecydowanie biały nie pasuje. Wygląda to jak niedokończona praca.

Nie wiem czy ważne newsy mają się zmieniać tam na gorze czy nie ale nie widać obrazka a napisy nakładają się na siebie. Chodzi mi o te raklami newsów pod zakładkami. Co więcej gdy chcę zmienić newsa i naciskam 1-4 to wraca mi do starego portalu a to już jest naprawdę denerwujące. Dziwne jest jeszcze iż w pasku logowania wystaje jakieś dziwne białe coś. Albo powinno to być widoczne, albo skasować to całkowicie bo puki co głowa tego duszka nie daje uroku, gdyż jej nie widać i wygląda bardziej jak jakiś błąd. Do poprawki jest też miejsce kategorii. Nie widać ich jest białe tło. Co jeszcze? A może to, że lepiej żeby ostatnie tematy na forum nadal były wyświetlane. Ogólnie ten cały system komentarzy pod newsami wygląda prawie jak ten z MMOSITE. To moje skromne zdanie ale po prostu nie dość, że jest masa niedopracowań to jeszcze definitywnie za jasno aż oczy bolą.

kolorki za jasne - już wiecie

Środkowy panel z ostatnimi newsami powinien być dłuższy, obecnie jest to prostokąt, a powinien być raczej kwadrat, inaczej wszystkie obrazki będą się rozciągały albo potrzebowały czarnej otoczki dorabianej w paincie.

I chyba coś padło na forum? Kilka postów zniknęło a logowanie jakoś średnio działa, po zalogowaniu należy odświeżyć 3 razy stronę aby zareagował.

Moim zdaniem za wcześnie dodany szablon, brak dodania świeżych postów na forum jest złym pomysłem dla niektórych.

Tutaj jest problem. Link ze strony przekierowuje nas do mmorpg.org.pl/forum, przez co nie jesteśmy zalogowani. Jak klikniemy dowolny odnośnik na forum to adres zmienia się na ror.mmorpg.org.pl/forum i wtedy już jesteśmy zalogowani.

Problem z niektórymi newsami, np. news z Priusa.

Cofnęło posty z Róbta co chceta.

Problemy w działaniu strony spowodowane są zmianą serwerów dns ( przenosiny na nowy serwer

). U niektórych zmiana dns trwa 12 godzin, a u niektórych parę godzin. Dodatkowo zalecane jest usunięcie plików podręcznych i cookies, które mogą mieć jeszcze jakieś pozostałości po starym serwerze/layoucie

Łooo nie mała rewolucja :) Bez reklam portal wygląda zaje****** :D

Kolorki nie są złe, ale jak dla mnie to za dużo białego pola.

No i pewnie już to wiecie ale po wciśnięciu "wszystkie gry z tej kategori" strona do której jest się przenoszonym nie działa tak jak powinna, obrazki się wyświetlają ale nie działają, przenoszą na nieistniejącą stronę.

Dziwię się, że nikt nie zauważył największego problemu tego nowego "stylu", mianowicie gdy kliknie się na jakąś grę z listy niby wszystko cacy, screen jest, opis jest, komentarze są. Ale ja się pytam gdzie jest oficjalna strona i polski fansite? Dodatkowo nie mogę znaleźć filmiku do żadnej z gier...

Dziwię się, że nikt nie zauważył największego problemu tego nowego "stylu", mianowicie gdy kliknie się na jakąś grę z listy niby wszystko cacy, screen jest, opis jest, komentarze są. Ale ja się pytam gdzie jest oficjalna strona i polski fansite? Dodatkowo nie mogę znaleźć filmiku do żadnej z gier...

Faktycznie. Teraz powinno działać -.-

Wszystko było, ale wyrzucone na sam dół pod czarny pasek. Akurat miałem o tym napisać :P

beztytuuuxf.png

Już działa, mam nadzieję, że u Was też spoko.

Białe paski po bokach przy dużej rozdzielczości:

beztytuuogj.jpg

1920x1080

Popatrzyłem, poszukałem i to co według mnie do podmianki, poprawki, etc.

* Logo jest o wiele zbyt proste. Przydałoby się wykorzystać całą długość tego headera, bo o wiele ładniej to może wyglądać.

* Slider jest brzydki, bo miejsca i na tytuł, i na zajawkę jest zwyczajnie zbyt dużo - stąd, pół obrazka zajmuje ramka na tekst bez tekstu, przez co całości odejmuje uroku. W dodatku wnętrze ramki jest na tyle przezroczyste, że na nieco jaśniejszych obrazkach niewiele widać.

* Kolory są zbyt słodkie jak na portal o takiej tematyce. Na plus owalne buttony i bannery. Byle je trochę umrocznić i będzie kozak.

* Podbijam propozycję guru o powiększenie o treść zakładki z redakcją. Dodałoby to trochę profesjonalizmu i zacięcia zespołowi. Tak mi się przynajmniej wydaję.

* Zakładka filmowa jest strasznie uboga, a tycie miniaturki nijak nie zachęcają do obejrzenia materiału (niewiele z nich również widać)

* To okrągłe koło z mieczami na bannerze "ostatnio dodane" jest zupełnie od czapy. Jeżeli już urozmaicać cały bannerowo-buttonowy szkielet strony, to lepiej zachować jakąś konsekwencję w działaniach, a nie wrzucać losowe ozdoby na losowe elementy.

* Strony poszczególnych gier ze spisu są średnio-słabe. Jedyne co się rzuca w oczy to reklama, która prawdę mówiąc przyćmiewa malutką nazwę tytułu w lewym górnym rogu i jeszcze mniejszą, nie mówiącą nic miniaturkę tuż poniżej. Reklamy jak najbardziej, ale może tak nie na samym środku?

* Zupełnie przypadkowo zauważyłem, że odnośnik/strona Cabala nie działa w spisie gier.

* Na plus właściwie cała reszta, a szczególnie wysuwane menu ze spisem gier po prawej.

Poza tym;

52857550.jpg

53919615.jpg

23853669.jpg

31504680.jpg

50892696.jpg