The Walking Dead [SPOILERY]

tak z ciekawości czyja śmierć was najbardziej "dotkneła" ?

mi strasznie szkoda było Merla niby taki skur...kobaniec ale polubiłem go i szkoda było mi Daryla kiedy musiał zabić własnego brata

mam nadzieje że Daryla nie spotka los swojego brata

Mnie najbardziej dotknęła śmierć Adrei. Myślałam, że będzie jeszcze długo w serialu, bo była to bardzo ciekawa postać i polubiłam ją. Była silna, niezależna, ale jednocześnie wciąż zagubiona i łatwowierna. Reprezentowała sobą takiego Ricka w wersji kobiecej.

mnie Andrea w 3 sezonie straszie denerwowała i przyznam że gdy umarła i ucieszyłęm sie tak samo jak przy żonie Ricka również była wg mnie denerwującą postacią

No i padła wiadomość, że IV sezonie pojawi się gubernator.

Dziwi mnie jedno, ze po to takim czasie wciaz kraza takie ogromne watahy zombie:o

p.s to chyba kazdy wie, ale Glenn R.I.P :( nie bedzie juz seksu bez gumy na wiezy:(

Jak to GLENN R.I.P Kiedy? Na razie jest tylko chory ;c A co do Gubernatora to się ciesze że bedzie, to chociaż bedzie jakaś akcja się działa, bo jakoś nie widzi mi się RICK w roli farmera plewiącego marchewki.

E tam wszyscy narzekacie na sezon 3, ale prawda taka, że dla mnie najnudniejszy pod względem akcji-nie fabuły był sezon 2.

Nowy sezon ma dobre tempo dobrze się ogląda i całe szczęście Tyreese przeżył :)

Glen nie umrze bo dostanie ziółka :D Ale jestem ciekaw tego głosu z radia.

2 sezon był ciekaw choćby dlatego, że był Shane i cichy konflikt między nim, a Rickiem. Gubernator niby też był fajny, ale zdecydowanie nie wykorzystali jego potencjału. Może aktor źle dobrany, może źle w scenariuszu poukładane - nie wiem. Dla mnie sezon 2 miażdży 3 pod każdym względem.

A mi szkoda bylo tych świnek, ktore Rick podal na obiad zombiaczkom:(

No to ładnie Rick zrobił xD Myślicie że postąpił słusznie :D ? A ten pijak to już mnie wkurzać zaczyna.

Link do odcinka: http://video.anyfiles.pl/The+Walking+Dead+S04E04+Indifference+Napisy+PL/Kino+i+TV/video/84487

znów o jedna osobe mniej która potrafi eliminować zombi

wydaje mi się że Rick źle zrobił że ją wyrzucił z grupy , mysle że dobrze zrobiła z tamtą dwójką byli chorzy i chciała uratować resztę

sam odcinek nudnawy troche

A ja wam powiem, że odcinek, który w całości dział się poza więzieniem bardzo mi się podobał. Serial w takiej konwencji w moim odczuciu zyskuje w stosunku do siedzenia i sadzenia ogórków + rozmowy o d*pie marynie.

1391892_614342275291334_820683241_n.jpg

Zapowiada się ciekawie :)

jak myślicie jak zareaguje Daryl jak się dowie co zrobił Rick względem carol ?

Kij tam z Carol ! Jestem ciekaw co zrobi z tym doktorkiem piajkiem :)

Nowy odcinek nawet dobry. Ogrodzenie w końcu jebudu. Myślałem, że Glen w końcu kopnie w kalendarz... No i wraca Gubernator!

Dobry odcinek, ale liczyłem że pokażą reakcję Daryla na decyzję Ricka.

odcinek jak na razie chyba najlepszy z tego sezonu

a myślałem że te ogrodzenie nigdy nie padnie hehe :)

końcówka znów najlepsza w nastepym odciku można się spodziewać rozmowy Daryla z Rickiem na temat Carol i ciekawe co z gubernatorem czy znów ma jakąś ekipe

będzie ciekawie tayreese też się pewnie dowie kto zabił mu ziomalkę :) gubernator pewnie teraz będzie bardzo ostrym psycholem :) hihi