The Walking Dead [SPOILERY]

W nowym odcinku myślałem, że zasnę...

Trzeba lubić takie rzeczy :)

Ja właśnie dzięki niemu jeszcze bardziej nie mogę się doczekać kolejnych odcinków! Tak, to znaczy, że mi się podobał

Osobiście to mi się podoba takie coś. Bo ciekawiło mnie co się stało z gubernatorem. I mam nadzieję, że poświęcą 2 odcinki na jego historię po wydarzeniu w miasteczku. Zawsze to dobra odskocznia od głównego LORE. ;)

Cos napewno wspomna musza bo i mnie ciekawilo co sie dzialo przez ten czas.

Edit wlasnie ogladam odc i jest o gubernatorze

odcinek fajny , mała odskocznia od więzienia

jakaś tam akcja była + znów końcówka odcinka ciekawa

Odcinek lepszy, niż wszystkie poprzednie zebrane do kupy. W końcu coś innego, niż to chore więzienie. Orientuje się ktoś (na podstawie komiksu), czy długo jeszcze będą tam d*py grzać?

Chyba nie dlugo, zostanie tylko stara gwardia i znow bd szukac miejsca

Dzięki. Im szybciej, tym lepiej, bo obecna formuła tego serialu go niszczy.

Nie no z tym czołgiem to doje♥♥li po całości nie dość że to daleko to czołg dużo spali paliwa. Ale w następnym odcinku to będzie moim skromnym zdaniem rozpi♥♥dol

Jestem ciekaw wydarzeń z tym czołgiem. Chociaż z drugiej strony wkurzył mnie fakt tego że gubernator za wszelką cene chce się na nich zemścić (albo przejąć ich więźienie).

pierwsze 5 odcinków 4 sezonu to totalny syf aż sobie powiedziałem albo 6 będzie ciekawy albo daje sobie spokój z TWD, i doczekałem się 6 odcinek b.dobry

ps: nie czytam komentarzy bo czuję te spoilery tych co czytali komiksy itd z twd :D

Drugi dobry odcinek. Fajny motyw z tymi ciałami z karteczkami "liar", "rapist", "murderer", które odnoszą się do przeszłości i wywołują u Gubernatora wspomnienia. Dopiero oglądam, ale już muszę to napisać, bo później zapomnę. :-D

No obejrzałem cały i powiem jedno. Odcinek 10/10. W końcu coś się dzieje ciekawego, jakiś element zaskoczenia wprowadzony. Motyw z czołgiem może nieco idiotyczny, ale przynajmniej będzie sieka w kolejnym epizodzie.

A ten moment, gdy zombiak chciał dziewczynkę w obozie dorwać i Gubcio go odstrzelił, przywiódł mi na myśl sceny z Gothica, gdy ktoś zabił potwora w okolicy obozu:

Przed odstrzałem:

- Jeszcze jedna z tych cholernych bestii!

Po odstrzale:

- No, koniec z Tobą, bestio!

Wiem, to chore, ale akurat niedawno przechodziłem obie części i skojarzenie samo się nasunęło. :D

Normalnie prawie się popłakałem oglądając 8 odcinek.

odcinek świetny

szkoda mi było hershela ( nie wiem czy tak się pisze ) i tej małej dziewczynki z obozu gubernatora

nareszcie gubernator kaput , więzienie zniszczone i znów będa w drodze i zapowiada się ciekawie

Ciekawi mnie też co z córką Ricka czy ktoś ją zabrał do autobusu czy może jednak coś się jej stało

Ciekawe czy gubernator kaput moze strzelila obok albo w kolanko zeby nie uciekl :P No ale juz przesadzili te zombiaki juz powinne byc zgnile a nie wychodza jak by 3 dni temu zdechli. Pod wzgl realizmu juz nuda.

A ja sie ciesze, ze znow beda podrozowac i szukac nowego miejsca ;], a ta jego corka to pewnie zyje, ale oni o tym nie wiedza + ciekawe czy sie spotkaja Ci co przezyli.

Tą jego córkę pewnie przygarną wilki i po 10 latach odszuka ojca i go zabije. Sprawdzona informacja, godna wiary... :P

UWAGA SPOILER

W komiksie Carl ma za złe ojcu, że nie potrafił ochronić ani matki, ani córki/siostry. Jako że serial oparty jest na komiksie chyba wiemy co to oznacza.

Wracając do komiksu, z tego co pamiętam, grupa nie spotka sie zbyt prędko.ALE jak wszyscy wiemy serial odbiega troche od komiksu np. Gubernator odcina ręke Rickowi, a w serialu policjant może pochwalić się obiema, co oznacza, że mała Judith może żyć.

Taka dygresja :D

@MrPimko

Tak się składa że akurat szukałem takiej osoby jak ty. Możesz powiedzieć ktore tomy/części komiksu opsiują wydażenia po tych które miały miejce a ósmym odcinku ?

@MrPimko

ciągle się zastanawiam czy przeczytać jego komentarz, bo jak mam czekać do lutego to masakra...

przeczytałem i stwierdzam że spoiler delikatny nie przesadzony i dający dystans do wypowiedzi jakoby komis a serial ma wspólne główne cechy, ale z tymi pobocznymi już gorzej

W LUTYM dopiero następny odcinek, no bez komentarza, lecz to było do przewidzenia za dobry odcinek był to wiadomo, że chcieli wymusić ciekawość.

Ja podsumuje go tak :

- w końcu akcja nie toczy się w więzieniu

- jestem ciekaw co z Carol

- jak teraz rozkminiłem to z grupy Gubernatora przeżyła jego żona i jej siostra (bo nie walczyły) i chyba ktoś jeszcze

- z grupy Ricka 70% tzw. lamusiarnia pojechała busem bez dzieci itd. jak szczury zamiast walczyć

-Rick z Carlem zostali sami, bo Michonne gdzieś wcięło ?

-Deryl i Beth też pobiegli sami

-Doktorek ranny , Maggie i Sasha są w okolicy więzienia

-4 dzieci i Tyreese albo są w okolicy z osobami wyżej albo też oddzielnie

-Ciekawe co z Judith