Tibia i Metin2 to najgłupsze gry na świecie!

Witam dziś przedstawię Wam jak to dwie gry mmorpg z uwielbienia przez graczy przeszło do obrzydzenia i wyzwyania tych właśnie tytułów.

3.jpg

Metin2 kilka lat wychwalana,polecana aż do dziś.Metin2 był lubianą grą prze graczy aż do czasu, gdy ludziom gra sie znudziła i przenieśli się na inne tytuły.Odrazu ludzie, gdy przestali grać w metina zaczeli go wyzywać,że ale to głupie grają sami dzieci,boty itd.Sytuacja wygląda tak dziwacznie,że ludzie czasem wyzywają metina, a nadal w niego grają... Myślę,że to wielu graczom gra się znudziła przeszli na nowsze tytuły, to zrozumiałe czas spróbować czegoś nowego.Tylko nie takim kosztem,że odchodzimy z gry i wyzywamy ją od najgłupszych (to, po co w, to grał?).W obecnym czasie nie brakuje ludzi w metinie (nawet tych miłych) oczywiście znjadą się boty, lecz można łatwo się ich pozbyć.Sam zachęciłem swojego brata, aby wrócił do metina, bo kiedyś grał dość długo i lubił tą gre (to czemu, by nie pograł se w wakacje?).Mówi,że gra się nie zmieniła drametralnie, gdyż ogromnej przerwy w grze nie miał, ale nadal gra mu się przyjemnie.Myślę,że w polsce sytuacja z metinem wygląda tak,że gra ma nadal duże grono fanów, lecz ma też anty-fanów, którzy za wszelką cene chca jakby zniszczyć gre.Wiele graczy przenosi się na prywatne serwery dla odpoczynku od neo kidów, czy botów (lecz na privach nie braknie botów w końcu, to ''priv'').Znam ludzi, którzy spory czas grali w metina, lecz po jakimś czasie, im sie znudziło i przeszli do gry Rune Of Magic i napisał do Mnie na gadu gadu,że metin to gó*** i inne brzydkie słowa, a Ja mu na to , że dlaczego wyzywa grę w którą tak długo grał i lubił Ją, a On na to , że gra już w inną ''lepszą'' grę Runes Of Magic i metin2 przy Rom'ie, to głupia gra.Wile ludzi właśnie przeszło z metin2 do Rom'a taka jak wspomniałem przez znudzenie metinem, lecz Rom kiedyś też, im się znudzi, to tylko kwestia czasu.

202253tibia.jpg

Tibia pamiętacie tę super grę co?Tibia licząca już 14 lat istnienia .Tutaj jest dość, podobnie jak z Metinem.Tibia, to niegdyś lubiana kilka lat temu gra mmorpg gracze nie patrzyli na grafike (bo, kto patrzy na grafike) grali w tą świetną grę bawali się, jak nikt inny w grze.Do czasu ludzie z wiekiem grali w coraz nowsze gry grafika dla nich była numer 1.Coraz więcej ludzi odchodziło z gry prze grafike zaczeli wyzywać grę, w której sytuacja była podobna.Podam przykład np., gdy grają sobie ludzie w grę mmorpg i dwoje osób rozmawia ze sobą typowy newbie gracz pyta się się tego ''pro'' o kilka rzeczy, których nie wie i tutaj od lepszego pada zdanie "idz grać w tibie".Gracze tak znienawidzili grę do tego stopnia,że uważają ją za najgorszą oceniając ją poprzez grafike lub lata istnienia (14 lat) niektórzy gracze mówią sobie "co? gra ma 14 lat pff, ale syf nie gram w takie starocia".To co sądzą gracze o tibi wystarczy wejść gdzieś na strone z recenzją, czy coś podobnego ludzie wyśmiewają grę, bo, im się nudzi, czy co?

Tutaj zakończę mój pogląd najbardziej Mi chodzi abyście wiedzieli,że metin2 i tibia były normalnymi szanowanymi grami, lecz po czasie się to zmieniło.Odrazu dodam, że nie miałem na celu tutaj nikogo obrazić ani zranić, to tylko Moje zdanie.Dziękuje za uwagę.Wszelkie komentarze mile widziane.

Zgadzam się z tobą. Do dziś nie jestem przeciwny tibi. Nie gram w nią ale gdyby miała taki klimat jak w wersji 7.6 to chętnie powróce. Za 3 lata minecraft to bedzie znienawidzona gra, a teraz taka super.

Tekst tragedia, interpunkcja beznadziejna, to samo składnia zdania. Pomijając już samą stylistykę to "artykuł" nie wnosi kompletnie nic i widać, że autor nie ma pojęcia o czym pisze. Te gry nie zostały znienawidzone dlatego, że się zestarzały, tylko przez community na poziomie podstawówki, ewentualnie gimnazjum, które je opanowało (przykład: fri itans plox). Do dzisiaj istnieje wiele starych MMO które są wychwalane (Ultima Online, Dark Age of Camelot, czy nawet WoW, który jest starszy od Metina). Gdybym miał ocenić twój wiek na podstawie twoich wypocin, to oscylowałbym w granicach 9 lat:

Znam ludzi, którzy spory czas grali w metina, lecz po jakimś czasie, im sie znudziło i przeszli do gry Rune Of Magic i napisał do Mnie na gadu gadu,że metin to gó*** i inne brzydkie słowa, a Ja mu na to , że dlaczego wyzywa grę w którą tak długo grał i lubił Ją, a On na to , że gra już w inną ''lepszą'' grę Runes Of Magic i metin2 przy Rom'ie, to głupia gra.

Padłem, podnieście....

Dzięki za twe pouczające wywody, teraz wyjdź.

@Zdzisiu Rozumiem,że Ciebie to śmieszy czy co tam chcesz ale to mój 1 taki teks/artykuł.Każdy uczy sie na błędach.

A co do tego co tam napisałeś na początku,że według Ciebie mam 9 lat...tutaj napiszę,że mądrzejszy ustępuje więc ustąpię i nic nie bedę na ten temat pisał.

A co do tego co tam napisałeś na początku,że według Ciebie mam 9 lat...tutaj napiszę,że mądrzejszy ustępuje więc ustąpię i nic nie bedę na ten temat pisał.

Ale jednak napisałeś :>

Prawda, każdy uczy się na błędach, ale jeśli naprawdę chcesz pisać teksty to wpierw poproś panią na polskim żeby ci pokazała co nieco . Bo niestety z każdym wystukanym na klawiaturze słowem coraz bardziej się pogrążasz.

Zdzisiu ogarnij się trollu, On próbuje być miły nawiązać jakiś temat, popełnia błedy ofc a ty się do niego dowalasz niepotrzebnie. Piszmy zgodnie z tematem a nie :]

@TOPIC. Mi się jednak Metin 2 nie podoba chociaż w niego grałem (mało), w Tibie też grałem ale niestety tylko tydź i to na Otsach ;D

Zdzisiu ogarnij się trollu, On próbuje być miły nawiązać jakiś temat, popełnia błedy ofc a ty się do niego dowalasz niepotrzebnie. Piszmy zgodnie z tematem a nie :]@TOPIC. Mi się jednak Metin 2 nie podoba chociaż w niego grałem (mało), w Tibie też grałem ale niestety tylko tydź i to na Otsach ;D

Właśnie dałeś świetny przykład, że średnia wiekowa tego forum wynosi +/- 12 lat :)

Piszę całkowicie zgodnie z tematem, tekst to tekst, tak samo ważna jest w nim zarówno poprawność językowa, jak i treść. Niestety tutaj brak obydwu rzeczy. Nie doczepiałbym się gdyby było parę błędów, każdemu się zdarza, ale tutaj brak nawet logicznej składni zdania. Nie wiadomo czasem o co typowi chodzi :o Przytoczę przykład:

.Myślę,że w polsce sytuacja z metinem wygląda tak,że gra ma nadal duże grono fanów, lecz ma też anty-fanów, którzy za wszelką cene chca jakby zniszczyć gre

Dzięki sherlocku. Nie wiedziałem, że jakaś gra może mieć antyfanów :>

Podam przykład np., gdy grają sobie ludzie w grę mmorpg i dwoje osób rozmawia ze sobą typowy newbie gracz pyta się się tego ''pro'' o kilka rzeczy, których nie wie i tutaj od lepszego pada zdanie "idz grać w tibie"

WTF?

Znam ludzi, którzy spory czas grali w metina, lecz po jakimś czasie, im sie znudziło i przeszli do gry Rune Of Magic i napisał do Mnie na gadu gadu,

Coś nie tak, mówisz że znasz ludzi (l. mnoga) i nagle ON (l. pojedyncza) do ciebie napisał? Pomińmy już fakt, że niesamowicie interesuje mnie o czym rozmawiałeś z kolegą z podwórka na GG.

Koniec tego mądrowania się, mógłbym tak przytaczać bez końca, ale szkoda mi czasu na poprawianie twoich rozważań o Metinie. Podsumowując: w tekście brak jakiejkolwiek logiki czy zasad poprawnej pisowni, jest nudny i nie zawiera jakiegokolwiek morału, bo mówiąc że tibia i metin były szanowanymi grami, lecz po czasie się to zmieniło, to Ameryki niestety nie odkryłeś. Jak dla mnie do kasacji. Pozdrawiam internetowych napinaczy jak pan wyżej :)

Btw. Drogi autorze, bierzesz się za pisanie tekstów i nie chce ci się nawet poprawiać błędów?

Zdzisiu dobrze słowniku, że jesteś na naszym forum ; ] a jakbyś nie zauważył to jego pierwszy artykuł.

W kilku sprawach muszę się zgodzić ze Zdzichu, a w kilku nie ;) Zgadzam się, że ten tekst jest zbudowany beznadziejnie. Interpunkcja ssie, sama budowa tego tekstu też daje do myślenia, i tutaj rada: Nie tłumacz się, że to Twój pierwszy tekst. Wiele tym tracisz, nic nie zyskujesz ;p Nawet jak na pierwszą pracę to jest po prostu tragiczne, nie pisz tego od razu "Na czysto", Zapisz sobie pracę w notatniku czy w czymś, przeczytaj ją ze 3-4 razy wyłapując błędy i poprawiając je... Samo przesłanie byłoby dobre, gdyby nie to, że nie prawdziwe.... No niestety, Zawsze wszyscy patrzyli na grafikę, a kto kiedyś nie patrzył, to i teraz tego nie robi. To nie jest tak, że ludzie odeszli od tych gier ze względu na Grafikę czy Wiek produkcji, tu chodzi przede wszystkim o to, że kiedyś te gry to była: Zabawa, granie z przyjaciółmi, zajmowanie się wspólnie jakimiś rzeczami. Teraz to wszystko przerodziło się w jedną, wielką gonitwę o Lvl/itemy/skille itp. Tu się zgadzam ze Zdzichu, ale nie podoba mi się jak w perfidny sposób określa wiek innych użytkowników, to prawda, że za bardzo wczułeś się w komentarze a za mało w tekst, na przyszłość skup się na ocenie i komentowaniu tekstu a nie wszczynaniu kłótni z innymi użytkownikami czy określaniu ich wieku bez żadnego odniesienia, prawdą jest, że na pewno wielu użytkowników ma "+/- 12 lat", ale to nic nie znaczy, jest wielu 12 latków którzy swoim poziomem przerastają nawet niektórych 18+... "Większość" powinieneś używać tego słowa z umiarem, ponieważ te forum posiada wieelu użytkowników, i nie jest za bardzo możliwym żeby "Większość" miała ten sam wiek określony przez Ciebie, po prostu skup się na temacie a nie użytkownikach, to tyle :) (Się rozpisałem :P).

Poniosło mnie trochę z tymi użytkownikami, to fakt, ale jak widzę takie teksty to aż mną trzęsnie :P Powinna być jakaś selekcja przeprowadzana.

@Mathes Dzięki, polecam się na przyszłość : )

Tekst tragiczny, znajomość tematu porażająca, argumentacja niszczy.

Tekst to porażka, omówienie "opisanych" gier zerowe, a jak poprzednik napisał argument masz jeden i pojawia się w prawie każdym zdaniu, postarałbyś się albo już nie pisz...

Fakt jest faktem. Kiedy chce sie pisac texty musza one cos soba reprezentowac. Argumentacja "bo kolega z GG" to nie jest argument. To samo sie dziejje z zrozumieniem wypowiedzi, ktora jest ciezka do ogarniecia. Oczywiscie mozna sie bronic ze to 1 praca i bledy to cecha normalna. Ale mi sie wydaje ze jak ktos pisze taki text(szczegolnie jak jest to 1 text) stara sie to zrobic skrupulatnie. A tu? "A napisze cos na szybko i podziele sie tym z ludzmi na forum".

Co do textu.... to nie gra niszczy gre... tylko ludzie ktorzy w nia graja.

@Sucre

Nie łudź się że ktoś na jakimkolwiek forum będzie cie za cokolwiek chwalił,ludzie tacy są,wiem bo nie raz było mi przykro gdy wyciskając ostatnie poty,robiąc filmik ludzie mnie "skomentowali" i żeby to jeszcze była krytyka a nie zwykłe chamstwo,jakie pojawia się np w tym wątku,chłopak się postarał,powinniście go pochwalić a nie kur** dobijać,chociaż tekst do wspaniałych nie należy.

P.S Ciekawe czy wam by było miło gdyby po ciężkiej pracy ktoś "tak" was ocenił.

P.S x2 :P-Moim zdaniem tekst mówi prawdę,ale to tylko moje osobiste zdanie.

Pzdro Apoteoz <_<

Mam pytanie to tekst ?

Rune Of Magic chyba jakaś podobna gra do Runes Of Magic (taki błąd to jest spolszczona gra i jeszcze błąd spolszczone na pamięć każdy powinien pamiętać)

Metin2 to jest dobra gra ale Jesus teraz wejdziesz do gry i takie coś czejść hcerz ze mna siluba?

Tibi ohhh te czasy ale dzisiaj tak samo jak w metinie

Już płacze bo byłem u kuzyna on ma 8 lat i gra w minecrafta z kolegami i tak samo jak w metinie piszą (aż się porzygałem)

Porównanie gier: Metin2 kiedyś na CB 8/10 dzisiaj 3/10 Tibia kiedyś 8/10 teraz 5/10

Najlepszą grą będzie WoW i narazię nikt tego chyba nie zmieni możęęę...(GW2 ArchAge Blade RaiderZ)

Chociaż sam nie przepadam za Wowem

Co do textu.... to nie gra niszczy gre... tylko ludzie ktorzy w nia graja.

Prawda. Pozatym metin 2 ma tak zdupione questy i sterowanie... i skille. No i ludzie w niego grający... pozatym system huncenia bossa... nie dzięki

Tibia... gra nawet ok, oprócz no lifeowego systemu skillowania przy którym sie zasypia :P Ostatnio się zmniejszyła liczba ludzi grających... i jest więcej myślących niż tych od wyzywania.

Dziękuję Wszystkim za krytykę.Ja dodam,że będę dużo ćwiczył, żeby moje teksty/artykuły były lepsze.A co do tego,że popełniam dużo błędów w j. polskim może dlatego , że mam pewne problemy po wypadku.

Ile masz lat autorze tego 'tekstu'?

15

@SucreNie łudź się że ktoś na jakimkolwiek forum będzie cie za cokolwiek chwalił,ludzie tacy są,wiem bo nie raz było mi przykro gdy wyciskając ostatnie poty,robiąc filmik ludzie mnie "skomentowali" i żeby to jeszcze była krytyka a nie zwykłe chamstwo,jakie pojawia się np w tym wątku,chłopak się postarał,powinniście go pochwalić a nie kur** dobijać,chociaż tekst do wspaniałych nie należy.P.S Ciekawe czy wam by było miło gdyby po ciężkiej pracy ktoś "tak" was ocenił.P.S x2 -Moim zdaniem tekst mówi prawdę,ale to tylko moje osobiste zdanie.Pzdro Apoteoz

To jest profesjonalny portal/forum dotyczący gier MMO, a nie klub nałogowców, tu nie każdy musi na siłę każdego pocieszać, chciałeś być miły, ale przy tym zachowałeś się niedojrzale, bo jaki sens ma pisanie na tak słaby tekst: "Ale super, zazdroszczę Ci, pięknie to opisałeś, a jakież argumenty, cud miód, kocham Cię :) :* :D". Zrozum, jeżeli ktoś tak pisałby w ten sposób, to autor niczego by się nie nauczył, dalej pisałby beznadziejne teksty bez żadnej poprawy, skąd miałby wiedzieć gdzie popełnia błędy, jeżeli inni użytkownicy nie napisaliby mu tego ? Chłopak ma 15 lat, nie jest dzieckiem które będzie płakało o krytykę ;) Musi być krytyka, żeby była poprawa, dlatego Autorze tego tekstu, nie zniechęcaj się, ogarnij komentarze aby wiedzieć co zrobiłeś źle, i w następnym tekście nie popełniaj tych samych błędów, będę czekał na Twoje kolejne prace, żeby zobaczyć (mam nadzieję) poprawę :)