Tomb of Freedom Nadd - Szukam graczy / gildii

Cześć,

Ktoś zainteresowany wspólną grą na tym serwerze? Mam postać na 43 lvlu Sith.

Naprawdę nikt? :(

wejdz na polski fansite i tam sa jakies gildie napewno ja bede grac tylko powoli od 1 lvl aby sobie fabule ogarnac

wejdz na polski fansite i tam sa jakies gildie napewno ja bede grac tylko powoli od 1 lvl aby sobie fabule ogarnac

Co nie znaczy, że nie możemy np. zrobić własnej gildii. :D

Po ciemnej stronie masz np IX Kohorte, po jasnej stronie masz Force-unleashed.

Moim zdaniem to dwie najlepsze polskie gildie na tym serwie.

Ja gram po stronie republiki jeżeli potrzebujesz pomocy.

Ogólnie to już znalazłem gildię, bardzo fajną do tego. Od republiki trzymam się na odległość miecza świetlnego, dlatego możemy się zobaczyć na Warzone. :D

Ja chętnie wpadnę do was:)

jakis kontakt do gildii w ktorej aktualnie sie znajdujesz?

Czemu akurat TOFN? Ten serwer chyba już wymiera. Wszyscy przenoszą się powoli na TRE czy jednak się mylę?

nie wiem ja tam moge zagrac gdzie byscie chcieli :) jak cos dajcie tylko znac gdzie bedziecie grac :)

Ja osobiscie gram na Red Eclipse po stronie republiki, ale to dlatego ze prawie cala moja gildia sie tam przeniosla :D. I tak - Red eclipse ma najwieksza populacje (jako jedyny serwer wczoraj byl na czerwono), jednak serwer pvp wcale nie wymiera! Zreszta. Co za problem? Chcecie wiedziec na ktorych serwerach ktos gra? Zalogujcie sie do swtora i tam przy wyborze serwera macie bodajze light/standard/crowded czy tam high i sami ocencie :D. Po za tym to szczerze zaden problem - zawsze jest darmowy transfer po refie wiec easy :D. A koszt innych to bodajze 90 CC (jak przypiszesz security key to co miesiac masz darmowe 100 CC, a jeszcze w grze idzie troche tego zdobyc ;) ).

Ps - widzieliscie strongholda nowego na Yavin IV ? Drogi ale epicki :D

EDIT:/// Pewnie, juz odpisuje :D

Loor jak co mozna na pw? :D

Gadają bajki ze TOFN, wymiera, Prowadzę Największą polską gildię na TOFN, cały czas mamy nowe aplikacje do gildii. Jest jedno zasadnicze pytanie czy chcecie grac na serwerze pvp czy pve. Osobiście nie mógłbym zdzierżyć sytuacji, ze chodzę sobie po planecie i mijam jedi nie mogąc go zabić ;) Peace is a lie .

Hmmm, a masz info o liczebnosci innych WSZYSTKICH polskich gildii? Watpie, wiec to czcze przechwalki sith'cie :P. Po za tym juz sie wypowiedzialem - nie wymiera, trzyma sie dobrze ale tez nie przesadzaj w druga strone - bo gdyby tak bylo to on bylby na high/hard a nie red eclipse :D

Gadają bajki ze TOFN, wymiera, Prowadzę Największą polską gildię na TOFN, cały czas mamy nowe aplikacje do gildii. Jest jedno zasadnicze pytanie czy chcecie grac na serwerze pvp czy pve. Osobiście nie mógłbym zdzierżyć sytuacji, ze chodzę sobie po planecie i mijam jedi nie mogąc go zabić Peace is a lie .

Wiesz co, to działa w dwie strony. Ja na przykład spokojnie expić nie mogłem bo jedi 60lvl stali przy wyjściach z miast i od razu ubijali... Przeniosłem się na Progenitor i jakoś tak inaczej, nawet community jest jakieś takie lepsze (nie wiem może to tylko moje wrażenie).

Wiesz co, to działa w dwie strony. Ja na przykład spokojnie expić nie mogłem bo jedi 60lvl stali przy wyjściach z miast i od razu ubijali... Przeniosłem się na Progenitor i jakoś tak inaczej, nawet community jest jakieś takie lepsze (nie wiem może to tylko moje wrażenie).

To jest urok gier MMO, że gracze z wrogich frakcji ze sobą walczą. Ja osobiście nie wyobrażam sobie MMO, w którym nie mógłbym zabić innego gracza.

To jest urok gier MMO, że gracze z wrogich frakcji ze sobą walczą. Ja osobiście nie wyobrażam sobie MMO, w którym nie mógłbym zabić innego gracza.

Dobrze powiedziane "walczą", ale czy walką można nazwać sytuację w której gracz z maxymalnym levelem by zabić nudę zabija graczy którzy dopiero ten level nabijają? Powiedz gdzie widzisz walkę w sytuacji w której padasz od jednego skilla, nawet nie tyle skilla co zwykłego ciosu mieczem lub strzału z blastera.

Dobrze powiedziane "walczą", ale czy walką można nazwać sytuację w której gracz z maxymalnym levelem by zabić nudę zabija graczy którzy dopiero ten level nabijają? Powiedz gdzie widzisz walkę w sytuacji w której padasz od jednego skilla, nawet nie tyle skilla co zwykłego ciosu mieczem lub strzału z blastera.

Po to są właśnie servery PVP, jeżeli komuś nie odpowiadają takie realia to zawsze może przejść na PVE. Również byłem zabijany jako low lvl, również się denerwowałem na to, że nie mogę nic zrobić, ale akceptowałem to, bo to była moja decyzja, żeby grać na takim serwerze. Poza tym zawsze można zmienić zone, jak jest taka sytuacja.

Teraz odwróćmy sytuacje, na małym obszarze jest kilku Jedi i kilku Sith, każdy sobie biega, robi swoje, nikt na nikogo nie zwraca uwagi. Podoba Ci się to? Bo mi nie.

Nie. Ale jak nikt na nikogo nie zwraca uwagi to gratuluje tego gdzie ty grales. Ja jak moge to podkradam sithom mobki xD.

A teraz dajmy kolejna sytuacje skoro tak sie w to bawisz - na malym obszarze questy robi np 11 jedi, przychodzi 1 sith na 60 lvl, zabija 1 obszarowka wszystkich. I co dalej robi? Stoi i kampi w miejscu questa. I co robisz? Bo questa na pewno nie bo on cie zabija zanim sie ruszysz. Zony nie zmienisz bo malo graczy. I co? Placz na czacie. I teraz jest z kilkanascie takich jak ty. A to tylko 1 zona. Dodajmy do tego rozne planety, wiec kolejny mnoznik razy kilkanascie. Efekt? Na czacie ciagly placz na tych zlych sithow/jedi. A max lvl maja ich w d...eklu bo wola isc na wz i dostac cos za pvp niz uzerac sie z noobami i latac po calej zonie. Podoba ci sie to? Bo mi nie.

To tak btw twojego sposobu naginania faktow do tego co tobie odpowiada :P

Po to są właśnie servery PVP, jeżeli komuś nie odpowiadają takie realia to zawsze może przejść na PVE. Również byłem zabijany jako low lvl, również się denerwowałem na to, że nie mogę nic zrobić, ale akceptowałem to, bo to była moja decyzja, żeby grać na takim serwerze. Poza tym zawsze można zmienić zone, jak jest taka sytuacja. Teraz odwróćmy sytuacje, na małym obszarze jest kilku Jedi i kilku Sith, każdy sobie biega, robi swoje, nikt na nikogo nie zwraca uwagi. Podoba Ci się to? Bo mi nie.

Mi też się to nie podoba, dla tego fajnie by było gdyby na serwerach PvP nałożone były jakieś ograniczenia typu możliwość atakowania postaci +/- 10lvl do posiadanego przez nas poziomu. Wtedy możliwe by były prawdziwe walki.