Vindictus World Private Server

Wczoraj na reddicie pojawiła się informacja o prywatnym serwerze do vindictusa:

http://www.vindictusworld.com/

Na papierze wygląda to całkiem ciekawie. Wyraźnie poprawiono drop rate i exp rate. Sporo przedmiotów z cash shopu jak np runy, megafony i ampułki są do kupienia u npc w grze. Na plus można też zaliczyć komunikację z właścicielami serwera, którzy aktywnie udzielają się na forum i wprowadzają w życie sugestie graczy.

Wraz ze znajomymi jestem w trakcie pobierania, aby dokładnie przetestować serwer. Jeśli vindictus world utrzyma się przez najbliższy czas i twórcy zadbają o odpowiednią reklamę, może on stać się realną alternatywą dla umierającej wersji Eu.

Daj relacje jak pograsz. Ostatnio powoli zaczynałem myśleć nad powrotem

Jak sciagniecie to daj jakies info jak to wyglada

może być ciekawie :)

Ja nie mogę się ani zalogować, ani zarejestrować. Chyba ze rejestracja odbywa się przez forum.

rejestracja przez klienta

PS. Devi zwiększyli exp raty z x7 do x200, i większość graczy prawdopodobnie ragequituje ;)

Lol, to grubo ; / mozr jakas petycja? XD

Na forum już ludzie marudzą, więc pewnie będą zmuszeni to zmienić. Mi osobiście 200% nie przeszkadza. Właściwie to wszystko jedno, byleby pograć na świeżym serwerze vindictusa. Szkoda, że global nie otworzy żadnego nowego serwera przy okazji przejścia z wersji XE na premiere.

Edit: Admin napisał, że zmieniają na 500% i czekają na opinie.

500% xD

Takie raty to mają sens na serwerach PVP, nie wiem co oni robią. Myślałem że może coś będzie zanim Nexon się zbierze do kupy i zrobi tą nieszczęsną migrację, ale widać trzeba czekać dalej.

Póki co to testują i zmieniają raty co parę godzin w zależności od postów i próśb na forum. Przy 200% podniósł się płacz i lament, że za mało, więc podnieśli.

Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Trochę się zawiodłem ostatnimi postanowieniami panów z Nexon Global, liczę że ten projekt wypali.

Duże są różnice względem serwerów NA i EU? Jaki sezon i epizod jest na serwerze?

Ktos ma/miał problemy z instalatorem?

Ktoś grał, jakieś info o serwerze czy warto? :D

Ile ludzi online?

Ja dopiero jutro wieczorem się wbiję na serwer.

Jak na razie za dungi nie dostaje sie expa, mam 10lvl.

Zaciekawiło mnie .Sam dziś ściągnę przez noc :D

Jak na razie nie widzę sensu trochę. Mało ludzi, nie dostaje sie hajsu za dungi, expa tez nie, tylko za questy, co oznacza ze zeby wbic lvl to na 20lvl musisz robic q na 10, potem przepaść się zwiększa.

Podpowiedz : jedyna rzecz jaka powinna byc brana pod uwage przy wybieraniu serwerow (i globalnych/oficjalnych i jakis piratow) - populacja. Uwierzcie, ludzie nie beda grali w jakis syf (nwm.. questy pobugowane, przesadzony IS, czy cokolwiek) i wtedy mamy serwery... z rekordem popularnosci 30 graczy w tym samym momencie :P. A po za tym - caly sens mmo lezy w interakcji z ludzmi i vindictus nie jest wyjatkiem, a ciezko o to bez ludzi xD. Chcialbym widziec jakies raidy na takich serwerach... caly serwer musialby sie zmowic by pojsc na 1 raid xD