W co watro zagrać?

Ostatnimi czasy,wychodzi pełno gier mmo,które instalujesz i usuwasz.

Czasami chce się odpocząć od nich i zagrać w JAKĄŚ dobrą.Czyli najlepiej starą.

W jakle graliście/gracie wy?Ja uwielbiam ParaWorld-fajny klimat,dinozaury,nieskomplikowana,można pobudować,pomyśleć,a czasem poklnąć :D

Czasem wracam do gier...z ,,Hugona" XD Ale są to naprawdę często gry na poziomie.

Teraz dobrych gier prawie już nie ma,albo nie zauważam.Pamiętając,że każdy ma inny gust,

Gram w Loadout(j**ane lagi w grze,albo mój ... internet)

Wizard war(...w grupie mnie wywala po 3 sek)czyli prawie nie gram -,-

Pamiętam Rappelz.Ale petsy wszystko pomieszały.

A z gier na płytę,To Władca Pierścieni,podbój.Taki system walki chce w mmorpg!!!

Teraz pytanie do Was:w jakie gracie/graliście?Czy są jeszcze jakieś dobre?

I tak PS-em,warto do Rappka wracać? :)

Teraz warto tylko w FPSy grac i singlowki :)

Witaj niezdecydowany ;)

Głównym warunkiem dla którego podoba się nam gra, to społeczność w niej. Od tego jak będzie się nam z ludźmi układało, tak będzie się gra podobać.

Oczywiście każdy z nas jest indywidualna jednostką i ma swoje wyspecjalizowane preferencje co do gry, ale i tak w kupie będzie raźniej no i lepiej (mmorpg)

Ach tak, bym zapomniał. Jest wiele gier, ale każda, bez wyjątku ma swoje wady.

Główne wady gier MMO to :

-Pay2Win

-Puste Servery

-Gromady Polaczków

-Błędy w grze

-Okropne Community

-Drogi abonament

-Słaba grafika

-Za wysokie wymagania

-Nadmiar pvp

-Brak pvp

-Brak aktualizacji

-Brak angielskiej wersji językowej/ip block (ten akurat da się ominąć)

Jeżeli grasz w gry "4fun", chcesz zabić czas bo się naturlanie nudzisz, to odstaw MMORPG i zagraj w jakąś mobę, fps'a czy rts'a.

Jeśli jednak gra ma Ci służyć temu, że chciałbyś stworzyć coś własnego, rozwijać to i to prowadzić przez dłuższy czas to odsyłam Cię do płatnych tytułów, tutaj masz gwarancję, że się nie zawiedziesz (aż tak).

Zagraj Sobie w HearthStone'a jeżeli lubisz myśleć ; >

Grałem w Warface,ale po jakiejś aktualizacji nowe warunki były czy coś,i nie mogłem zaakceptować.żal.Próbowałem w cs,ale nie cxhce mi się go ogarniać XD

@Ziomal167 A jakie polecasz 4fun?Tylko żeby wciągały.I jakieś darmowe z houstingiem może?

@szymus31 próbuje :D

Jest masa dobrych gier f2p bez p2w...
Ja teraz gram w Neverwinter i jest super
Grałem w ghost recona online i tez gra była przyjemna. Trzeba umieć szukać -.- Gier jest masa i są naprawde zacne

Genialne community ? Dungeons and dragons online i Lord of the rings online
PvP ? Lineage 2
Grafika ? Tera
Masa nowości ? Dragon's Prophet
FPS bez P2W? Ghost recon online/Heroes and general
Pozostałe to War Thunder/Smite

Jak chcesz się postrzelać to obczaj sobie na originie jest battelfield 3 za darmo - co prawda to nie mmo ale niczym się nie różni od mmofps'ów

Neverwinter mnie nudzi.Lineage2-grałem,nudzi mnie klikanie na mobka i cyferki.Poza tym,nie trzeba się od razu denerwować.

Z housingiem free2play...

Runes of Magic, Eden Eternal...

Więcej mi się nie kojarzy... Taka mała pustka w głowie się tworzy.

Nie myślałeś czasem może nad grami przeglądarkowymi?

W niektórych możesz sobie grać spokojnie, rozwijać się, a wrzucanie kasy tylko będzie zbędnie przyspieszać ten proces.

W takie gry często grają niekompetente osoby, z których błędów można czerpać korzyść.

Możesz próbować moba, skiny nie dają przewagi.

Fajnie że w jednej grze jest super grafa, w innej eleganckie community, a jeszcze inna kładzie nacisk na pvp i aktualizacje..

u dont get it?

Aion posiada jeszcze housing. Rift też z tego co pamiętam.

Ja tam lubię grać w AoS(Ace of spades) ale to stare no i Team Fortress 2

L2, Rift albo Neverwinter online

Ile ludzi tyle opinii :D RoM'a chciałem,ale 5h się miało ściągać,a przerwać się nie dało,odpada.Aion podobno już P2W przez itemshop.A teraz wykluczę z..80% gier MMORPG?Darmowe,bez klikania cyferek.

Da ktoś radę coś dobrego wymienić?Albo z viaa?Tylko uwaga:wszystkie z gry.pl grane XD

Jeżeli szukasz MMO, w które warto grać tak już na poważnie, zaangażować się i na które można śmiało wydać pieniądze to odpowiedzi są dwie: WoW i LOTRO. RoM też wydaje się być przyzwoitym tytułem, ale tam jest za dużo "ale".

Jeżeli koniecznie chcesz grę po Polsku to wybierz Last Chaos. Rozbudowana gra na lata jednak do LOTRO czy WoW'a porównania nie ma.

Jeżeli chcesz grę akcji i brak "wciskania cyferek: Vindictus, C9, Defiance i wszelkie FPS'y

Jeżeli chcesz grę h'n's czyli nie zastanawiać się zbyt wiele i robić sieczkę: Tibia, Diablo 3, Path of Exile, Titan Quest.

Jeżeli chcesz sobie godzinami expić: np. Metin2, Tibia

Jeżeli chcesz biegać jak upośledzone dziecko i niewyżyta ofiara przemocy domowej po mieście bijąc mniejsze levele: Metin2, najlepiej priv. Tibia też się nada, choć już mniej.

Wielu nie wymieniłem(RIFT, Neverwinter, Aion, Tera, Dragon Nest itp itp), ponieważ nie ma powodu, żeby grać w takie bardzo średnie gry skoro istnieją te wymienione powyżej.

@up wow to była kaszanka, kiedyś teraz po ubdatach równający grę z błotem to rozbarana kaszanka, a lotro to tylko kolejna próba wyłudzenia kasy na popularności ksiązek. Ostatnia dobra gra z tego universum była rts'em

wracając do tematu; bez klikania cyferek jest: tera, vindictus, gw2(który mi się nie spodobał) i dolicze do tego smita(polecam), oraz gry ze starej dobrej perspektywy: lol,dota, diablo3 (lepsza wersja na konsoli), patch of exile.

Krzych widze ze znafca xD Aion, Rift słabe? Napewno lepsze od gownianego Metin'a z 6 skillami.

@tomeekcz nie możesz nikomu wmówić że WoW jest słaby, przecież to "Król MMORPG", swoje zdanie pozostaw dla siebie, a nie wmawiaj ludziom co jest słabe według mnie WoW z latami dostaje więcej contentu przez co nadal zasługuje na miano Króla MMO. A wracając do tematu polecam:

MMOFPS: WarFace, Battlefield 3(za darmo jest), Ghost Recon Phantoms

MMORPG: WoW, Aion

Moba:LoL(Community ;|) ewentualnie SMITE

Tylko te tytuły ci polecam bo żadne inne MMO nie przyciągnoły mnie na dłużej. Pozdro ;)

A ja polecam z Rifta,Tibia,Royal Quest, Smite(za***ista gierka), Altaron,Left 4 Dead 2,Andromeda5,Fifa World,Champions of Regnum,MagicToMaster(taki metin2) to tyle na razie popatrz se te gierki :)