Wiedźmin 3 Dziki Gon - temat ogólny

Witam!

Nie wiem czy byl taki temat, czy nie, ale dla was specjalnie go stworze :P

Jest odliczanie kolekcjonerek i z tego co wiem 9000 jest wystawionych, a jakies 500 zostalo bo odliczanie normalnie na stronie jest.

Ja swoją zamówiłem w 2 egzemplażach.

Może i kit z tym odliczaniem, a może nie, ale lepiej się zabezpieczyć.

  • gra
  • metalowe pudełko na grę (tzw. steelbook)
  • książka Świat Wiedźmina - Kompendium
  • mapa świata gry
  • soundtrack
  • zestaw naklejek
  • mierząca 26 cm figurka walczącego z gryfem Geralta
  • wiedźmiński medialion
  • artbook

To wchodzi w skład kolekcjonerki :)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xy9Inr3olG8

a tutaj nowy filmik z gry -

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WxrnGjUNDoc

Nie widzę innej opcji jak zakupienie tej gry, nie spiraciłem żadnej części i z trójką będzie podobnie, należy się Cd Project za kawał dobrej roboty

Mam nadzieje ,że kłamiesz. Na razie nie mam kasy prawdopodobnie będę miał za tydzień i byłoby szkoda stracić taką ofertę.

Zamawiaj! i to prędko!

Premiera jest w lutym 2015 roku i 3 tygodnie przed premiera dopiero beda ogarniane sprawy zwiazane z dostarczeniem i płatnością ;) i za to to chyba polubisz mój post xD

A kłamać nie kłami ;) informacje prosto z oficjalnych wiadomości więc to oni mogą kłamać ;) a ja tylko przekazuje.

Czyli teraz mogę zamówić a potem się wycofać?

Jak najbardziej :) prawo polskie pozwala na wycofanie się nawet do 10 dni po tym jak już masz produkt w rękach :) no chyba, że nie nadaje się do tego.

A wysyłka tak czy siak będzie dopiero kilka dni przed premierą więc możesz żyć z tym przez rok i odkłądać kase :)

Ja sam by nie odczuć to do premiery będę tydzień w tydzień odkładał kilka groszy tak by 2 kolekcjonerki na raz załapać.

Oczywiście, że kolekcjonerka jest zamówiona :), byłem 3XXX, który targnął się na CE ;)

No to kamień z serca. Zamówienie poszło. Teraz tylko dozbierać 50 zł i mamy :)

Zamawiajcie prędko bo już 400 sztuk parwie zostało ;)

https://cdp.pl/wiedzmin-3

Zamówione.

Wymagania zostały oficjalnie podane? ( może chociaż na low mi pójdzie :D )

Może podaj jakieś źródło skąd masz informację o rzekomych 9000 egzemplarzy? Biorąc pod uwagę, że w przypadku EK Wiedźmina 2 było już 10 000 sztuk, to nie chce mi się wierzyć, że 3 zrobili tylko 9000.

Ja osobiście zamawiam edycję standardową, ale ze steelbookiem (tylko na cdp.pl).

Ja też już zamówiłem, szkoda spiracić taką grę. 8724 kolekcjonerk było.

No i edycja wyprzedana :) zatrzymał się licznik i tym samym możliwość zamówienia.

Tym co zdążyli to gratulujei zapewniam, że znając życie będą jeszcze okazje by to dorwać.

No i edycja wyprzedana zatrzymał się licznik i tym samym możliwość zamówienia.Tym co zdążyli to gratulujei zapewniam, że znając życie będą jeszcze okazje by to dorwać.

Był przeogromny popyt na tą wersje. Na pewno dorobią kilka egzemplarzy albo część osób się wycofa

Mam szczerą nadzieje, że Panowie z CDP RED zrobią bardzo konkretną grę, którą odbije się echem :) Pierwsza część wiedźmina była hitem druga też chodź moim skromny zdaniem do jedynki nie równała zobaczy co będzie z 3jką.

Nie wiem po co ludzie zamawiają tą grę jak jeszcze nie podali wymagań sprzętowych PC, ofc pisze o osobach które kupują tą grę dla PC.

Wymagania to będą na 100% większe niż w W_D.

Premiera dopiero w Lutym 2015 chyba, wiec czekania jeszcze pół roku.

Zamawiam, bo uwielbiam Wiedźmina, a wiem, że mi pójdzie. Nie mógłbym odpuścić sobie takiej okazji jak kolekcjonerka :)

Wymagania to będą na 100% większe niż w W_D.

No bez przesady proszę.

Chętnie kupiłbym w ciemno Wiedźmina 3 ale na razie mam za dużo wydatków, a gra wyjdzie dopiero w lutym 2015. Kolekcjonerka jest świetna, ale nawet edycja standardowa jest niczego sobie. Ja planuję (na chwilę obecną) kupno edycji standardowej, a na jakiejś aukcji - dorwać wiedźmiński medalion ;d .

Też bym kupił ale wydaje mi się że minimalne to będzie jakiś 4 rdzeniowy procesor + 8 GB pamięci + grafika Tytan, lub temu podobne?? Bardziej to interesują mnie zalecane.

Gra wygląda naprawdę ładnie. Sam bym kupił gdybym posiadał lepszy sprzęt. Dla osób które chcą grać tylko na minimalnych to nie opłaca się nawet inwestować w grę.