Wiedźmin 3 Dziki Gon - temat ogólny

Czemu miało by się nie opłacać??? Jeżeli kogoś interesuje sama fabułą gry to czemu nie, ja sam na swoim starym sprzęcie grałem w Wiedźmina 2 na minimalnych bo wkręcony w fabułę byłem.

Ja kupiłem za 129.00 zł bowiem za stary jestem aby się cieszyć z zabawek. Dostanę jakąś mapę, jakieś naklejki ale pewno oddam, bo składować makulatury nie lubię.

Oficjalnie edycja kolekcjonerska została wyprzedana. 8811 egzemplarzy było dostępnych.

Nie wiem po co ludzie zamawiają tą grę jak jeszcze nie podali wymagań sprzętowych PC, ofc pisze o osobach które kupują tą grę dla PC.Wymagania to będą na 100% większe niż w W_D.Premiera dopiero w Lutym 2015 chyba, wiec czekania jeszcze pół roku.

Prawda jest taka, że nie żaden Watch Dog's tylko właśnie Wiedźmin 3 będzie prawdziwym next-genem ;) Wymagania mogą być ogromne, ale jeśli wyłączy się takie bajery jak Nvidia Hairworks (realistyczne zachowanie włosów, futra)

http://www.youtube.com/watch?v=-i8K5M98eME

To myślę, że gra będzie miała, mniej więcej takie wymagania jak obecne gry (AC 4, WD itp). Jeszcze jest pół roku, więc do tego czasu pewnie zoptymalizują Wieśka ;p

Ja zamówiłem ponieważ zależy mi na tej figurce i opakowaniu wypełnionym dobrociami :P

Pięknie się będzie prezentować. No i nie zwracam uwagi na wymagania bo do za jakieś 2 miesiące kupie komputer, na którym będzie chodzić 10 takich wiedzminow rownoczesnie :P

Mi wystarczy że odpalę jednego wiedźmina 3 na max detalach, a po mi aż 10 :P

Ja grafikę będę musiał wymienić. AMD 7970 może nie ogarnąć Wieśka 3 na high :D, ale na szczęscie jest jeszcze trochę czasu :D

Widzę, że co jakiś czas dają nowe egzemplarze kolekcjonerki na forum. Będę musiał uważnie kampić, bo bardzo bym chciał jeden dostać :D

Sądzę że minimalnych i zalecanych wymagań nie podadzą na E3, z tego względu że do premiery jeszcze jest czas na optymalizację. Miałem zamiar kupić komputer na tych wakacjach, ale teraz wolę poczekać na premierę Wiedźmina żeby dopasować sprzęt tak, aby działał na ultra ;d .

Btw. Figurka wygląda fenomenalnie ;D .

Razem chyba jest 9999 sztuk edycji kolekcjonerskiej, tylko te 9999 jest podzielone na PC, PS4 i Xbox ONE, na PC i PS4 jest już sprzedane, a co do figurki to fajnie że jest malowane ręcznie, a nie masowo....

10 tys figurek malowanych ręcznie? Ciekawe.

Miejmy nadzieje że w grze zostanie poprawiony beznadziejny model chodzenia postaci i gra nie zaliczy "downgradu".

"

  • gigantyczna, ręcznie malowana figurka Geralta walczącego z Gryfem o wymiarach 33x24x26 cm"

Miejmy nadzieję, że jeszcze wyjdzie kolejna pula kolekcjonerek :(

Wątpię... tak samo było wcześniej.

Należy natomiast pamiętać że to są tylko deklaracje... sporo osób się wykruszy jak przyjdzie kolej płacenia.

P.S. Sam chętnie bym taką nabył ale tylko i wyłącznie aby w późniejszym terminie sprzedać tą figurkę (nie bawią mnie takie rzeczy).

Mnie boli teraz ta zachłannośc ludzi, którzy sprzedają na allegro za cenę 2x większą...
Bardzo typowe pośród Polaków, jedna osoba kupi 10 Kolekcjonerek by jedną sobie zatrzymać, a 9 sprzedać po zawyżonej cenie..

No to czas ulepszyć tego HD7870 i i5 2500k.... Aż mi łezka w oku się zakręciła.

bede grau w gre

Czas ulepszyć swojego GT 560 i5 2400k :P
Bo widzę, że na tym starym wojowniku nowy Wiedźmin może mieć problemy z upolowaniem czegokolwiek.
Tak jak mówiłem wcześniej, jedynie co będzie solą w oku to fakt, że nie dorwę kolekcjonerki.
Liczę na cdp i ich dobroduszność, oby wypuścili drugą pulę ;c

Lepsza jakość.

Zamówiłem już 6 czerwca, co do wymagań sprzętowych, posiadam i5 i 760 po dość sporym OC, więc o nic się nie martwię, pokombinuje z ustawieniami graficznymi, a na pewno będzie sporo opcji patrząc na W2 więc na średnich powinno być OK, niekoniecznie muszę grać na wysokich/ultra, w końcu grafika nawet na medium będzie tip top, a w cRPG pierwszeństwo ma fabuła, świat, przygoda :), a nie grafika.

Z tymi zamówieniami jest tak że pewnie z tysiaczek ludzi odpadnie jak przyjdzie się płacić tak jak wspomniał Xard.

W każdym bądź razie będzie gicior.

PEGI 18, a kolekcjonerka rozeszła się w ekspresowym tempie ! będzie hicior, super że przesunęli premierę, dzięki czemu wyjdzie na wszystkie platformy, czyżby największa sprzedaż w dziejach jeśli chodzi o PL gry już w 1 miesiącu po premierze ? :) zobaczymy !