Wiedźmin 3 - Wrażenia z gry

System walki to zdecydowanie największy plus. Wreszcie nie trzeba biegać w kółko i się trzacać po ziemi w walce z każdym przeciwnikiem. Teraz trzeba tylko czasem. Świetne są te krótkie uniki, parować też wreszcie można normalnie. Na prawdę super, brakuje tylko odchyleń przy staniu w miejscu i byłoby perfect.

U mnie śmiga na lapku GTX 860M na średnich ustawieniach zero spadków/przycięc a wszystko wygląda pięknie, przyjemna walka, wciągające questy, polecam każdemu:)

To też jest ogromny plus. Może i ciężko wykręcić wysokie FPS, ale jak już się uda, to są bardzo stałe i większego padku niż 10 się nie uświadczy, przynajmniej w tych najważniejszych momentach gry, bo w jakimś wielkim mieście pewnie będą spadać o 20+

A powiedzcie mi czy wątek główny fabularny jak i poboczne są bardzo dobre czy raczej nie za bardzo ? Czy jest coś w nowej odsłonie wieśka co utrzymuje ?

Są epickie.

A utrzymuje wszystko. Sam uwielbiam Gwinta i myślę, że Redzi mogliby z tego zrobić świetnego MMO TCG.

Zadania naprawdę są fenomenalne. Głupia misja z szukaniem patelni sprawiła mi przyjemność. W chwili obecnej przeszedłem już prolog na 100%, dziś rozpocznę przygodę z Aktem 1.

Ja jestem bardzo wymagający jeśli chodzi o gry, mało co mi się podoba. W3 póki co dla mnie jest epicki

W3 jest świetne. :D Dla mnie poza walką(która w końcu wymaga czegoś więcej niż, tak jak ktoś wspomniał, turlania się po ziemii), liczyłem głównie na stary dobry humor Geralta. :D Nie zawiodłem się. I optymalizacja też jest świetna. Przy wyłączeniu niektórych niepotrzebnych mi efektów, gra chodzi bez najmniejszego zacięcia na wysokich. Pominę tylko fakt, że jak włączyłem efekt Nvidii od włosów... to mój PC prawie jajko zniósł. XD

Osobiście gra nie podoba mi się ani trochę. Na te wymagania powinniśmy dostać coś lepszego, questy takie same jak w "dwójce", słaba optymalizacja, sterowanie prawie jak w WoW'ie. Dobrze, że nie kupiłem. ;]

Gra BDB. Chociaż czasami rzuca się w oczy schodzenie ze schodów (czasami geralt nagle spada ze schodka). No i minimalne wymagania kompletnie nieuzasadnione. Ale polecam, imo jeden z lepszych RPG dostępnych na rynku.

Osobiście gra nie podoba mi się ani trochę. Na te wymagania powinniśmy dostać coś lepszego, questy takie same jak w "dwójce", słaba optymalizacja, sterowanie prawie jak w WoW'ie. Dobrze, że nie kupiłem. ;]

Słaba optymalizacja ? gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, śmiga na i3 i gtx660 bez zarzutów, lepiej zmień komputer a jeśli nie to nie pisz takich bzdur że zła optymalizacja

Jaka słaba optymalizacja?? To chyba piszą Ci z drewnianymi piecykami. i7 gtx980 8gb ramu i gra chodzi bez zajakniecia.

UP

Optymalizacja i gtx980? Albo nie wiesz co mówisz, albo chciałeś się pochwalić, że masz taką kartę :)

Ostatnio zauważyłem, że ludzie nie mają pojęcia kiedy kończy się specyfikacja komputera, a zaczyna optymalizacja.

A Pan powyżej ma u mnie piwo, bo przeszedł samego siebie xD

Osobiście gra nie podoba mi się ani trochę. Na te wymagania powinniśmy dostać coś lepszego, questy takie same jak w "dwójce", słaba optymalizacja, sterowanie prawie jak w WoW'ie. Dobrze, że nie kupiłem. ;]

Zastanawiałem się czy uznać Cię za trolla i zignorować, czy jednak podjąć jakąś dyskusję i stwierdziłem, że ktoś może przez Ciebie nabrać błędnych przekonań o grze, więc wybieram drugą opcję.

"Questy jak w dwójce" - nie wiem ile questów zrobiłeś, ale otwarty świat i silnik gry dały twórcom masę możliwości, które świetnie wykorzystali. Eksplorowanie jaskiń jest ciekawsze niż w Skyrimie, oskryptowanie questów wymiata, tematyka zadań też jest genialna, bo często nawiązuje do kultury słowiańskiej i możemy zrobić np. quest oparty na legendzie o "Popielu, którego myszy zjadły". Dodanie "trybu detektywa" pozwoliło przynajmniej częściowo wyeliminować prowadzące za rączkę markery celu na radarze i jeżeli ktoś nie lubi "gier, które przechodzą się same" to może próbować dochodzić do questów samemu.

"słaba optymalizacja" - mam mocną kartę, ale z tego co wiem, niskie ustawienia pozwalają zagrać na stabilnych fps'ach nawet na słabszych maszynach, a gra na LOW wygląda bardzo przyzwoicie. Możliwe, że Twoim problemem jest to, że jak sam piszesz nie kupiłeś gry, tylko ściągnąłeś jakąś zabugowaną wersję...

"sterowanie prawie jak w WoW'ie" - to chyba zostawię bez komentarza, bo to ewidentny troll.

"dobrze, że nie kupiłem" - współczuję.

Wiedzmin 3 ma najlepsze zabezpieczenie takie ze nawet crack nie potrzebujesz zeby to odpalic dobrze ze tego crapa nie kupilem bo ta wyglada na darmowke nie polecam kupywac tej gry pzdr ! ps moj kolega kupil i jak sie dowiedzial ze to dziala bez crack to wyj.... ta gre przez okno

warn_ico.png
Multiacc ~ NS
Wiedzmin 3 ma najlepsze zabezpieczenie takie ze nawet crack nie potrzebujesz zeby to odpalic dobrze ze tego crapa nie kupilem bo ta wyglada na darmowke nie polecam kupywac tej gry pzdr ! ps moj kolega kupil i jak sie dowiedzial ze to dziala bez crack to wyj.... ta gre przez okno

jeśli ktoś kupuje gry SINGLOWE to nie dlatego, że nie da się cracka zrobić tylko dlatego by supportować producentów - w tym przypadku CPRed.

Każda gra została skrakowanana! nie ma takiej której z czasem by nie rozpracwali! przykład Fifa czy dragon age. Wiesiek 3 to niewiątpliwie jedna z najlepszych gier RPG. Co do wrażeń narazie nie będe się wypowiadał bo za mną dopiero 3h grania. Jeszcze za wcześnie. Wrażenia początkowe 10/10

a ja mam takie szybkie pytanko, jako że wymagania wymaganiami a w rzeczywistości wygląda to różnie:

AMD FirePro M4100

8Gb ram

Intel® Core i7-4500U CPU @ 1.80GHz 2.40GHz

pójdzie choćby i na minimalnych?? GTA V chodzi i teraz pytanie czy jest sens wieśka kupować?

Kurde, wszyscy piszą że gra kozacka, też chce już grać, czekam i czekam na kod z morele, mogli by od razu dać kody a nie :/

Po kilkunastu godzinach nołlajfienia stwierdzam GOTY 2015. Lepiej pieniędzy na dobrą zabawę obecnie nie mogłem wydać. Wciągająca historia, wielki świat, mnóstwo rzeczy do roboty, piękna grafika (mój sprzęt jest w minimalnych ze stycznia 2015 roku a gra chodzi mi na prawie high i jestem z tego zadowolony), świetna muzyka, która nadaje niepowtarzalny klimat. Zawartość fizyczna podstawowej wersji jak zawsze na plus (ciekawe kompendium, piękna mapa), nie to co np. w przypadku DA:I (4 płyty i kartka z kodem). System walki też niczego sobie, co do rozwoju postaci podoba mnie się pomysł z alternatywnymi wersjami znaków.

Jeżeli już chcecie wydać kasę na grę która zapewni wam rozrywkę na minimum 100-120 godzin to inwestujcie właśnie w Wiedźmina 3.