Wiedźmin [GRA]

Czarne dni nastały. Armia Nilfgardu rozpoczęła swoją ostatnią krucjatę. Królestwa północy miały ostatnią nadzieję, połączyć siły, jednak wśród ludzi nastał okres nienawiści. Brat skakał bratu do gardła. Śmierć ogarnęła cały kontynent. Przepowiednia Itliny się wypełniała. Ziemia spłynęła krwią Efów. Nastał wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadszedł Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca. Świat umiera wśród mrozu. Została was zaledwie garstka, straciliście już wszelką nadzieję, byliście na skraju życia i śmierci. Wtedy to, kiedy pogodziliście się już z nieuchronnym, objawiła wa się ona, jedyna sprawiedliwa, bogini kwiatów, wiosny, płodu i urodzaju. Zlitowała się nad wami dając wam to co już dawno straciliście, chęć przetrwania. Tchnęła w wasze serca życie, pobudziła umysły. Dała wam moc, wskazała jak z niej korzystać. Niestety popełniła błąd, nie przypuszczała, że ludzie są aż tak chciwi. Niektórzy z was zapragnęli władzy, chcieli rządzić innymi, wykorzystali do tego dar Wielkiej Melitele. Trójka z was wyskandowała zaklęcie, które miało odmienić los pozostałych na wieki. Jednak czar był dla nich zbyt wymagający, zabił ich dusze, wypełniając skorupy ich ciał złem. Widząc to Wszechmatka użyła swojej mocy, wybrała sześciu spośród was, dając im umiejętności przekraczające wszelkie granice, aby zniszczyć zło, które zalęgło się w waszych szeregach.

Jesteście ostatnim bastionem ludzkości. Tylko od was zależy jej dalszy los. Nie zmarnujcie tej szansy.

Lista graczy:

1. Simeonus Wieśniak

2. Damax Wiedźmin

3. JuniorR Wieśniak

4. Xasarm Wieśniak

5. Misiael Utopiec

6. Arias Wampir

7. Niewiara Strzyga

8. eddard Kapłanka

9. kakeru Wiedźmin

10. facos14 Gwardzista

11. Abraxus Czarodziejka

12. Perenir Gwardzista

13. Ender Wieśniak

Wiedźmin x2, Gwardzista x2, Czarodziejka x1, Kapłanka x1, Utopioec x1, Strzyga x1, Wampir x1

Witajcie.

Witam

Witam wszystkich.

Witajcie.

WItam Was :)

Czołem.

Witam.

Witam wszystkich.

A więc jako iż wszyscy witają się, tak ja witam was tu wszystkich zebranych. Złe czasy nastały gdy pośród wybranych zło zapuściło korzenie

Dobra jako, że taka sztywna atmosfera w wiosce to wypadałoby trochę to rozkręcić moi mili. Moje prywatne odczucia są takie a nie inne:

Xasarm- Na niego zawsze mam oko po pamiętnej akcji gdy wszystkich wyrolował :)

Facos- Futrzasty barman zawsze spoko :) , również potrafi nieźle namieszać gdy dać mu do tego możliwość :).

Kakeru- Hmmm tak jakoś skubany zawsze wtapia się w tło :)

A więc witam Was, moi przyjaciele (i nieprzyjaciele). Zapraszam na darmowy kufel piwa, tak na rozluźnienie (mam karczmę, tak tradycyjnie :P). Potem trzeba będzie pomyśleć co zrobić dalej. :)

Wystarczyło wygrać jeden sezon, by na zawsze zwrócić Waszą uwagę? :) W którymś sezonie, ktoś napisał. że trzeba mnie zabić na wszelki wypadek, bo nawet jeżeli nie jestem złym, to źli i tak mnie zwerbują.

Ciekawe kto zdechnie na początku, gdy nie mamy żadnych dowodów. Pierwszą ofiarę wybierze doświadczenie z poprzednich sezonów, czy "szczały"?

Sklep Xasarm'a czynny w godzinach

7:00 - 20:00

Tylko tu kupisz, co jest potrzebne każdemu ocalałemu!

Magiczne mikstury, tajemnicze zwierzęta, specyfiki na potencje

i wiele innych!

Istnieje możliwość wymiany walut.

Myślę że dzisiaj nie ma co głosować, bo jeszcze nie było sytuacji w której dobrze się to skończyło

Tą osobą xasarmie był chyba karthas :D. Chciej zauważyć że nie oskarżam cię o nic, a zwracam tylko uwagę na fakt że niezwykle cwana z ciebie bestia :). A co mi tam niech się dzieje wola niebios. Xasarm u ciebie zamawiam specyfik na kaca, zaś u ciebie facos kufel zimnego piwa :D

Może lepiej Xasarma nie zabijajmy, bo jeśli dobry jest to się przyda. Ale ja coś czuje, że tym razem nikt nie będzie narzekał na 9 stron RP, zwanego też spamem :) .

Księgarnia "Złota Okładka"

Otwarta 8:00-19:00

UWAGA HIT SEZONU- SZÓSTY TOM WIEŚMIARZA- WIEŻA WRÓBLA JUŻ W SPRZEDAŻY!

Xasarma zabijali wtedy, gdy szalał u nas pewien fanatyk ze swą świtą. Te czasy minęły i już nie powrócą :)

Xas znajdzie się tam u ciebie w sklepie kwiat dwugrotu? Nie pytaj po co. A poza tym to mam nadzieje , że Xasarm nie wcielił się w przodków i znów nie zacznie wszystkich robić w konia.

1 dzień już oskarżenia, ja nie wiem czemu od razu naskakujecie na xas'a :). Przecież jeszcze nic nie zrobił.

Hola Hola, zaczeliście pić beze mnie? .

Znajdzie się u mnie wszystko, co potrzebne.

*Rozdaje wszystkim zamówione przedmioty*

@DejmonD nikt na mnie nie naskakuje przecież.