Wildstar - Dyskusja ogólna

Yuriel możliwe że masz za słaby PC lub coś się źle pobrało.

Jest jakas gildia na Luminai w exile ?

Yuriel możliwe że masz za słaby PC lub coś się źle pobrało.

Pc mam dość dobry, gtx 960, i5, kupiony dopiero co w tamtą sobotę. 4 razy robiłem repaira, zmieniałem na dx9, reinstalowałem sterowniki i directx, nic nie działa. W ekranie logowania, kiedy powinno się pojawić pole do wpisania danych, obraz i muzyka się ścina, i po chwili wyskakuje komunikat unknown software exception 0xc00001d blablabla.

Może mi ktoś powiedzieć jak zdobyć Omnibits'y?

Np. robiąc BG, albo questy. Omnibitsy wylatują za wszystko.

Z Premium, 500 os w kolejce o godz. 17:30¬ na PvE

PvP 5os w kolejce (tzn. full serwer).

Pomimo problemow w zeszlym tygodniu, gra sie rozkreca ^_^ Nie bojcie sie premium, na creeda (to jest subskrypcje, system jak w aionie) da sie na top lvlu w 2 dni zarobic ^_^

btw. na integrze HD4600 na MID ustawieniach (bez shadow) 23-30 fps, i5, na low 40 fps na BG ;) Grywalnie.

1zokqgy.jpg

Takiego wyglądu gry nie nazwałbym grywalnym. Aczkolwiek rzeczywiście zoptymalizowana o niebo lepiej niż podczas premiery.

Takiego wyglądu gry nie nazwałbym grywalnym. Aczkolwiek rzeczywiście zoptymalizowana o niebo lepiej niż podczas premiery.

W pelni grywalne mid ustawienia bez cieni, ofc gra sie na max o wiele przyjemniej wizualnie, ale ja tutaj tylko dla osob ktore pisze ze gra jest tragicznie zoptymalizowana wstawiam screena z HD4600, co swiadczy o tym ze osoby skarzace sie gra na jakis core2duo itd. wiekowyk kompach, ktore fullhd na yt maja problem odpalic. Ta grafika to sie nadaje do filmow/office'a, a jednak gre utrzymuje.

Moim zdaniem, zeby grac na wysokich :

i5, 8gb ram, ssd(dzisiaj juz standard), HD7770 w pelni wystarczy, albo 750ti geforce czyli - taniutka karta

Moim zdaniem, zeby grac na wysokich :i5, 8gb ram, ssd(dzisiaj juz standard), HD7770 w pelni wystarczy, albo 750ti geforce czyli - taniutka karta

na 7850 2gb ,i5 i 8gb ram idzie na ultra ? na wysokich spokojnie .

Radki odpadają, tragiczna optymalizacja na nich, i problemy z migającymi texturami/swiatlami/cieniami. Sam gram na i5, 8gb ramu, radek hd7730. I na dx9 mam około 20fps, na dx11 z 35-40 plus migające textury <_< (textury high, cienie off, reszta medium)

na 7850 2gb ,i5 i 8gb ram idzie na ultra ? na wysokich spokojnie .

na 4 rdzeniowcu pewnie ci pojdzie na ultra, jezeli na mid lata na +/- 30 klatkach srednio ... na hd4600 to easy ^_^

Jest jakiś ogarnięty klan social lub semi-hardcore pve po stronie dominion server Jabbit?

witam was!

ściągnąłem parę dni temu wildstara lecz w ogóle nie łączy mnie z grą nie wiem o co chodzi dołączam screena pomoże ktoś???

wildstar.jpg

Biegający chomiczek oznacza łączenie - czasem trwa to dłużej, czasem krócej. Jednak póki nie wyskoczy informacja o braku połączenia (szary ekran z żółtym napisem błędu) wszystko jest jak należy i po prostu musisz być cierpliwy.

Biegający chomiczek oznacza łączenie - czasem trwa to dłużej, czasem krócej. Jednak póki nie wyskoczy informacja o braku połączenia (szary ekran z żółtym napisem błędu) wszystko jest jak należy i po prostu musisz być cierpliwy.

hehe fajnie to brzmi... ale czy to kiedyś w ogole się włączy ? coś mi się wydaje że ta gra to przereklamowany shit

Kurde koleś, nie zagrałeś nawet xd

Faktycznie, przereklamowany shit, bo sie nie wlacza :D

Niedługo wracam do domu tak więc będę mógł w końcu wrócić do gry. :)

Życzę powodzenia: http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/639/Wildstar-Bandit-Carver-Mount-Giveaway.html

23:45 7,5k keyów left

00:15 6,5k keyów left

fajny mouncik za free :D