Wilkołaki s10 (gra)

Wilkołaki s10 (GRA)

Gdzieś między Mordorem, Hogwartem, była sobie niewielka, acz okazała wioska, którą sami mieszkańcy zwykli zwać Forumemememorpgorgpeel...

Brzmi znajomo? Hmm być może... Ta wioska jest tu już od tylu lat, ale do rzeczy. Owa osada poza dość nietypową nazwą, wyróżnia się dość ciekawą przeszłością.
Niegdyś bowiem, Forumemememorpgorgpeel miało poważny problem w postaci grasujących nocą wilkołaków, jednak dzielni ludzie wieki temu (a dokładnie 9 sezonów temu:]) stawili czoła problemowi i spalili cała zarazę na stosie...

Historia jednak lubi się powtarzać i bestie znów tu są, silniejsze niż kiedykolwiek...


LISTA GRACZY:

1. Iskacz RIP wieśniak
2. Unknown
3. Niewiara RIP wieśniak
4. Konsek RIP wieśniak
5. Oynoki RIP szaman
6. Darkyy RIP wilkołak
7. Eddard
8. PlainLazy RIP wieśniak
9. Kravter
10. Elitar RIP wieśniak
11. AdiNpl RIP ksiądz
12. Rumcajs RIP wieśniak
13. Niorgi RIP wieśniak
14. Deimond RIP egzekutor
15. Hantus RIP wieśniak
16. Mariska
17. aMorty RIP jasnowidz
18. ProGmR
19. Qintaro RIP wieśniak
20. Negative RIP wieśniak

Witam wszystkich mieszkańców mam smutną wiadomość . Większość z nas zostanie zamordowana bądź spalona na stosie . To tyle miłego dnia .

Witam wszystkich.

Witam. Palimy mnie, Hantusa i Niewiare, bo będziemy się udzielać. A no i PlainLazy tak dla pewności.

Dobry Dobry jak na razie Dzień jest dobry

Zacny plan mój przyjacielu, to uwielbienie do ognia sprowadza Cie do tego że Chcesz być spalony?

No i mnie spalimy bo też się udzielam bardzo często!

Witam panowie i panie!

I ja was witam towarzysze. Widzę że jegomość ProGmR lubi być irytujący no cóż nic na takich człowiek nie poradzi.

I ja was witam towarzysze. Widzę że jegomość ProGmR lubi być irytujący no cóż nic na takich człowiek nie poradzi.

Jak to co spalić ! :)

Zacny plan Panie ProGmR :)

Dodajmy do tego Qintaro, Darkyy oraz Oynokiego. Któryś z nas wilkiem być może. Na wstępie również trzeba przyjrzeć się nowym twarzom by ocenić jak duże szanse są na to że wilk wśród nich czai się.

A mnie za debilne wywody nikt nie chce spalić ? ;<

Wszyscy chętni do spalenia, nowość, czy ta wioska jest aż taka zła? Nie lepiej było by uciec?

Każdy głosuje na każdego i kończymy sezon :D

A mnie za debilne wywody nikt nie chce spalić ? ;<

Ciebie spalimy za to że któryś z nas podejrzewa cię o bycie wilkiem

ProGmR co aż tak szybko Chcesz zakończyć nasze żywota? :)

Cześć wszystkim ponownie :)

Hello. Panowie i Panie co powiecie ? Mamy taki piękny dzień :)

Według mnie dzień jak co dzień. Na dworze panoszące się wilkołaki a w gospodzie oszołomy co by wszystkich paliły.

A czemu tak się boicie każdy na każdego zagłosować? Zostawiamy losową osobę i mamy większą szansę, że zostanie wsiok niż puchacz. Wilczki się bojo?

Ja za paleniem nie jestem, kogo najwyżej spalic chce to owłosione przerośniete psy. ;d

Witam prawie wszystkich.