Wilkołaki s10 (gra)

Dzień dobry, obyśmy wybili kudłatych, zanim oni nas.

Jest na to szansa i to wielka :) Mamy przewagę lecz trzeba mądrze głosować.

Wilki lubią być irytujące, miejcie to na względzie ;)

Przynajmniej tak wywnioskowałem z oglądania poprzednich sezonów.

Taaa niby w tym coś jest. Jednak są wyjątki taki na przykład ProGmR który za hobby obrał sobie denerwowanie innych robi to zawsze i nie wiemy czy jest wilkołakiem.

No w sumie racja, przez to ciężko jest ocenić sytuację.

BTW jest nas 20, bądźmy aktywniejsi.

Denerwowanie innych? Dobra rozumiem, że mój sposób może się nie podobać, ale w pierwszym poście podałem wam 4 osoby, które zawsze się udzielały. Tak więc idąc tokiem rozumowania "inteligentniejszej" części graczy, nas będzie trzeba spalić. Bo ten... wtapiamy się w tłum, bo wilki tyle nie gadają. Tak właśnie.

@Edit

"Robi to zawsze". Grasz drugi sezon i wiesz jak ja się zachowywałem przez 8(?) sezonów geniuszu.

Nie denerwuj się tak WILCZKU ;)

Kurde przedobrzyłem, masz mnie. Nie mów nikomu.

Niestety będę to musiał zgłosić, od początku wydawałeś mi się podejrzany. Mój instynkt znowu mnie nie zawiódł.

No nie, jesteśmy tu od paru godzin a Wy macie już kogo mordować ;D Poczekajmy chociaż do jutra z cieżkim oskarzeniami które przyczynią się do śmierci jednego z nas.

No nie, jesteśmy tu od paru godzin a Wy macie już kogo mordować ;D Poczekajmy chociaż do jutra z cieżkim oskarzeniami które przyczynią się do śmierci jednego z nas.

Ja jeszcze sobie nikogo nie upatrzyłem, chce tylko trochę ożywić dyskusje :ph34r:

Witam wszystkich.

Wiesz morty wilczki mają różne strategie. Czasem wszyscy się udzielają, czasem dzielą się na dwie drużyny. Mimo wszystko mam przeczucie że ty, Unknown oraz Darkyy to wilki. No i żeby był komplet to dodam do tego Iskacza. Potwierdzone info od burmistrza.

Przeczucie czasami gubi ludzi Niewiara.

Ja mogę potwierdzić, że wilkiem nie jestem.

Macie na to moje słowo ;D

moje tez i 18 innych osob tez

I komu tu ufać :) No nic, będziemy musieli zgadywać w ostateczności :)

Zbliża się zmrok, może wybrał by się ktoś ze mną zioła do lasu pozbierać?

Za zioło możesz mieć wizytę panów w białych kaskach. I wiem darkyy że przeczucie gubi ludzi ale oboje dobrze wiemy, że cwany lis z ciebie jest.

Witam wszystkich, mam nadzieję, że wygramy tym razem.